Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
 81/120 anonim ***** válasza:
25%
vegtelenul sajnalom, hogy felhaboritottalak. Csak probalok itt tejekozodni es ha lehet hasznos tanacsokkal, (KY krem) segiteni a raszorultakat... (__0__)
2013. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy a méltányolás megtalált.
2013. dec. 5. 00:14
 83/120 anonim ***** válasza:
25%
kivel fognatok szivesebben kezet? Egy homarral vagy egy pedofillal
2013. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 anonim ***** válasza:
"Kedves" jelenleg 33%-os! A kérdező se volt semmi, de téged ki kéne már innen tiltani a sorozatos szándékosan szabályszegő viselkedésed miatt (én be is záratnálak, mert szerintem nem vagy normális, de ez már más kérdés).
2013. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 A kérdező kommentje:
Kedves előttem szóló! Miért nem voltam semmi? Mi a baj? Hiszen egy teljesen hétköznapi ember feltett egy átlagos kérdést, amely lehet, hogy rajtam kívül sokakat érint és ezért édekli is.
2013. dec. 5. 21:26
 86/120 A kérdező kommentje:
Kedves jelenleg 33%-os, ha már ott tartunk, amit legutóbb kérdeztél, akkor megkérdenélek, hogy mi a véleményed arról a középiskolai tanárnőről (nem magyaországi eset!), akiről kideült hogy tizenöt éves fiú tanítványt kényeztettgetett (a szájával is). De mi kárt tehett a tanítványában? Lehet, hogy el is ítélik érte.
2013. dec. 5. 21:36
 87/120 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha elvolasod a kérdésedet akkor ráébredsz, hogy mi volt a baj vele, kedves kérdező. A megfogalmazás... rögtön bünőzőkként tekintesz a melegekre, akik eddig semmit se csináltak veled! Ez nem sértő szerinted?
2013. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #86


Abban talan igazad van, hogy ugy is erdeklodhettem volna, hogy a karacsonyi ebedre melyik szemelyt hivnad meg?


Belenezek a sex topickba es bizony ott nagyon inyenc hozzaszolok erdeklodnek a 12-13 eves zsenge koruak szokasairol. Nemtudom,hogy miert??


A sex topick mint a legforgalmasabb es neha vulgar, nem normalis (csak szerintem) nyilatkozatok utan sem talaltam olyat aki a hozzaszolo kizarasat kovetelne. Talan igazad lehet abban is ha a neked nem tetszo kerdezoket kititanak, csak a hozzad hazonlok levelezgetnenek egymassal.


Lehet hogy en a "demokraciat" talan kicsit szabadabban ertelmezem, de azert kivancsilennek a ket szobanforgo csoportbol TE melyikbe tartozol?

2013. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 anonim ***** válasza:
0%

kedves #86


itt amerikaban kicsit masabb a tarsadalom hozza allasa, tures hatara az ilyen undorito, perverz dolgokhoz. Az emberek toleransak...de a tanarnot kirugjak es bortonbe is kerul.


(en voltam a 33% os)

2013. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 anonim ***** válasza:
0%

A #88 valasza, kerdese a ,,,,,,,,,,,#84 -nek szolt


elirtam, bocs


(jelenleg es tovabbra is 33%-os)

2013. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!