Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/120 anonim ***** válasza:

"Bocs, megertelek es teljes szivembol sajnallak."


Te annyira éretlen vagy, hogy az már szinte fáj. Most komolyan ezzel, és így akartál visszavágni? Viccnek is rossz...

Gondolom nem sikerült elgondolkodnod a leírtakon és felfognod, és azt hitted ez a semmilyen, buta emberek által használt beszólás majd megteszi. Ugyan már...

Mellesleg sosem tudnál megérteni, meghaladja a képességeidet, fogadd el. A további próbálkozásokra pedig nincs szükség, már rég megmutattad, mennyi telik tőled, "köszönjük".

2013. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/120 A kérdező kommentje:

Kedves 97/101, jelenleg 30%.


Miért nem állítod át a nyelvet a gépeden? Olyan zavaró, hogy magyarul írsz úgy, hogy csak angol karaktereket használsz.

Hogyan lehetne ezt megoldani? Van rendszergazdai jogosultságod a gépen, melyről írsz?

2013. dec. 8. 23:22
 103/120 A kérdező kommentje:
Kedves 98/102, amit írtál eldondolkodtató. Akkor már nem is pedofi az illető, hanem agysérült? Tehát tumor, meg ilyesmi okozhatja?
2013. dec. 8. 23:32
 104/120 A kérdező kommentje:

99/103, 30%, ezt a kérdést tetted fel 98-nak:



"Olyan pedofillal fognál kezet, akinél agyi elváltozás okozta a pedofil hajlamot? "


Ha ő orvos, akkor mindenképp a kezelés megkezdése előtt.


Ha nem orvos, akkor azért, hogy beszélgessünk vele a dologról, hogy orvost keressen.


Figyelj, ha már meggyógyult állapotában találkoznál vele, kedves 30%, akkor kezet fognál vele?

2013. dec. 8. 23:46
 105/120 anonim ***** válasza:

"Akkor már nem is pedofi az illető, hanem agysérült? Tehát tumor, meg ilyesmi okozhatja?"


Úgy mondanám, hogy volt már rá néhány példa. De úgy tudom még nem mutattak ki számottevő összefüggést, tehát egyértelműen nem jelenthetjük ki, hogy a pedofíliáért pl. tumor a felelős. Viszont megtörtént, hogy akit megműtöttek, annál nem jelentkeztek többé a pedofil vágyak, tehát a tumor eltávolításával eltűnt ez is. (Most nehogy azt gondolja bárki is, hogy akinek pl. tumorja van az pedofil is!)

Sajnos nem tudok most neveket vagy linkeket mondani, mert én is több évvel ezelőtt találkoztam a dologgal és ezekre a "mellékesebb" információkra már nem emlékszem. De emlékszem, nagyon megmaradt bennem, mert egyik esetben tesztelték is az alanyt, figyelték az agyműködését a műtét után is és mutattak neki különféle fotókat, amikre a pedofil személyek már igen erősen reagáltak volna, de őt teljesen hidegen hagyták (a műtét előtt ez nem így történt).

2013. dec. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/120 anonim ***** válasza:
0%

#101


Ne koszongess semmit elore...

gyere el szombaton a Wesselenyi utcai szodabarba nem fogod megbanni.


Megsugom....Ha felmész bármilyen csetes oldalra, és a neved után beírod hogy 10, 11, 12 meg fogsz lepődni mennyi hozzád hasonlo van fent a neten!

2013. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/120 A kérdező kommentje:
Kedves 106/106 és 32%, a múltkor nem az USA-ban voltál? Most meg a Wesselényi utcában akarsz találkozni?
2013. dec. 9. 23:47
 108/120 A kérdező kommentje:

Kedve 32%, nem értem , hogy miért rögzültél be a pedofil témára? Ha netán kiskorú

vagy, akkor fordulj a rendőrséghez, kérlek. Ha bármilyem lelki bajod van és úgy gondolod, hogy megoszthatod velünk, akkor tedd meg, ha nem okoz problémát neked. Lehet, hogy fog valaki segíteni neked.

2013. dec. 10. 00:47
 109/120 anonim ***** válasza:

Rohanok!!!

Micsoda grandiózus eseményre és helyszínre lettem meghívva (vagyis csak gondolom, nem ismerem), ráadásul én menjek oda, se magánrepcsi se limó, se motiváció. Ki nem hagynám.

2013. dec. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/120 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező olyan beteg vagy,hogy csodálom,hogy alkalmaznak téged bárhol is.


Vagy csak kamuzol.Vagy provokálni akarsz,vagy látens meleg vagy,vagy üldözési mániád van.


Ma már a melegek nincsenek rászorulva arra,hogy egy átlagos kinézetű férfire rámozduljanak,mert nem kapják meg máshol,amit akarnak:d

Neten tudnak ismerkedni olyanokkal,akik szintén vonzódnak hozzájuk:D

És pont a munkahelyen?Majd pont ebben a világban vki a munkahelyét fogja kockáztatni mások zaklatásával...

Te teljesen fordítva látod a világot.A heteroszexuális emberek zaklatják a melegeket és nem fordítva.

a zaklatást nem feltétlen a szó szoros értelmében értem.


Ha ennyire unatkozol legalább hihető történetet találj ki.

2014. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!