Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 anonim ***** válasza:
86%

Kedves King Kong!

Olyan nagy butaságot írtál, hogy öröm volt olvasni!

Gondolkodj el azon ímit írtál te szerencsétlen.

És mielőtt azt írnád hogy "animefan" vagyok nagyot tévedsz, mivel abszolút nem nézek, és időm se lenne rá.

2014. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/133 anonim ***** válasza:
86%

King Kong!

Ha ennyire idegenkedsz mindentől, ami külföldi kultúra, miért nem választottál valami szép magyar nevet? :)

2014. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 anonim ***** válasza:
0%

#62

Azt se tudom melyik országban játszódik a film, szóval ezt benézted ;)

#61

Mert? Fáj az igazság? Az ilyen szerencsétlenek mit keresnek Magyarországon?

#60

Az agyi figyatékos megjegyzésemet csakis az elmúlt hozzászólások animefanok általi viselkedéséért mondtam, elvégre amint az látszik, nembírják elviselni, hogy valaki nem rajong érte. Amíg egy normális ember nem tulajdonít neki különösebb figyelmet, ha valakivel nem egyezik az ízlése.

2014. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/133 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy egyáltalán nem vagyok animefan, csak zavar a szűklátókörűség. :(
2014. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 anonim ***** válasza:
66%

Kingkong, te tényleg ennyire hülye vagy?

Te nem tudod hol játszódik, de a másik a nem normális?

Plusz ha lenne egy kis agyad, feltünt volna, hogy minden eddigi válaszoló leszarta, hogy mit gondolsz az animékröl, és azon kapták fel a vizet, ahogy az animét nézökröl beszéltél.Most komolyan, ha odamenne hozzád valaki és azt mondaná, hogy a k**va any*d, te idióta, hogy reagálnál rá?Nalátod, csak mivek ez az internet, itt nem tudják a szidottak beverni az arcod, hanem csak durván tudnak rá reagálni.

2014. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/133 anonim ***** válasza:
0%
Hát most ha egyszer Magyarnak születtem, miért érdekelne engem a Japán kultúra?
2014. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 anonim ***** válasza:
87%
De senki nem is mondta, hogy érdekeljen.Csak miért kell rögtön szidni azt, akinek tetszik, vagy aki azt mondja, hogy ne ítélj úgy, hogy nem mélyedtél el kicsit sem a témában?
2014. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/133 anonim ***** válasza:
0%

#65

No comment…

Talán a nézők által tanusított viselkedésért szidtam őket.

2014. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 anonim ***** válasza:
74%

King Kong!



"Mert? Fáj az igazság?"

Milyen igazság? Te elmebeteg vagy az is biztos!

Most aki animét néz netán mert teccik neki az költözzön el

M.o-ról, mert nem magyar.

A nevedet is akkor írd át te szerencsétlem mert Kin Kong szerinted nem ázsiából ered? Jézusom olyan buta vagy hogy nekem kellemetlen. Elmondom neked őszintén én sem vagyok japánnal vagy ázsiával baráti viszonyban, de nem érdekelnek olyan dolgok, hogy ki szereti vagy ki nem, mert vannak sajnos mondom még egyszer sajnos nagyobb problémáim is ezzel.

Örülök hogy probléma mentes életed van, vagy még életed sincs nem problémád (suli az nem probléma) az egy dolog, ha majd felnősz majd, talán nem leszel szűklátókörű.


#61-es voltam ;)

2014. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kinkong, talan azert, mert azok a balnazabalo ferdeszemu torpek kepesek voltak talpraallni a masodik vilaghaborus vesztesegeikbol, pedig meg atomot is kaptak a fejukre, nem "csak" elraboltak a teruleteiket (Abban is volt reszuk), es lenullaztak a gazdasagukat.

Es megis, most ujra a regi fenyukben tundokolnek, mi tobb, eljutottak oda, hogy az animere pazaroljak a ertekes eroforrasaikat, idejuket.

Mi pedig hiaba vagyunk csodanep, azota sincs semmink. :/ Lenne mit tanulnunk toluk, es aztan amit tanultunk, jobban csinalnunk, mint ok...

2014. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!