Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
64%
???
2013. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
26%
Én beverném a képét. De ha te a humánusabb megoldások hive vagy akkor feljelentheted szexuális zaklatásért,ha ő is ott dolgozik.
2013. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
100%
De mit csinált??? Mitől bűnöző? Zaklat? Vagy erőszakoskodott? Ha nem mondod el, nem tudjuk megmondani, hogy mit tehetsz. A legtöbb pasi már azt is bűnözésnek veszi, ha egy homár szóba elegyedik vele, most akkor mennyire súlyos a te eseted?
2013. nov. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim válasza:
100%

Már velem is történt ilyen, hogy ki akart velem kezdeni egy nő, de megmondtam neki kereken, hogy én heteroszexuális vagyok és nagyon sajnálom, máshol kell keresnie a szerelmet. Ennyi. Megértette. Esetleg figyelj oda rá, hogy ne járj olyan cuccban, ami neki bejön, pl. nagyon szűk farmer, cuki ing, stb.

De, ha zaklat, akkor szólhatsz a főnökötöknek, hogy segítsen, mert nem áll le a srác. (Persze előbb a fiúnak szólj!) Bár nekem az a tapasztalatom, hogy a melegek nem csípik a heteroszexuális pasikat.

2013. nov. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
73%
De nem minden meleg ilyen, csak aki nem ilyen, arról nem tűnik fel, hogy "ja ez is meleg, pedig milyen normális, nem is látszik rajta" ugye? Mert akin nem látszik, azt heterónak gondolod, pedig nem biztos, hogy az. Szóval ezért nem kellene általánosítani. Amúgy meg ha megmondod neki, hogy te heteró vagy, és hagyjon békén, és még ezután sem hagy, akkor az már a személyes hülyesége, és nem a melegsége miatt van, ugyanúgy, mint ha egy lányról sem száll le egy heteró fiú, pedig nem minden heteró ilyen. De felesleges foglalkozni vele, hidd el ő jobban szenved, mint te, ez vígasztaljon, és hagyd figyelmen kívül. Amúgy az ilyen melegekre szerintem a többi meleg is haragszik, mert erősíti a rossz sztereotípiákat, pedig tényleg nem minden meleg ilyen.
2013. nov. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim ***** válasza:
35%
A ferjemmel tortent a nyaron egy ilyesmi,a ferjem vallalkozo es egy.gazdag csaladnal kellet volna nagyon jo penzert az egesz lakast felujitani,elis kezdte csak hogy a hazi gazda meleg volt csorikam es kikezdett a ferjemmel,razarta az ajtot,es elkezdte volna fogdosni,alig birt kiszabadulni onnan,tobbet felejuk se ment
2013. nov. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
0%
Ja es csalados ember,gyerekei,felesege
2013. nov. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 anonim ***** válasza:
45%
És kifizették őt azért?
2013. nov. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 intrepid ***** válasza:
9%
Ha bepróbálkozik mégegyszer, alázzad meg nyilvánosan, jó hangosan. Ha abból sem ért, akkor a főnöknek szólsz.(feltéve, ha nem ő a főnök) Ha még mindig zaklat ezután is, egy négyszemközti t@k@nrugás
2013. nov. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 anonim ***** válasza:
7%
Vigyázz vele mikor a közeledben van,elég egy óvatlan pillanat és rárabol a dákódra.
2013. nov. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!