Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek a homoszexuális...

Mit tehetek a homoszexuális bűnözőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem mindenkit érint ez a tipusú dolog, de engem az érdekelne, hogy Ti mit tennétek akkor, ha egy ratyesz megkörnyékezne titeket a melóhelyen? Sajnos én már többször is találkoztam ilyen esettel. Heteroszexuális vagyok, csak a muff érdekel.

2013. nov. 25. 01:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/120 A kérdező kommentje:
Jajj, kdves 38-adik. Ki bántott téged? Mi zavar? Mit olvastál a soraimban? Ki magyarázta meg neked, azt amit olvastál? Szubjektív vagy. Saját ízvilágod szerint kóstolsz. Hogy jön ide az a link, amit küldtél? Elolvastam. Nem nézek minden csatornát. Nem hallgatok minden rádiót. Csak olvasok. Direkt más vizekre evezel, hogy abból kihozhass magadnak valamit. Hol van a kreativitás? Jó éjt.
2013. nov. 27. 01:41
 42/120 anonim ***** válasza:

A 20-as/21-es vagyok.

A legtöbb dologra most nem tudok reagálni, mondjuk elolvas azt mondom, hogy később sem akarok. Miket össze nem tudsz hordani...

Így tehát csak egyetlen mondatokra reflektálnék "Kik akarják a világra kényszeríteni azt amiből sosem lesz élet (utód, gyerek)?".

Az én heteró kapcsolatomból sem lesz SOHA gyerek, mert előbb lőném fejbe magam! Most akkor nem mindegy, hogy ebből amúgy lehetne, de nem lesz, vagy eleve nem lehet?

Továbbá ha már erre az útra léptünk, akkor nem a melegekkel van itt a probléma. Nézd a médiát, lényegében manapság az egyéjszakás kapcsolatokat "sztárolják". Most az mitől jobb, ha valaki minden este mással fekszik le, de mondjuk heteroszexuális? Abból sem lesz utód, csak dugnak. Oké, lehetne belőle, de egyrészt az ilyenből inkább ne legyen, másrészt agyam eldobom már...


Amúgy abban igazad van, hogy a munkahelynek a munkáról kellene szólnia, nem arról, hogy úgy érezze az ember magát, mint egy húspiacon. Viszont az élet nem egészen olyan, amilyennek lennie kellene, vagy amilyennek szeretnénk, esetleg elképzeljük. A legtöbb munkahelyen vannak kisebb-nagyobb bosszúságok, de az ember általában ezeket mérlegeli, és vagy marad, vagy ha megteheti, akkor vált. Ez van. De mondtuk már, hogy mondd meg a srácnak, hogy legyen szíves vegyen vissza, mert neked ez már nagyon kellemetlen és nem érdekel téged, nem érzel vonzalmat iránta. Ha ezek után is zaklat (de a nézés nem zaklatás szerintem), akkor jelentsd a főnöknek és majd ő eldönti, kinek kell mennie, kivel van probléma.


Amúgy ne haragudj, de már hangulatba jöttem a kommentjeidet olvas, így hát meg kell kérdeznem: Ha ennyire fenik rád a fogukat mindenhol a melegek, akkor nem lehet, hogy véletlenül melegbarát munkahelyre vagy netán melegbárba mentél dolgozni? :DDD

Én lazább vagyok, ráadásul mindenkivel flörtölős típus, és egészen attraktív, mégsem érzem úgy, hogy engem zaklatnának a melegek és rettentő sok nem kívánt figyelmet kapnék. Magyarán közöld a sráccal, hogy nem és ne rinyálj. Ha máskor is rád hajt egy meleg, akkor szintúgy utasítsd el és kész. Ez ugyanolyan, mint amikor olyan nők hajtanak rád, akiktől kiver a víz. Akkor sem kell felháborodni, hanem közlöd vele, hogy nem érdekel, foglalt vagy vagy akármi. Egyébként nőkben is van olyan, aki ezt elsőre nem érti meg és képes akár hozzád nyomni magát a folyosón és fogdosni, mert azt hiszi akkor majd elcsábíthat, pedig a hányinger előbb jön tőle. Most az ilyet sokkal egyszerűbb határozott fellépéssel (nem veréssel) rendezni, mintha elkezdesz róla panaszkodni a főnöknek. Ráadásul téged nem is fogdosnak, csak néz a pasas. Az is lehet, hogy azon nem tudja túltenni magát, hogy miként öltözködsz. :D Engem is néznek emberek, de van olyan, aki úgy gondolkozik, hogy közben bámul és észre sem veszi, hogy egy adott emberre néz... Szóval ha nem akarsz magadból még nagyobb hülyét csinálni, akkor talán úgy kezdd a beszélgetést a sráccal, hogy rákérdezel, hogy miért néz téged gyakran.

