Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/120 A kérdező kommentje:

Kedves előttem válaszoló!


Kérlek szépen, én nem szórakoztam, unatkoztam azzal, hogy itt írtam, hanem eszmecserét kezdeményeztem. Azzal, hogy válaszoltál, megtiszteltél, köszönöm. Mindenresetre kikérem magamnak, hogy elmebetegnek titulálj. Csupán azért mert az én értékvilágom, esetlegesen ütközhet a tiéddel.

2014. júl. 27. 19:10
 112/120 anonim ***** válasza:

"Értékvilág".


Ja a te értékvilágodban a muff szó szerepel:)

Elég primitívnek tűnsz,már ne haragudj.

Ezzel az erővel az összes heteró férfit lehetne bűnözőnek nevezni,akik rányomulnak a szórakozóhelyeken a lányokra.


Ha pedig nemi bántalmazás,erőszak történik annak semmi köze ahhoz,hogy te alapvetően vonzódsz-e ahhoz a nemhez,aki az erőszakot elkövette rajtad.


Tudod vannak melegek,akik nem tudják hol kell ismerkedniük.Egyszerűen megmondod neki intelligensen,hogy te nem vonzódsz a pasikhoz.

Senki nem fog megerőszakolni egy melóhelyen:D

És képzeld a melegeknek sem tetszik minden pasi.


Hány olyat hallottam,hogy ilyen elhízott,totál igénytelen heteró pasik attól féltek,hogy rájuk mozdulnak:d

nem tudom hogy lehet ekkora önbizalmuk:d

2014. szept. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/120 anonim ***** válasza:
100%
A melegek sokkal válogatósabbak,mint a nők,elhiheted.
2014. szept. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/120 anonim ***** válasza:
Erre mondják hogy álmodik a nyomor kedves kérdező... Felháborodsz, de valld be hogy attól ez a beteges rögeszméd, mert látens meleg vagy te is csak még nem tudod magadról. A hozzád hasonló mérhetetlenül egoista hetero, "homofób" emberektől okádok, akikhez bottal nem nyúlnának a meleg fiúk és neked mégis az a fixa ideád hogy a meleg fiúk rád nyomulnak...
2017. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/120 A kérdező kommentje:
Miért gyűlölöd az egészséget?
2017. máj. 8. 23:20
 116/120 A kérdező kommentje:

Miért baj az, ha azt gondolom, hogy az a normális, hogy a nő a férfivel párosodik, nem pedig nő a nővel vagy férfi a férfivel?

Hiszen a férfi nemiszerv az passzolódik a női nemiszervhez, de férfi nemiszerv az nem passzolódik a férfi nemiszervhez, illetve a női nemiszerv nem passzolódik a női nemiszervhez.

2017. máj. 8. 23:42
 117/120 A kérdező kommentje:
Ha hapsi vagy, akkor miért utálod a nőket? Azért mert heteroszexuálisak? Azért mert egészségesek?
2017. máj. 8. 23:47
 118/120 A kérdező kommentje:
Ha hapsi vagy, akkor miért utálod azokat a hapsikat, akik a nőket szeretik? Azért mert egészségesek?
2017. máj. 8. 23:49
 119/120 anonim ***** válasza:
Az emberi láb meg futáshoz, gyalogláshoz passzol, de ettől még nem beteg az, aki biciklizni szeret :)
2017. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/120 anonim ***** válasza:

"Ha hapsi vagy, akkor miért utálod azokat a hapsikat, akik a nőket szeretik? Azért mert egészségesek?"


Te teljesen beteg vagy. Attól mert valaki meleg, még nem utálja a heterókat. Ez egyedül a te, végtelenül szűk, korlátolt agyadban van.

2018. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!