Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
 191/203 anonim ***** válasza:
91%

El vagy tévedve pöcök, ki mondta hogy fájna?


Szórakozni nézünk be hozzá, nevetni a képzelgésein, miszerint ő a nagy és félelmetes Gonosz... miközben még ahhoz is nyúl volt, hogy elmenjen arra a találkozóra, amit ő maga erőltetett.


Olyan ő, mint a régi bazárokban mutogatott szörnyszülöttek, deformált és torz testtel világrajött szerencsétlenek. Nem azért mész megnézni, mert szimpátiát vagy rokonszenvet éreznél, hanem mert nevetséges.


A különbség csak annyi, hogy míg a test deformáltságáról senki sem tehet, addig a lélek torzságáról, kiváltképp ha szándékosan magát hergeli vele, nagyon is TEHET.


Ezért olyan ő nekünk, mint a nyakában csengőt hordó, bottal szúrható, kötéllel rángatható nyomorék.

Mert tudatosan és szándékosan csinál magából majmot.


Akárhogy is ragozod, egy vesztes.

De szerencsétlen amilyen fogyatékos, itt MINDENKIT kereszténynek meg papnak hisz. Mert hát ugye ő a megtestesült Gonosz. :D

2010. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/203 BlackSword ***** válasza:
67%

Pedig nagyon úgy néz ki hogy fáj... Egyébként majd remélem ugyanezzel a hozzállással fogsz lni, ha majd neked lesznek hasonló jellegű mentális problémid...


Ha észrevetted volna, ez is amolyan segítségkérés... Csak nem a szokványos közül... És szerintem senkit nem szabad leírni... Nem az a vesztes, aki nem hibázik, hanemaz a vesztes, aki nem tud a hátrányából előnyt csinálni...


Egyébként meg Te ragozod túl...


Neked hogy esne ha valaki a Te szerencsétlenségeden nevetne??? Akkor is ez lenne a véleményed???

2010. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/203 anonim ***** válasza:
90%

"Neked hogy esne ha valaki a Te szerencsétlenségeden nevetne??? Akkor is ez lenne a véleményed???"


Ezért írtam:

"A különbség csak annyi, hogy míg a test deformáltságáról senki sem tehet, addig a lélek torzságáról, kiváltképp ha szándékosan magát hergeli vele, nagyon is TEHET."



Szövegértés pöcök, olvasod, de nem fogod fel a leírt betűk tartalmát.

2010. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/203 BlackSword ***** válasza:
74%
Milyen szövegértés pöcök??? És akkor mi lesz, ha mondjuk érne egy baleset, a tested pedig nem termelne egy anyagot, és Te is így kezdenél el viselkedni??? Pöcök... Na?
2010. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/203 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező esetében erről lenne szó?

Baleset érte? Írta ezt valahol? Mondta ezt itt?


Ha már védeni akarod a hülyeséget, legalább légy konzekvens.

Nézz utána a szótárban, mert lerí hogy nem vagy tisztában a jelentésével és jelentőségével.



Most nem tettél semmi mást, mint arra a válaszomra, miszerint senki nem azt ítélné el azért el, ami vele született defekt, értsd NEM TEHETNE RÓLA ... te Blacksword erre idebiggyeszted, mi lenne, ha baleset miatt lenne ilyen a kérdező, és NEM TEHETNE RÓLA?


*taps*

Komolyan mondom, nehéz eldönteni melyikőtök a fogyatékosabb. :D

2010. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/203 BlackSword ***** válasza:
22%

Nem, azt arra mondtam, hogy akkor is így állnál a dologhoz, ha mondjuk veled történne a baleset... Észlény...


És mondjuk Te miért vagy abban olyan biztos, hogy nem egy ilyen születési rendellenességről van szó, amit még kirivó tünet hiányában nem diagnosztizáltak???

2010. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/203 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen, te iszonyat nehéz felfogású vagy. :D


Te szerencsétlen, olvasd már el mielőtt kerepelsz:

"nem tettél semmi mást, mint arra a válaszomra, miszerint senki nem azt ítélné el azért el, ami vele született defekt, értsd NEM TEHETNE RÓLA ... te Blacksword erre idebiggyeszted, mi lenne, ha baleset miatt lenne ilyen a kérdező, és NEM TEHETNE RÓLA?"


Erre sokadszorra fújod ugyanazt, még MINDIG nem kapcsolsz? :D

Fogyatékos vagy? :D

2010. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/203 BlackSword ***** válasza:
30%

Veled beszélni sincs értelme, mert másra vetated ki a saját flusztrációdat... És Te vagy az, aki nem érti a szavakat...

És még Te dobálózol a fogyatékos jelzővel, holott Te vagy a fogyatékos... Csak éppen nem látd be...

És Te fójod ugyanazt... Szerintem sürgősen keress fel egy szakembert, mert Te vagy az akinek segítség kell...

2010. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/203 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj pöcök, leviszem gyógypedagógia szintjére.

Minden amit eddig írtál, visszaolvasható. Bárki aki idejön, elolvassa a hozzászólásaid, és látja mennyire nem érted meg amit a másik mond.


"míg a test deformáltságáról senki sem tehet, addig a lélek torzságáról, kiváltképp ha szándékosan magát hergeli vele, nagyon is TEHET."


Nem lehet mit kezdeni veled, ha egyszer képtelen vagy ezt felfogni, értelmezni, ok-okozati szintre lebontani .

Legalább 4.-5. hozzászólásban nyomtad ugyanazt a süket "és ha veled történne baleset" dumát.


Ember, olvasd már el a kérdést. Átkokról szólt, itt már rég megválaszoltuk mekkora surmóság ebben hinni.



Neked szerintem a logika olyan, mint másnak a japán nyelv.

Ezért vagy ilyen szerencsétlen felfogású, ha pedig szitokszónak hiszed a fogyatékos jelzőt, hát hidd annak.


Ebben nincs pejoratív felhang AKKOR, HA ki is érdemled mert tényleg az vagy.

Arról nem beszélve, mennyire izzadságszagú és erőltetett volt eddig minden hadakozásod. :-)

2010. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/203 BlackSword ***** válasza:
17%

Próbáljuk meg újra, mert úgy látszik valahol eltévedtél... Egyébként milyen az a pejoratív fennhang???

De mind1... Ne a szavakon lovagolj!!!

Én azt kérdeztem tőled (nem tudom, hogy hányszor) hogy ha Teveled (kedves kötekedő barátom) történne egy olyan baleset, melytől a Te szervezeted állna le, és Te viselkednél így, akkor Neked ugyanez maradna a hozzáállásod???

Hányszor kell egy egyszerű kérdést feltenni, hogy rendes választ kapjon az ember??? És még nekem lassú a felfogásom... És egyáltalán nem értelmetlen, amit írok, ugyanis a közvetlen környezetemben is volt példa, hogy egyik ismerősöm 16 éves koráben túlélt egy agyvelőgyulladást, és azt a tünetet, hogy a szervezete leállt egy anyag termelésével, csak 45 év múlva vették észre...

Én csak a tapasztalataimat írtam le...

De ha kötekedni akarsz, akkor mennj át a politika témakörbe, és próbálozz ott...

2010. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!