Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/203 anonim ***** válasza:
79%
Ha már vért veszel tőle, miért nem ölöd meg mindjárt? Célszerűbb lenne, csak az eredmény és a következmény lenne súlyosabb.
2010. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/203 A kérdező kommentje:

ma 22:24


Nem érdekel a gyilkosság!

2010. nov. 26. 22:27
 93/203 A kérdező kommentje:
A szenvedést akarom ráküldeni rontással!
2010. nov. 26. 22:28
 94/203 anonim ***** válasza:
90%
nekem küldj szilvás buktát mert azt szeretem.
2010. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/203 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudsz küldeni.


Neked egy férfi kellene nagy szerszámmal és nagy kufirccal :xD.


Vegyél egy vibrit. Meglátod, ha öröm vagy a bugyiban, fennt a fejecskédbenn is minden rendben lesz :).

2010. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/203 anonim ***** válasza:
90%

Biztos cukkolta az osztályból a padtársa, ezért kell megátkozni.

Szánalmas.

2010. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/203 anonim ***** válasza:
96%

Melyikükre hasonlítasz?


[link]

[link]

[link]

[link]


Nem bántásból mondom, csupa dicséretből.

A kérdés alapján egész biztos ilyen figura vagy.

2010. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/203 anonim ***** válasza:
97%

"Ha a többség igennel szavaz, akkor a többi is igennel szavaz, de csak azért hogy nehogy lenézzék már őket!

Ez most is így van!

Ne gondolja senki hogy most a válaszokon gyötröm magam, elvégre azért tettem fel a kérdést hogy kinek milyen a véleménye, de számítottam a negatív válaszokra, MO-on már ez régi hagyomány, de hát ide csak tizenévesek írogatnak!

Felőlem írhattok bármit, de őszintén ha lehet!"


Ha nem tűnt volna még fel, ez egy anonim oldal. Itt nincs olyan, hogy valakinek attól kellene félnie, hogy lenézik, mert a tömegtől eltérő választ adott… szóval, kár lenne ebbe burkolózni.

A válasz alapján viszont te vagy tinédzser. Merthogy értelmes felnőtt ember rendelkezik olyan képességekkel, mint az empátia, önuralom, megbocsátás, adott dolgokon való túllépés, önkritika - és nem akar mindenféle szenvedést küldeni valakire, mint valami hülye bosszúálló tizenéves, aki még azt hiszi, hogy ő különb mindenkinél, ő semmi rosszat nem tett másokkal, és van értelme a bántásnak. A rontás csak a beteg emberek téveszméje, ahogy most a tiéd az, hogy normális ember mégis ilyeneket tesz. Ugyanis épelméjű lény nem süllyed le annak a szintjére,akit elítél.

Talán el kellene gondolkodnod azon, mit szólnál hozzá, ha valaki a te gyermekedre akarna szenvedést küldeni…

Na mindegy. Mivel átkok úgysem léteznek, ez tök mindegy, csak mi vagyunk olyan szemetek, hogy megpróbálunk hatni egy beteg lelkű egyénre, hogy kicsit jobb legyen a világ… és ezt őszintén írtam. De úgy sejtem, ezt is megtudod majd magyarázni magadnak valami birka szöveggel.

2010. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/203 anonim ***** válasza:
22%

Olvastam én is ilyenekről.(kérdésedre visszatérve)

Bántak el velem is olyan csúnyán és visszafordíthatatlanúl,hogy keserű volt az életem az Önsajnálattól és a Bosszúvágytól.


Később megtudva biztos forrásból hogy megcsináltattak azt is tudva hogy ki de még nem bosszúltam meg.Bár sokszor eszembe jutott.


Megértem a haragodat,ha ennyire megbántottak,jogos ,biztosan okod van ezt érezni.

De vigyázz mert Bumeráng hatása van az ilyesminek és visszacsaphat a küldőjére.


Aki nekem akkor rosszat csinált _most magyarázhatjuk bármivel_ de többszörösen fordult vissza rá!

Bocsássa meg nekem Mindenki de nem bírom elnyomni a kárörömöt most ebben az egy esetben.

Az a "VALAKI" a bolondok házába került,miután egy csomó boszorkánykodást véghez vitt.Az oltára, a varázspálcája és a körök amiket rajzolgatott ott voltak a szobájában.Könyvei amik erről szólnak.Végűl ár beszélgetett a démonokkal és azok parancsoltak neki hülyeségeket ezért kellett elzárni. Sikere volt de belebolondult.


Isten mentsen engem ,hogy valakinek is ártsak! Most örülök annak hogy nem tettem ilyet. Pedig lehetőségem lett volna rá.

2010. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/203 A kérdező kommentje:

ma 21:32


Nagyon köszönöm hogy rendesen válaszoltál!

De nem hinném magamról hogy megváltozok, bár néha adok magamnak esélyt!

2010. nov. 27. 22:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!