Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/203 Barkó Zoltán ***** válasza:
93%
Nem!!!Az emberi testnedvek birtoklása nem jelenti azt hogy bítokodban lenne a tudata is,hogy befolyásolni tudd az életét bármely irányba.És mivel emberi testel,rendelkezel nem is a te feladatod,tehát jogod sincs hozzá.A mágia tudománya Hermes Trismegosnál kezdődik,és őrülettel végződik,figyelj arra,mi az mit olvasol,nézel,hallgatsz,mert az téged befolyásolhat tudat alatt.
2010. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/203 anonim ***** válasza:
64%

Fekete magia. menstruacios verrel is rontast lehet elvegezni. Enis olvastam ezt, de megsem probaltam ki.

Ha Te most itt olyan valaszra varsz, hogy Valaki a tapasztalatat fogja leirni, akkor feleslegesen irtal, mivel nagyon kevesen ismerik a boszorkanysagot, vagy a regi javas asszonyoknak a rontasi szokasait.

2010. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/203 anonim ***** válasza:
92%

Ez itt nem ezotéria már, hanem morális kérdés.

Az nem jut el az agyadig, hogy bárki veszélyeztetése bűncselekmény?



Marhára nem izgalmas, milyen eszközzel próbálod ezt elkövetni. A rontás nem működik, de aki ilyen fokú pszichózisban szenved, azt nem sok választja el a szemtől szembeni rátámadástól.



A kérdésed pedig úgy hangzik, "biztos rontást tudok rá küldeni?"

Már elég sokan leírták, hogy NEM. Olvass vissza, kinél mire pattansz.

2010. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/203 anonim ***** válasza:
83%

mondd csak, számoltál a következményekkel?

Számoltál azzal hogy egy átok sokkal többe kerül, mint ha normál emberi módon próbálod elintézni a dolgot?

Üres, botor emberi lény..

fogsz még sírni a gonoszságod miatt...

2010. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/203 BlackSword ***** válasza:
30%
Figyelj kérdező! Szerintem itt akik most lebarmoztak, nekik is volt már olyan érzésük, hogy ezt a valakit (X
2010. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/203 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván nem fog senki tapasztalatot megosztani veled, ilyen morális hozzáállással. Én sem teszem.

A különleges képesség különleges felelősséget is jelent, amivel láthatóan képtelen vagy élni.

Az ilyen fékevesztett fiatalok nem csak magukra, de társaikra, környezetükre is romlást hoznak.

Először tegyél rendet önmagadban és csak utána kísérletezz ilyen tudományokkal.


hol van a kérdés jelentése gomb?

2010. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/203 BlackSword ***** válasza:
82%

(mellényomtam)

Figyelj kérdező! Szerintem itt akik most lebarmoztak, nekik is volt már olyan érzésük, hogy ezt a valakit (X, Y, Z embert) meg tudta volna folytani egy kanál vízben, persze kanál és víz nélkül... Aztán mégsem történt semmi sem... Mindenki továbblépett, és túltette magát rajta...

Te viszont nehezebben teszed túl magad a nehézségeken... Megértelek, mert én is ilyen vagyok... Tanulj meg meditálni, és kezelni a dühödet... Néha iszonyatosan nehéz, de így semmit nem fogsz elérni az életben...


Vagy a másik megoldás az, hogy FAKE az egész... Az is problémára utal, vagy gusztustalan humorérzékre...

2010. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/203 anonim ***** válasza:
68%

A rontásban hiszel, de az még nem jutott el a tudatodig, hogy a rontás visszaszáll? :D Ember, ha már ilyen szánalmas vagy, legalább annyira hülye ne légy, hogy magad alatt vágod a fát...


Egyébként a kérdésedre felelve: nem tudsz ezzel rontást küldeni rá. Ahogy írták előttem, az csak egy kis vér, testnedv és semmi más, amivel még nem uralod mások tudatát. Egyszerű biológiai dolog, semmi más.


Ahhoz, hogy rontást tudj okozni vérrel, hinned kell valami felsőbb hatalomban. Na most szerinted ez a felsőbb hatalom csak úgy hagyná, hogy beleavatkozz mások életébe azok tudomása nélkül? Egy kis logika....

2010. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/203 anonim ***** válasza:
82%
a normális válasz a normális kérdésnél/kérdezőnél kezdődik...
2010. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/203 anonim ***** válasza:
83%
Huh basszus kérdező, ha már előtted, 50-en írták, hogy ilyet nem lehet, nem létezik, és egy meg nem mondom mi vagy, akkor valszeg nekik lesz igazuk.
2010. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!