Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
 101/133 anonim ***** válasza:
100%

"#93

Ezt lehetne MAGYARUL is? Bocs, nemtudok japánul…"


Pedig szerintem érthető mindenkinek, aki ismeri a magyar nyelvet. :(

2014. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/133 A kérdező kommentje:

Ahogy már írtam, egy idő után én is elkezdek kötekedni. :)

Illetve az sem mindegy, hogy ezeket egy 14 éves kiskölyök írja, vagy pedig egy érett felnőtt, de igen valószínűleg jobban ismersz, mint én saját magamat.

Kong:

Igen, egyszer már elolvastam, és továbbra is fenntartom, amit írtam.

Csak veszekedni jártok ide?

Kong betegesen elküld mindenkit Magyarországról (amúgy honnan tudod, hogy nem egy menekülttel beszélsz?), Vasalódeszkánk pedig betegesen megvéd mindenkit.

Továbbra sem láttam egy kommentet sem, amiben titeket győzködött volna valaki.

Ahogy írtam, még nem vagyok könyvvizsgáló, hanem hamarosan az leszek, ez azért nagy különbség. Amire büszke vagyok azt miért ne írnám le? :)

Viszont nektek még mindig gondotok van az értő olvasással.

2014. jún. 20. 21:01
 103/133 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kong, nem tamadasnak, de az nem az en hibam.

Nezd, ha rendor akarsz lenni, akkor boldogulnod kell a tobbszorosen oszetett mondatokkal is, tudod, erto olvasas, nem funkionalis analfabetizmus.

Ha nem megy, akkor talan olvass tobbet, valami olyat, ami erdekel.

Es ezt most tenyleg attol fuggetlenul irom, hogy szemely szerint mint gondolok rolad.

Amugy:

[link]

[link]

[link]

Ebben a sorrendben, es ha mar ott vagy, akkor olvasd el a tobbit is, ha mindenfelekeppen ezt a pasziv-aggresziv visszafordito-bezzeg te tipusu ervelest akarod folytatni.

Vagy csak ird le nagybetuvel, hogy "Ti igenis mind ostobabbak vagytok, mint en, es az en apukam az erosebb"

Ebben az esetben, igazat ad neked mindenki, es te leszel legjobb.

Probald ki, tenyleg. :)

2014. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/133 anonim ***** válasza:
0%

#102

Rendőrnek tanulok, szóval most szóljatok le :)

2014. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
0%

Mert - senkit - nem - érdekel.

Papolsz itt mindenkinek arról, hogy képtelenek megérteni amit mondasz. Elárulom miért. Mert értelmetlen. Beszélsz itt össze-vissza ítélkezel, kötekedsz. Tipikusan a néhány kommentelő által leírt undorító típusa vagy az anime-fanoknak. TE vagy az aki szégyent hoz rájuk és aki miatt olyan a megítélésük amilyen. Te és a többi nagyképű, összevissza beszélő, mindenki mást lenéző hülyegyerek aki azt hiszi mindenkinél okosabb/jobb csak azért mert ő könyvvizsgáló lesz.

Parancsolj itt a válasz a kérdésedre. A te fajtád miatt ítélik el.

2014. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/133 anonim ***** válasza:
53%

Kong, es xperia telefonod van, es swat-os akarsz lenni, ami szo szerinted jobban hangzik, mint a magyar betuszo, a "T.E.K."

De ez mind csak egy allapot, nem kifogas. Asszem.

2014. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/133 anonim ***** válasza:
0%

#106

Huawei, és tényleg a SWAT lenne az álmom, de magyar lévén TEK-el is beérem :D

2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/133 anonim ***** válasza:
53%

VasalódeszkásGyilkos, amugy te erted, hogy hogy kepes ennyi indulatot kihozni az emberekbol par rajzolt figurahoz valo viszonya?

Mert en nem. Meg akkor sem, ha bevallom, picit szorakoztatonak tartom Kong negativ amokfutasat. De ettol meg csak pislogok, hogy miert ennyi ostoba negativ erzelem valami annyira sokadrangu dolgon...

2014. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
0%

Nem úgy isten igazából nem értem, de én már rég nem nézem a civakodásotokat.


Mondjuk elég elszomorító, hogy egy műfaj ekkora ellentétet és ellenségeskedést tud kelteni az emberekben de ez mint mondtam nagyrészt azoknak köszönhető akik a nap 24 órájából 30-ban hirdetik, hogy anime így anime úgy, milyen nézzétek, és aki nem nézi az sz.ar alak, illetve ha bárki is meg meri mondani neki az igazságot (elcsépelt az egész ember) egyből arcoskodnak és elküldenek a p.icsába holott csak az igazságot közlöd velük (lásd kérdező...........)

2014. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/133 anonim ***** válasza:
0%

#74

Te veszélyes vagy, túl sokat tudsz :D

De akinek tippelnélek, ő Németben van, nem Amerikában :/

2014. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!