Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
 161/203 A kérdező kommentje:

Ezt nem mondhatom el részletesen, sem neked, sem neki, sem másnak!

Csak rám tartozik, nem kell kiváncsiskodni!

2010. dec. 6. 21:00
 162/203 A kérdező kommentje:

ma 21:00


Nem érdekel a véleményed. Azt gondolsz amit akarsz.

2010. dec. 6. 21:01
 163/203 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igenis kell. Annyira állítod magadról, hogy megy, hogy szeretném tudni, mire alapozod a dolgot.

Egyébiránt a Gonosz én vagyok, a hétvége után erről többen is tanuskodhatnak.

2010. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/203 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező tuti emós.


Na én vagyok a 103-as. Eddig semmi kül, nyugodtan nézem a Miami helyszínelőket, és nem is számítok semmire.

2010. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/203 A kérdező kommentje:

ma 21:10


Jaj ne legyél türelmetlen. Az átok lassan hat és finoman befészkeli magát az emberbe.

Lassan hat, de aztán kíméletlen!

2010. dec. 6. 21:13
 166/203 A kérdező kommentje:

"de arra is rászáll aki neked a legkedvesebb személy(ek) és akit a legjobban szeretsz a családban! "


Erre is gondolj, ne csak magadra! Ez még jobban megvisel majd!

2010. dec. 6. 21:15
 167/203 anonim ***** válasza:
94%
hát jó kérdező, ha te ilyen gonosz vagy akkor rád küldöm a szörnyű gépi forgácsoló bikafejű szado-mazo démont. Rettegj!
2010. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/203 A kérdező kommentje:

ma 21:22


Te maradj ki ebből kiskorú! Reggel iskolában a helyed, már aludnod kellene!

2010. dec. 6. 21:25
 169/203 BlackSword ***** válasza:
74%

De mégis miért nem fogadod meg??? Vagy fordítsuk meg... Miért akarsz tudatosan ártani magadnak??? Ne akarj mártírt játszani... Földre kerülni nem szégyen, de ottmaradni az... Nem is olyan jó dolog ott feküdni...

Az élet nem arról szól, hogy ne kerüljünk padlóra, hanem arról, hogy ha már a padlón vagy, akkor milyen gyorsan tudsz felállni onnan...

Könnyű sajnáltatni magunkat, és néha még jól is esik, ha az embert sajnálják... Sokkal egyszerűbb, felállni, és azt mondani, hogy már nem érdekel... Ahhoz erő kell... Erő kell ahhoz, hogy újra fel tudj építeni magad körül mindent... De csinálni kell, és tanulni a hibáinkból... Csak így lehet célt elérni... Hogy is van a mondás... A reménytelen helyzetnek megvan az az előnye, hogy kiaknázhatod a benne rejlő összes lehetőséget... Vgy valami ilyesmi... De a lényege az, ha újjat akarsz építeni, akkor a nulláról a legjobb, mert akkor Te irányítasz mindent, és Te (csak Te)szabod meg, hogy milyen legyen...

Szóval mondj nemet az önsajnálatnak, és inkább láss neki... És még a kedved is jobb lesz... Végtére is nem lehet haragudni egy életen keresztül...

2010. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/203 anonim ***** válasza:
93%
Még is honnan veszed hogy kiskorú vagyok? Mert átkot szórtam rád? Megint magad alatt vágod a fát gyerek...
2010. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!