Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
 111/133 A kérdező kommentje:

Ó, Deszka, édesem, bánt valami?

El kell, hogy keserítselek, de nem vagyok rajongó. :) Attól, hogy szeretek néhányat, nem vagyok fanatikus. Miért beszélnék össze-vissza? Két napja ugyanazt a véleményt vallom. Másold már be, hol ítélkezem? :)

2014. jún. 20. 21:14
 112/133 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis %74
2014. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 anonim ***** válasza:
100%

VasalódeszkásGyilkos,

Sajnos, be kell vallanom, szeretek vitazni. :/

De lehet benne valami, hogy ez mar elcsepelt, es sehova sem vezet. -_-


Ugyhogy, reszemrol unepelyesen feladom, es kijelentem:


_King Kong nevu felhasznalo az okosabb, mint en, mert az o apja erosebb, mint az enyem!_


Es reszemrol tenyleg off, es elnezest kerek mindenkitol, akit megsertettem volna, vagy ilyesmi.

2014. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
0%

Nincs se időm se kedvem bemásolni szinte az összes megszólalásodat, egyébként is sokkoló lenne azt a sok mocskot együtt látni egy normális ember számára!

Megkímélem magamat és normális embertársaimat tőle:)

2014. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 A kérdező kommentje:

King Kong:

A rendőri szakma nagyon szép és becses, csak ne élj vissza vele. Remélem sikerül, amit szeretnél. :)

2014. jún. 20. 21:21
 116/133 A kérdező kommentje:

Deszka, deszka, elég egyszerű ember vagy. :)

Kettőnk közül te mocskolódsz, és rám kened. :) Továbbra is kérlek, másold be. Ha nem tudsz normálisan érvelni, akkor pedig maradj csöndbe és menj aludni.

2014. jún. 20. 21:26
 117/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
13%

Kedves 74 százalékos!

Nálam jobban azt hiszem senki nem ért meg téged :D

Én egyszerűen imádok vitázni ha van olyan ember akivel megéri vitázni, mert rendesen vissza tud vágni.

Csak sajnos vannak olyan beszélgetések, amikor kínomban már lerágom az asztal szélét, látván ahogy az ellenfelem kétségbeesetten próbál kapaszkodni valamibe, de kezd kicsúszni a lába alól a föld. Pont emiatt nem élvezem a kis beszélgetésünket a kérdezővel se, mert összevissza beszél és képtelen alátámasztani amit mond. Nem ellenfél. Úgyhogy lehet, hogy itt én is feladom.


De attól még a veszekedés baromi jó dolog ;) :DDD

2014. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/133 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de az eddig hozzászólásaidban hol érveltél? Először védelmezőt adtál, amiben már ki is jelentetted, itt mindenki őrült, majd általánosítottál, hogy biztosan meglincselnénk szegény színésznőt utána pedig velem kezdtél kötekedni. Nem is értem, minek írtál a kérdés alá.

Értelmesen vitázni csak úgy lehet, ha ismerjük egymás álláspontjait, de ez a te esetedben nem igaz (legalábbis az én részemről). Ezek után csodálkozol, ha én is visszaszólok?

Továbbra is kérlek, másold be, ahol össze-vissza beszéltem.

2014. jún. 20. 21:37
 119/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
0%

Nézd vissza az összes kommentedet és elemezgesd ki kedvedre. Ha én elkezdek valakivel vitázni annak oka van. Ha befejezem annak is.

Ezt most itt befejezem. De csakhogy megnyugodjon primitív pici lelked elmondom miért. Mert értelmetlenül hadoválsz itt összevissza mindent, sározol anélkül, hogy bármit is tudnál az álláspontomról (ugyan mondtam hogy mi az, de te magad bizonyítottad az előző kommenteddel, hogy az agyadig nem jutott el) és mert reménytelen egy olyan ostoba emberrel veszekedni mint te. Egy ideig izgi volt, de most már kezdesz idegesítően ostoba lenni. Önmagam érdekében megóvom az idegeimet a baromságaidtól. :)

2014. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 A kérdező kommentje:
Ugye azért nem kapsz szívrohamot? :)
2014. jún. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!