Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/203 A kérdező kommentje:

ma 14:44


Jártatni a szádat, na azt igen tudod bizonyítani, de a cselekedet is igy megy-e neked?

Vannak páran akik csak ezért jönnek ide a GYIKra, mert rettenetesen élvezik, ha mások előtt mutatják hogy milyen nagy BAROM arca van a süket dumájával, holott az életben meg egy nagy NULLÁK!

Látom nagyon élvezed, de ki tudja meddig....

2010. dec. 5. 16:22
 122/203 anonim ***** válasza:
94%

14:44-es vagyok,


Nálad a cselekedet mégis miben nyilvánul meg?

Ostoba babonákban hiszel, erősködsz az interneten, tévképzeteket dédelgetsz, mindenkinek neki mész...

Komolyan kérdezem, TE, aki a piszlicsáré szociális problémáidat átokkal akarod megoldani, TE beszélsz itt cselekvésről?


Aztadurvaédesmindenit.


Pár gyöngyszem tőled, ugyanebben a kérdésben:

>> "Nem tartozom senkinek magyarázattal a korábbi rontásomról!"

>> "Azzal Te ne törődj, hogy mivel, mikor és hogyan veszek vért attól a személytől!"

>> "DE én nem szeretném megváltoztatni a döntésemet sem azt hogy ilyen vagyok ill. azzá lettem maga a Gonosz, ha valakinek ez a kifejezés a megfelelőbb.

A vérminta meglesz, senki ne gondoljon semmilyen erőszakra, bűncselekményre! Bárkitől tudok vérmintát venni, azt most ne kérdezze senki hogy hogyan! "


Te vagy maga a gonosz... bárkitől veszel vért... CSING-LING.

A mosolygós bácsik nem bántanak, ne félj, csak rád adják ezt a szép kényelmes zubbonyt, így ni. Ugye hogy nem fájt, gót-ketyós?


Maga a Gonosz... rettegünk. Szánalmas vagy, ez a tömör igazság.

Hallgasd csak tovább a szutyok zenéd a négy fal közé zárva, játszva a nagy lázadozót visszamorogva a téged etető anyucira és apucira, miközben ábrándozol arról, hogy ebben az éltben te valaha valamit is el fogsz érni.

Maga a gonosz, aki bárkitől vért vesz...

Lehet mindez neurotikus nálad.

A válaszolóknak szánt hozzászólásaidból ítélve viszont egyszerűen csak egy frusztrált és hisztis kis dege picša vagy.


"Mégegyszer ide írsz, azonnal jelentem a moderátoroknak, hogy provokálsz!!!"

Hüpp hüpp.


Kérdezem én, a hiszités helyett miért nem ÁTKOZOD INKÁBB MEG?

Na? Miért nem átkozol meg minket inkább?

Szánalmas vagy.

2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/203 A kérdező kommentje:

ma 19:30


Sztem Te magadban jobban beleéled ezt a kérdést, mint én!

Csak nem rontottam el a nyugi vasárnapodat??

Röhögnöm kell!

Az a szánalom rajtad és másokon, hogy egy kérdés feltevése után, levonják a következtetést hogy milyen ember a kérdező - válaszoló! A kinti életben is ilyen a megnyilvánulásod, mások iránt pár mondat után??

Hidd el nem vagyok felhúzva, veled ellentétben.

Én a helyedben eltüntetném az e-mailodat az oldalról, na nem magam miatt, ne félj, bár akinek nagy a szája az általában nagyon félős szokott lenni, csak így vezeti le a félelmét, talán mert egyke vagy!

Pedig szívesen találkoznék veled, de fogadjunk nem jönnél el, mert tartanál tőlem, pontosabban hogy rontást szórnák rád, bár sosem lehet tudni....

Így is elképzelem magam előtt, hogy milyen félős, szerencsétlen lehetsz.

2010. dec. 5. 19:52
 124/203 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Bíró Úr, nincs több kérdésem.

Ekkora ÖNALÁZÁST mint amit most előadtál kérdező, nem sokszor adatik meg az embernek olvasni. :D


"szívesen találkoznék veled, de fogadjunk nem jönnél el, mert tartanál tőlem, pontosabban hogy rontást szórnák rád, bár sosem lehet tudni.... "


A hozzád hasonló szerencsétlen kis hatalommániás hisztérikák azok, akik miatt szórakoztató olvasni az ezotériás topikot.


Igyekszem levinni a szintedre, minél kevesebb két szótagnál hosszabb szóban elmagyarázni:

Átkokkal fenyegetőző, frusztrált kis görcsöktől SENKI SEM FÉL! :D


Hát még mindig nem esik le neked?

2010. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/203 A kérdező kommentje:

Látom nem adod fel ez szép tőled, bár én sem.

Tehát akkor elmernél jönni, egy találkára?

2010. dec. 5. 20:40
 126/203 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a randivonal, kiscsillag. :D


Találkára eszem ágában sincs menni, LEOLTANI viszont annál inkább. Válassz egy délutánt szerda kivételével bármelyik nap. Örs, Blaha vagy Stadionok, mert falura valamelyik elcšeszett kis faluba nem megyünk.

2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/203 BlackSword ***** válasza:
90%
ÁÁÁÁ.... alakul az ifjú pár... Már a randi... (hűű, de szarkasztikus vagyok, ha nem alszok eleget) Bocsi...
2010. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/203 anonim ***** válasza:
93%

Segond. :D

Mondtam, találkára nem megyek egy flúgos picšával, bottal se piszkálnám meg.

2010. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/203 A kérdező kommentje:

Már azt hittem, hogy ilyenkor a kicsik alszanak, anyuci mellett, persze ha nem a gyermekotthonból írsz!

Sajna egyiket sem ismerem, bár gondolom nemm elhagyatott helyek ezek, de ezek szerint csak tartasz tőlem.

Nem vagyok MO-on, csak félig onnan származom.

De úgy sem jönnél el!

2010. dec. 5. 21:31
 130/203 A kérdező kommentje:
Látom összejött a meleg társaság ujra!
2010. dec. 5. 21:32
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!