Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 A kérdező kommentje:
A tanárnős kérdése adott válasz valóban nekem szólhatott.
2013. dec. 5. 23:19
 92/120 A kérdező kommentje:

Itt 86. 33%-nak válasz.

Egyik csoportba sem tartozom. Gondolataid rendszertelenek.

Mitől jutnak ilyenek az eszedbe?

2013. dec. 6. 00:19
 93/120 anonim ***** válasza:
0%

#92 kerdezonek


A #88 valasza, kerdese a ,,,,,,#84 -nek szolt


elirtam, bocs


(jelenleg es tovabbra is 33%-os)

2013. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/120 anonim ***** válasza:
0%

#84 irja


Kedves" jelenleg 33%-os! A kérdező se volt semmi, de téged ki kéne már innen tiltani a sorozatos szándékosan szabályszegő viselkedésed miatt (én be is záratnálak, mert szerintem nem vagy normális, de ez már más kérdés).

2013. dec. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/120 anonim ***** válasza:
0%

33%0s valasza


Abban talan igazad van, hogy ugy is erdeklodhettem volna, hogy a karacsonyi ebedre melyik szemelyt hivnad meg?


Belenezek a sex topickba es bizony ott nagyon inyenc hozzaszolok erdeklodnek a 12-13 eves zsenge koruak szokasairol. Nemtudom,hogy miert??


A sex topick mint a legforgalmasabb es neha vulgar, nem normalis (csak szerintem) nyilatkozatok utan sem talaltam olyat aki a hozzaszolo kizarasat kovetelne. Talan igazad lehet abban is ha a neked nem tetszo kerdezoket kititanak, csak a hozzad hazonlok levelezgetnenek egymassal.


Lehet hogy en a "demokraciat" talan kicsit szabadabban ertelmezem, de azert kivancsilennek a ket szobanforgo csoportbol TE melyikbe tartozol?

2013. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/120 A kérdező kommentje:
Most miért molesztálod? Demagóg vagy. Nem tartozik egyik csoportba sem. Nem tudnál másképp kommentelni? Miért kell sértegetni? Hagyd ezt abba.
2013. dec. 6. 01:16
 97/120 anonim ***** válasza:
25%

kedves kerdezo,


en szerintem nem molesztalok senkit meeert egy kerdezo weboldara irogatunk. Semmi torvenybe utkozo dolgot nem irtam.l

.

Ha valakitol megkerdezik,hogy homar az legfeljebb enyhen gusztustalan lehet. ( Gaudi kerdezte a birot, hogy zsido- nem torvenytelen DEEE huzos.)


A #84 -as hozzaszolo beirasat illeti (en senkit nem akarok bezaratni) az sem valasz sem kerdes nem volt. Nem gondolom , hogy ismered a #84 es valaszolot, hogy nyilatkoztal helyette. Ha ismered elnezest.

2013. dec. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/120 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de én majd inkább akkor válaszolok, ha: 1, emelkedik a színvonal 2, összeszedettebben írsz, mert kiég az agyam, mire megfejtem némelyik mondatod.


Mellesleg nem értem, mire fel pl. a kézfogásos példa, nem tudhatod, hogy hány pedofillal fogtál már kezet (amúgy is, mi van abban, csak egy kézfogás). Nyilván nem fogja elmondani bemutatkozáskor, hogy amúgy ő az...

Mondjuk itt az a szomorú, hogy sokak szemében a melegség még mindig egyenlő a pedofíliával, pedig a melegek is elítélik amúgy az effajta viselkedést.

Azt még amúgy megemlíteném, hogy akadtak olyan pedofilok, akiknél kimutatták, hogy egyfajta agyi elváltozás, ill. tumor okozta ezeket a vágyakat. Innentől azért szerintem át kell értékelni a dolgokat. Azt persze nem állítom, hogy minden pedofilnál hasonló az ok, ezt úgy tudom nem is támasztja alá semmi és kissé valószínűtlen is lenne.

De akkor már én is kérdezek: Olyan pedofillal fognál kezet, akinél agyi elváltozás okozta a pedofil hajlamot?

Amúgy ennek már semmi értelme, egy vicc az egész, nem hiába nem írnak már az emberek. Én is elhagyom lassan ezt a cirkuszt...

2013. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/120 anonim ***** válasza:
0%

#98


"Olyan pedofillal fognál kezet, akinél agyi elváltozás okozta a pedofil hajlamot? "


Bocs, megertelek es teljes szivembol sajnallak.

2013. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy szólok, hogy a pedofilok többsége heteroszexuális. Vagy neked csak a homoszexuális pedofilokkal van bajod?
2013. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!