Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 intrepid ***** válasza:
22%
Ha a fürdőben leejted a szappant, mikor ő is ott van, akkor hagyd inkább veszni, le ne hajolj érte!
2013. nov. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 anonim ***** válasza:
100%
Megnézni valakit, aki tetszik, meg közel kerülni hozzá nem bűncselekmény, különben a heteroszexuális férfiak jelentős része börtönben ülne. :) Mondd meg neki, hogy nem érdekel, és legyen szíves, szálljon le rólad.
2013. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg felnőtt ember vagy, mégis úgy viselkedsz, mint egy éretlen idióta.

Nem kell megverni szegény srácot, egyszerűen csak meg kell neki mondani, hogy te a nőket szereted és neked ez így kellemetlen, és a továbbiakban tartsátok a három lépés távolságot (ez szimbolikus értelemben vett kifejezés).

Ha valóban próbálkozik nálad és nem csak ilyen a személyisége, tehát nem csinálja ezt mindenkivel, akkor egyszer hívd félre, vagy amikor csak ketten vagytok valahol, akkor mondd el neki, amiket fent írtam.


Nem kell rögtön megverni, meg mindennek elmondani valakit csak azért, mert meleg és esetleg mert a melegen azon típusába tartozik, akik kicsit harsányabbak!


Egyébként nem is biztos, hogy tetszel neki, lehet rosszul értelmezed a jeleket. De ha tetszel is, az nem jelenti azt, hogy te mondjuk nagyon b#zisan nézel ki, tehát nem kell magadra venni, mert a férfiak ilyenkor gyakran azért vannak felháborodva, mert úgy érzik mások azt hiszik ők nem "igazi férfiak". Lehet, hogy jóképű vagy, vagy csak tetszik neki a személyiségbeli stílusod (bár ezt kétlem...). Az egy dolog, hogy ő esetleg hangoztatja a másságát, de arról nem tehet, hogy a férfiakhoz vonzódik. Te sem tudsz az ellen tenni, hogy egy csinos nő elindít benned valamit, úgy értem, te sem tudnál "leszokni" a nőkről és nem érezni irántuk semmit, nem vonzónak találni őket.

Persze ezt a viselkedést én sem támogatom, de a helyében te mit csinálnál (ó, tudjuk, te sosem lennél a helyében egy "ilyennek")? Tetszel neki, de nyilván gondolja, hogy heteró vagy, tehát nyíltan kezdeményezni nem mer, így csak az marad, hogy jeleket ad, vagy megpróbál veled úgy viselkedni, hogy ha kölcsönös a dolog, akkor lehessen tovább lépni.

Különben a legtöbb meleg nem ilyen, a melegek között is van mindenféle ember, azért, mert valaki meleg még nem akar minden vele azonos neműt úton-útfélen megdugni. Te sem kapnál el minden nőt, gondolom neked is fontos a szimpátia a vonzalom stb.


A kérdésed enyhén szólva eltúlzott és kissé rasszista, nem kell ennyire kiakadni, mert ez csak azt mutatja, hogy nem vagy kiegyensúlyozott ember. Másrészről az a baj, hogy minden megnyilvánulásodból lejön, hogy tele vagy irántuk gyűlölettel. Egyébként akkor mit csinálnál, ha egy nagyon ronda, ápolatlan, többmázsás nő környékezne meg és nagyon kihívóan viselkedne veled, kétes megjegyzéseket tenne, esetleg olykor hozzád is érne? Gondolom elmondanád neki, hogy nem jön be és amit tesz, az számodra terhes, aztán jelentenéd a főnöknek. Nem kell itt verekedni meg személyeskedni és alsóbbrendűnek, selejtesnek nevezni másokat, mert csak magadat járatod le, hogy nem tudsz igazi férfiként kezelni helyzeteket, hanem csak hisztizel.

Nálam is próbálkoztak már nem egyszer. Na és? Normálisan megmondtam, hogy a köszönöm az érdeklődését, de én nem tudom ezt viszonozni, ezért ennek itt véget kell vetnünk.

Ha valaki ezt nem érti meg, akkor már nem azon van a hangsúly, hogy ő meleg, hanem azon, hogy pszichiátriai eset! Magyarán ha zaklat (azok után is, hogy beszéltél vele), akkor szólni kell a főnöknek és megtenni a szükséges lépéseket.

2013. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy eddig nem tudtad, de akkor most elárulom: ráhajtani valakire csak akkor bűn, ha teherautóval teszed!
2013. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 anonim ***** válasza:
61%
ugyanazt, mint a heteroszexualis bunozokkel.
2013. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
81%
Régi munkahelyem egy férfi kollégámnak túlságosan bejöttem pasas létemre, félrehívtam megbeszéltem vele hogy hagyjon békén és itt a történek vége mert hallgatott rám.
2013. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jól nézhetsz ki ha már több homi bepróbálkozott nálad én a szóhasználatod alapján kerülnélek mint a pestisest
2013. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezt a szóhasználatot továbbfejlesztem és alkalmazom. Nocsak, a külsőm érdekel? Hmmm.. Ez gyanús.

Átlagos hétköznapi figura vagyok, ezért sem értem, hogy mi az oka e jelentőségnek. A jelenlegi munkahelyemen a "hódolóm" kikészült fejét kell látnom mindennap. Gúvadt, hártyás vörös szemeivel csak úgy perzsel. Látszik rajta, hogy minden este leissza magát a kínzó szenvedéstől, mely oka személyem, amely számára elérhetetlen, amit ő nyilván eszményinek lát. Majdnem mindegyik munkahelyemen találkoztam ilyen dologgal.


A másik szempont, legalábbis nekem úgy tűnik, hogy egyre többen vannak. Nem vagyok meggyőződve arról, és nem is lehet meggyőzni, hogy ez a jelenség hosszútávon elfogadtatható a társadalom egyenes egyéneivel.


Egy másik szempontból vizslatva a kérdést, mégpedig: Isten Ádámnak csak egy nőt teremtett, eszébe sem jutott neki, hogy teremtsen neki egy hölgyfiút. Szóval a pszichológusoknak, nem kéne preferálni a másság elfogadását, hanem inkább arra kéne fordítani energiájukat, hogy visszafordítsák a helyes útra a tévelygőket.

2013. nov. 25. 20:37
 19/120 anonim ***** válasza:
86%
Ó, kedves kérdező ez nyilván kamu. Egyrészt nem hiszem, hogy minden melóhelyen rád vetnék magukat a szexéhes b*zik, másrészt úgy látom, hogy csak az unalmas b*ziellenes dumádat akartad nyomatni, és ilyen drámai felvezetéssel nyilván meggyőzőbbnek hiszed...hát, nem jött be.
2013. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 anonim ***** válasza:
81%

"Isten Ádámnak csak egy nőt teremtett"


Akkor az Ádámoknak mért nem elég egy nő? Mért kell nekik sok-sok Éva? Szerintem ez nem jó a társadalomra nézve és megkellene őket gyógyítani, hogy csak egy nőt szeressenek mindig. És ne akarják a környezetükben lévő összes nőt becserkészni.


Mellesleg sok olyan heterót ismerek, akinek teljesen mindegy, hogy ki, csak nő legyen. Bárhol, bárkire rányomulnak. Ez rendben van? Mellesleg a melegek kis része nyomul úgy, ahogy te leírtad. Valóban kamunak tűnik a dolog.


23 meleg F.

2013. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!