Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/203 anonim ***** válasza:
76%

Hát én már halára nevettem magam, azok a linkek és válaszok !!

Élmény ilyenkor fejöni nevetni egy jót!


Hát kedves kérdező, ha akarod te választhatsz nevet a kutyának? De ne, hogy az legyen a neve hogy honajkutya ok?


Kérdező akkor mikor lesz az esküvőnk?

2010. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/203 A kérdező kommentje:
A jókedv mindig jobb, mint a rosszkedv!
2010. nov. 28. 10:35
 103/203 anonim ***** válasza:
94%
Leszel a kutyám?
2010. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/203 anonim ***** válasza:
83%

Te egy nagyon onfeju szemelyiseg vagy, s nem is ertem azt, hogy minek tettel ide fel kerdest, mivel mar Te eldontotted azt, hogy mit csinalsz!

Valjon egeszsegedre!

Ne lepodj meg az eleted soran, amikor egyszer ugy erzed, hogy szenvedni fogsz.

Gondolom, hogy akkor majd egy jost kersz meg, hogy segitsen!

2010. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/203 A kérdező kommentje:
Köszi hogy őszintén válaszoltál!
2010. nov. 30. 10:46
 106/203 anonim ***** válasza:
70%

Iazából nem nagyon hiszek az átkokban, és rossz belegondolnom, hogy hány ezer hajszálamat hullattam már el, amiket mind fel lehetne használni voodo-babához. Úgyhogy inkább nem is gondolok bele. Megjegyzem, egyszer láttam egy statisztikát ami szerint az emberek kb 70%-a gondolja úgy, hogy nem szokott egyetérteni a tömeggel... tehát ezt hiszem, hogy az az állításod, miszerint sokan azért mondták, hogy szerintük nem működik az ioyen típusú átok, mert egyszer valaki azt mondta. Megjegyze (próbálok udvariasan válszolni, tényleg bocs, ha nem sikerül), hogy ha az fölmerül a fejedben, hogy átkot küldesz valakire, akkor igazán lehetnél annyira dörzsölt, hogy a válaszolóknak ne neten keresztül próbáld meg letépni a fejét, hanem szépen udvariasan válaszolsz nekik. Nem kell tudniuk, hogy mennyire húztak fel, a fejletépés pedig NEM működik, bár nem mondhatnám, hogy próbáltam. Najó, a lényeg az, hogy lehettél volna higgadtabb, szerintem voltak egészen szellemes válaszok is, ráadásul a legtöbb ember azzal hogy szerintük őrült vagy és börtönben, meg hasonlókban a helyed, csak arra próbált rávilágítani, hogy nem hisznek az átkokban.


U.i.: büszke ateistának vallom magam, és kifejezetten idegesít a tudat, hogy mennyire ostobák az emberek amikor úgy próbálják megoldani a problémáikat, hogy bűnbakot keresnek(magyarul: elitélem a boszorkány és hasonó égetés minden formáját)

azt hiszem ennyi, és bocsi az elgépelések miatt(ha voltak)

2010. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/203 A kérdező kommentje:

ma 17:11


Kár hogy nem írtál hamarabb, akkor talán nem lett volna ennyi veszekedés itt.

Köszi hogy értelmesen és persze HIGADTAN válaszoltál a sok keresztény emberhez nem méltó viselkedése mellett!

2010. dec. 1. 17:24
 108/203 anonim ***** válasza:
89%
Úgy vélem, ez eléggé sértő, ráadásul már legalább öten mondták, hogy nem keresztények.
2010. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/203 anonim ***** válasza:
21%

örülök, hogy így gondolod. Mindig szeretem úgfy kifejteni a véleményem, hogy érvekkel támasszam lá, de leaglábbis senkit ne bántsak meg. azt hiszem akkor sikerült.

17:11 voltam

2010. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/203 A kérdező kommentje:

ma 17:36


Még egyszer köszi!

2010. dec. 1. 20:23
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!