Ételek, italok - Gyakori kérdések
Fagyasztott halat ha nem sütöttem ki mindet legutóbb vissza tettem a fagyoba, de nem olvadt ki, még az jó?
Élelmiszerek
Élelmiszerek
1
Eszem a konyakmeggyet, erre nincs benne konyak, csak egy összeaszalódott meggy. Nézem, talán én vagyok a harmadik tulajdonosa már, talán lejárt, de nem. Mi ez?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
4
A mustba szükséges vizet illetve cukrot tenni? Mikor érdemes szüretelni leginkább?
Bor, sör, röviditalok
Bor, sör, röviditalok
3
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!