Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/133 Hintalow ***** válasza:
100%

Az anime jóság.

Van akinek múló hóbort (divat?) van akinek hosszabb időre szól.

30 éves elmúltam, házas, van egy kisfiam, egy nagybanknál dolgozom, eleget keresek ahhoz, hogy a feleségemnek ne kelljen dolgoznia.

És animét nézek. Nem nagy dolog.

A hazai megítélése egyrészt azért rosz, mert mesének/gyerekes dolognak titulálják, de vastagon benne vannak az "animerajongók" is, akik azért többségében gyerekek/fiatalok, és nem tudnak elvonatkoztatni attól, hogy ez egy hobbi, mint sok másik.

Soha nem titkoltam, hogy animét nézek, de nem is dörgöltem senki orra alá, hogy milyen csodálatos, párját ritkító transzcendens művészlélek vagyok emiatt.

Persze annyiban könnyen beszélek, hogy fiatalon, amikor beleszerettem, (90' évek vége, 98-99) még nem volt ennyire a köztudatban, nem foglalkoztak vele, késöbb felnőve meg már annyira sem érdekelt, hogy mások mit gondolnak róla. (ennyi idősen sem csinálok belőle problémát, a kollégák tudják, hogy nincs otthon tv-nk, viszont sok ilyen fura dolgot nézünk :) a feleségem is hasonszőrű)

Nem kell ezt túlgörcsölni, ha szereted nézzed, de nem szabad túl komolyan venni, mindig lesznek olyan emberek akik élből elutasítanak mindent ami nem érdekli őket,ez egy ilyen világ.

2014. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/133 anonim ***** válasza:
31%

mert Magyarország egy ilyen lenézős hely, itt mindenkiben találnak valami rosszat :D

amúgy én is szeretem és úgy vettem észre, hogy a velem egykorúak annyira nem is, de az ilyen huszonéves korosztály eléggé lenézi az ilyen embereket, múltkor az idióta nővérem ordibálta le a fejemet, mert mondtam, hogy nézek egy animét, hogy szánalmas vagyok, hogy ilyeneket nézek, meg hogy azért vagyok ilyen nyomorék antiszociális, mert ilyen szarokat nézek és nem tudom, milyen egy igazi elő ember arcmimikája, amikor beszélgetek vele xdddd mintha bármi köze lenne a kettőnek egymáshoz, szerintem az már elég baj, ha valaki filmekből akarja tanulmányozni az embereket -.-" nem akartam már mondani neki, hogy kicsit se vagyok szánalmasabb, mint ő, aki a 3 éves kislányával együtt nézi a jersey shore-t..

16/L

2014. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/133 anonim ***** válasza:
16%
Pont azért, mert egy megfoghatatlan, elképzelt valami. Így is sok ilyen dolog van a világban...
2014. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!