Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
 71/120 anonim ***** válasza:
33%
ha belenezel a sex topickba felelmetesen sok az enyhen szolva "furcsa" hozzaszolas. Valyon milyen valaszokat irnak a priviben ezek a tunetes emberek? Ha estleg rakerdezel, omlik a kioktatas a "jogaikrol"
2013. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 A kérdező kommentje:

Kedves 64-es, intelligensen is próbáltam, sőt csak úgy próbáltam. Nem fogta fel. Lehet, hogy korlátoltsága az oka, hogy nem értette meg.

Már megoldódott, mert más módszert alkalmaztam. :)

2013. dec. 2. 21:11
 73/120 A kérdező kommentje:

Kedves 55-ös. A felmelegedsét úgy értettem, ahogy értened kellene. Mindegy.

Ha meg megölném magam, akkor nem méltatlankodhatnál.

2013. dec. 2. 21:17
 74/120 A kérdező kommentje:
Kedves 72-es, mely "haladó" szellemű közeghez tartozol? Írd meg, kérlek. És fejtsd ki elveiteket.
2013. dec. 2. 21:21
 75/120 A kérdező kommentje:
Kedves 55-ös. Örülök, hogy színt vihettem az életedbe. Írtad, hogy sok minden zavar a világban. Megosztanád ezeket? Szívesen olvasnák sokan a soraidat. Mik ezek? Engem komolyan érdekelnek. Na. Ne bújócskázz. Mindenki vár Téged. Gyere! :)
2013. dec. 2. 21:31
 76/120 A kérdező kommentje:

Kedves 71-es. Nyilván azt gondolnak, amit akarnak. Jogaik nekik is lehetnek, kérdés, hogy ezek mik?

Csak az a lényeg, hogy a jogaik milyen hatással lehetnek a környezetre, ha azokat érvényesítik, ha azokkal élnek?

2013. dec. 2. 21:35
 77/120 A kérdező kommentje:

Az 52-es kommentem kiegészítéseként, mely 19-esnek adott válasz volt, írom ezt az üzenetemet:


Csupán egyszerű, gondolkodtató kérdések.


Ugyebár egy dolgot végtelenül sok szempontból lehet szemlélni, de azokat csak esetükhöz mérten kapcsolódó szempontok alapján érdemes nézni, legalábbis általában az alapesetek túlnyomó részében.


A kérdések:


1. Amikor a gyermeket a szülei nemzették, akkor szerinted azért tették, hogy a szeretett csemetéjük homszexuálissá varázsolódjon egy pszichológus, állítólag tudományos alapokra helyezett világlátása miatt?


2. A gyermek nagyszülei, dédnagyszülei is azt óhajtották, amit egy ilyen felvilágosult pszichológus követett el az ő sok évszázadra visszanyúló vérvonalukkal szemben?


3. A gyermek dajkái, tanítói, tanárai, oktatói stb, is ezért hoztak sok éves áldozatot az egyénért, hogy a haza majd olyan felnőtt egyént kapjon, aki nem hoz létre utódokat, esetleg a pszichológus által belé plántált hajlam miatt mást is a saját elkeserítő sorsára térítsen, hogy ne érezze magát egyedül?


4. Na és mi van azokkal az egyénekkel, akiknek tőle kéne a világra jönniük? Azokért is felelős a pszichológus. Nemde? Az ő sorsukkal mi a helyzet?

2013. dec. 2. 22:04
 78/120 anonim ***** válasza:
19%

nem gyilkolt....nyolc év börtönre ítéltek Lengyelországban egy papot öt fiú megrontásáért. A 49 éves papnak a Rawa Mazowiecka-i bíróság emellett megtiltotta, hogy áldozataival találkozzon és gyerekeket tanítson a jövőben.


A bíróság tudomása szerint a pap azzal férkőzött a fiúk bizalmába, hogy pénzt adott nekik kölcsön, valamint saját költségén feltöltötte a gyerekek mobiltelefonjának díjkeretét.

2013. dec. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 A kérdező kommentje:

És mi van akkor, ha az illető független? Esetleg konzervatív?

Kinek szántad javaslatodat?

És az előtted kommentelő? Ő kinek írt? Nekem vagy egy valaki másnak, itt?

Miért kell ilyen stílust felvennetek? Tudom, hogy mások ezért nem válaszolnak.

2013. dec. 3. 19:37
 80/120 A kérdező kommentje:
82-es felháborító vagy! Miattad nem kapok válaszokat! Miattad! Senkinek sem sértheted meg magánéletbeli hovatartozását! Elvégre is különböző szinten, de különbözőképpen szabadelvűek, memdebár? Igenis követelem, hogy fejezd be diszkriminatív irkálmány-tevékenységedet! Felháborítottál! Őket pedig megsértetted! Engem pedig miattad bojkottálnak! Biztos vagyok benne, hogy maguk közt folyamatosan szapulják személyemet. Miattad!
2013. dec. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!