2013. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/120 anonim ***** válasza:

Annyira szórakoztató, hogy pár percen belül magadnak mondasz ellent.

De én már nem vesződöm az alapos reagálással, mert pl. elvileg ezt is nekem írtad:

"21-nek.


Amit írtál, az csak azt mutatja, hogy csupán divatolsz. Azért vagy ott, mert elkapott a vonulat. Figyelj, van bőven magányos nő, próbálkozz. Mit veszthetsz?"


Ezt nem is értem, szerintem ezt nem nekem akartad írni. De mindegy. Lassan már komolyan eléred nálam azt, hogy megkeresselek a munkahelyeden, felvetessem magam és rádnyomuljak, pedig egyáltalán nem érdekelsz. :D (Na jó, van jobb dolgom is, így el nem játszik.) De ez az egész helyzet már annyira komikus...

2013. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/120 anonim ***** válasza:
100%

„Gondolj bele, hogy szinte reszketek, ha ki mondom valahol, azt hogy a nőket szeretem.”


Ennél a pontnál jöttem rá, hogy csak vicces kedvedben vagy. De, ha meg komolyan gondolod ezt, akkor nagy bajok vannak nálad.


Egy olyan világban, ahol minden a heteroszexualitásról szól, nehogy már félned kelljen felvállalnod magad. Ez egy vicc. A Tv-ben, a filmekben, reklámokban, plakátokon mást se lehet látni, csakis a heteronormatívát. Minden a férfi-nő kapcsolatról/szexről szól.Egy hetero férfi mást se csinál egész életében, mint veri a mellét, hogy ő márpedig a nőket szereti. A pasik látványosan megnézhetnek nőket az utcán, utánuk is fütyülhetnek akár. És te jössz azzal, hogy nem mered kimondani, hogy a nőket szereted. Úgy csinálsz, mintha minden utcasarkon meleg bandák állnának és a védtelen heterokat akarnák megrontani. Szánalom.

2013. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/120 anonim ***** válasza:

„Gondolj bele, hogy szinte reszketek, ha ki mondom valahol, azt hogy a nőket szeretem.”


ez a csúszós lejto érvelési hiba, második pont :)

[link]

2013. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/120 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, megállapítható, hogy a kérdezőre valszeg az égvilágon senki sem hajt, viszont ő belül nagyon szeretné, ha hajtanának rá...Persze ez merész következtetés, de az eddigi hozzászólásai alapján nem találtam más értelmes magyarázatot még.
2013. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/120 A kérdező kommentje:

Olvasva válaszotokat, szomorúan látom azt, hogy nyílt és rejtett jelei kezdenek kirajzolódni a heteroszexálisok üldözésének. Valamilyen szinten már vannak jelei. És ez még csak a kezdet. Persze tisztelet a kivételeket képző kommentelőknek.

Anno, gyermekkoromban láttam a Szexmisszió c. lengyel filmet. Szerintem hasonló valóságtartalommal, de kifejezetten a heteroszexuálisok áldozat sorsának bemutatásaként fog realizálódni a történet, s remélem, hogy a történet végkifejlete pontosan hasonló lesz a filmbéliéhez.

De lehet, hogy egy arra alkalmas írónak meg kell írnia a Védett heteroszexuálisok c. könyvét. Sajnos Robert Merle ezt már nem teheti meg.

2013. nov. 27. 22:55
 48/120 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, adieu!
2013. nov. 27. 23:02
 49/120 anonim ***** válasza:
100%

"szomorúan látom azt, hogy nyílt és rejtett jelei kezdenek kirajzolódni a heteroszexálisok üldözésének. "

Hát az fix, hogy te nem ezen a földön jársz... Most már én is kezdek afelé hajlani, hogy nem is zaklat téged senki, csak túlreagálod (vagy szeretnéd).

2013. nov. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/120 anonim ***** válasza:
100%
ennek a neve uldozesi mania
2013. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!