Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/120 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a te kollégád (már ha dolgozol, és nem csak egy provokáló tizenéves majom vagy) az ég világon semmit nem csinált, csak te képzeled be magadnak az egészet. Meg mi az, hogy a homoszexuális embereket "ratyesz"nak nevezed? Én már a stílusod alapján kerülnélek mint a leprát.

Tudod van olyan betegség, hogy az ember azt képzeli, hogy állandóan zaklatják, de aki baromira homofób, annak már az is zaklatásnak minősül, ha egy meleg ránéz véletlenül, vagy szóba áll vele.

Undorítóan primitív vagy már bocs. Ez a kérdés meg egyértelműen provokáció, szerintem semmi az ég világon nem történt, csak unatkozol, nincs életed, és muszály valami "céltáblát" keresned, amin kiélheted a komplexusaidat, mert annyira szürke vagy.

2013. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/120 A kérdező kommentje:

Drága, arany 19-es!


Ezt firkantottad:


"Ha megtanulod elfogadni önmagad (amiben segíthet egy pszichológus), akkor a világra sem kell haragudnod ennyire, és félned sem kell tőle. Neked is jobb lenne, és a világnak is. :)"


Elemzés:


"Ha megtanulod elfogadni önmagad", válasz: Minek? "Vagyok aki vagyok." (Értsd: összhangban az egyetemes törvényekkel.)


"(amiben segíthet egy pszichológus)", a zárójel lényeges, mert minőségi utalás lehet, persze, "rejtetten". Tisztelet a kivételnek. Értsd, ahogy kell.

Mondatodban utaltál pszichológusra. Vegyük alapul azt, amit írtál, vagyis azt, hogy nekem (!, hah), szükségem van, volna egynek, a "segítségére".

Kérlek szépen, hadd írjam meg, hogy mit gondolok a pszichológus társadalomról és, annak egy részének romboló tevéknységéről, de inkább gondolkodtató kérdéseket tennék fel, melyre a választ megtalálod, hiszen maga a kérdés erkölcsi minőségre utaló tartalma, ha azt kibontod, tartalmazza a választ.


1. Milyen elvek alapján tanít (mert valójában tanít is) egy pszichológus?


- összhangban vannak-e az Egyetemes Törvényekkel?


2. A pszichológus mely oldalon áll? (Már nyugodtan beszélhetünk oldalakról, lassan társadalmi szakadásról is, mely okának egy jó része a pszichológusok munkájának köszönhető.) Heteroszexuális-e vagy homoszexuális-e, esetleg biszexuális-e a pszichológus?


3.Praktizál azon ismeretei szerint, amelyeket emberek írtak. Kik? Milyen céllal? Ők hova tartozak? De praktizál az élettapasztalata alapján is, valamamint tevékénységébe belevitt személyisége is kifejti hatását munkájában.


4. Mennyire szimpatikus a páciense? Kire emlékeztet?

Emlékezteti-e az apjára, anyjára? A szüleivel milyen kapcsolatban volt?


5. Milyen a kapcsolata a nőkkel, férfiakkal?


6. Konzervatív?


7. Liberális??


8. Mely szellemi irányzat rabja?


9. Mennyire "kiégett" a munkájában?



Ezt is írtad:


"akkor a világra sem kell haragudnod ennyire, és félned sem kell tőle."


Válasz: Nem haragszom, hanem neheztelek a szodomizmusért.



Ezt írtad:


"Neked is jobb lenne, és a világnak is. :)"



Válasz: Nem hinném, hogy a világot nagyon érdekelné a személyem. Hatásom csekély lehet rá. De. Egykövet fújok az eredetileg tervezett világgal.


Tehát, akkor lesz jó, ha már nem haragszunk. (Mi.) Mert addigra megtörtént az erkölcsi paradigma (vissza)váltás.

2013. nov. 28. 20:31
 53/120 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lakatlan szigetet javaslok. Se melegek, se pszichológusok. És ha találsz egy barlangot, akkor annak a falára felírhatod világmegváltó gondolataid...
2013. nov. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/120 A kérdező kommentje:
Mennék élni egy szigetre is, de nem merek, mert a globális felmelegedés (értsd, ahogy gondolom), miatt ott is fenyeget a fulladás veszélye. (A bűztől, melyet ott is lehetne előbb-utóbb érezni vagy a későbbi, megemelkedett tengerszinttől.
2013. nov. 29. 20:16
 55/120 anonim ***** válasza:
76%

Aha... Egyébként ha te csak viccből írtad ki ezt a kérdést, akkor közlöm, hogy igen érdekes humorod van, viszont nem különösebben szórakoztató.

Másrészről látom, nem tudod pontosan mit is jelent a felmelegedés és mivel jár. Mert nem arról van szó, hogy egyre melegebb lesz és ennyi. Nagyon nem...

Mindenesetre boldoggá tettél, mert engem is sok minden zavar a világban, de a helyedben komolyan nem tudom, hogy bírnám ki. Komolyan kérdezem, hogy nem ölöd meg magad?

2013. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/120 anonim ***** válasza:
25%
egy felnott ember tudja, hogy mit NEM akar..... viszont az a 1 3 eves gyerek aki Privatba kap levelet a cukros bacsitol az hogyan vedi meg magat?
2013. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/120 anonim ***** válasza:
95%

17:49 Hát ez nem tudom, hogy kapcsolódik a kérdéshez, de a véleményem, hogy alapvetően a szülők (meg ha már fizetjük őket, az iskola) felelőssége lenne felvilágosítani a gyerekeket az idegenekkel való kapcsolatteremtés kockázatairól, mielőtt egyedül kezdik használni a világhálót.

Mindamellett a gyerekmolesztálók leggyakrabban a gyerek saját környezetében előforduló személyek (szülő, nagybácsi/nagynéni, testvér, tanár/edző, egyházi elöljáró) közül kerülnek ki, ezért a "ne állj szóba idegennel" önmagában nem elég, meg kell ismerni a gyereket annyira, hogy észrevehető legyen, ha valami változás történik, illetve olyan bizalmi viszonyt kell teremteni vele, hogy el merje mondani, ha valami történik vele.

2013. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/120 A kérdező kommentje:

Kedves 55-ös. Csupán érdekelt mások véleménye. Végül is ezért regisztráltunk fel ide. Válaszoltatok. Köszönöm. Tudom, hogy nem lehet mindenki egy véleményen. Ezért nem szeretsz. De én továbbra is tiszteletben tartom Mindenki véleményét. Így a tiédet is. Azért kérdeztem azt, amit kérdeztem, mert, az foglalkoztatott, amiről feltettem a kérdést, Nektek. Miért? Mit kellett volna kérdeznem?

Most haragszol valamiért?

2013. nov. 30. 21:02
 59/120 A kérdező kommentje:
Bocsi!! A legutóbbi üzenetem nem 55-ösnek, hanem 54-esnek szólt! Bocsánat az elírásért!
2013. nov. 30. 21:05
 60/120 A kérdező kommentje:
Jajj, de hülye vagyok! Az 54-es én vagyok! tehát az üzenet 55-ösnek szólt! Bocsika! Fáradt vagyok.
2013. nov. 30. 21:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!