Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
32%
Tökmindegy, hogy fogalmaz, úgyis meglincselnék ha tudnák ki az, és hol találják...
2014. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/133 anonim ***** válasza:
28%
En ugyan nem lincselnem meg. Semmi bajom a melegekkel :P
2014. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/133 anonim ***** válasza:
25%
Nem para, hogy csaj vagyok tényleg.
2014. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/133 anonim ***** válasza:
16%

Nem, ugy egyaltalan nem para. Ugy mar ertem, hogy hogy is lehettel te profi szinesz.

Ebben az esetben, teljesen elnezest kerek, es mindent visszavonok.

2014. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/133 anonim ***** válasza:
28%
Hát elég szomorú, hogy abból, hogy valaki nő és profi abból te egyből erkölcstelen dolgokra asszociálsz. De ezzel is csak magadat minősíted!
2014. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/133 anonim ***** válasza:
0%

Igazan nem tudom, hogy mire gondoltal, hogy en mire gondolok.

Arra gondoltam, ha tudni akarod, hogy ha no vagy, akkor teljesen ertheto, hogy bar az erzelmeid megzavarnak, es furcsa reakciokat hoznak ki beloled, meg lehetsz tenyleg profi olyankor, amikor a racionalis, gondolati donteseket kell hozni, ami tipikusan jelen van a szineszetben.

megjegyzem, pont emiatt a hisztis atitud miatt neztelek melegnek - rajuk jellemzo ez.

(Es nem, ez nem baj, ez egy jellemzo. Ok ilyenek. Masok meg masmilyenek.)

2014. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/133 anonim ***** válasza:
87%

Én is elég sokat nézek animéket, de nem érzem magam beteg lelkületűnek, vagy agyhalottnak.

Sőt, pont, hogy sokszor az anime volt az, ami motivált abban, hogy ne adjam fel, küzdjek tovább. Önbizalmat adott, és segített, mikor magam alatt voltam. Emellett szerintem nagyon sok animének hihetetlenül jó története van, és nagyon le tud kötni (Pl: Death Note, Mirai Nikki, Code Geass).


Persze, én nem ítélem el, ha valakinek nem jön be az anime vagy a japán kultúra. Nem, nem fogom "kitépni a szívét" akkor sem, ha lesz@rozza. Teljes mértékben elfogadom, hisz mindenkinek megvan a saját véleménye.

2014. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/133 anonim ***** válasza:
64%

A színésznőcske (vagy nem) kommentjei számomra felháborítóak. A színészeknek nem a kultúra és művészet alappiléreinek kellene lenniük? Na, ő aztán megmutatta, hogy a 25 éves művésznő mennyire intelligens. Mondjuk meg is lehet nézni, hogy manapság milyen emberekből lehet színész... Csak jó ismeretségek kellenek, aztán bárki gyerekéből lehet színésznő.


A kérdéshez: az utóbbi pár évben egyszerűen egyre kevesebb tényleg jó animét gyártanak, szóval valami gond lehet az iparban dolgozókkal. Maga az anime, mint olyan egy teljesen jól alkalmazható médium. Két gondot látom, ami miatt sokan teljesen félreértik.

a, A legismertebb animék általában nem a legjobbak. Őszintén, hány olyan ember van, aki nem anime fan, de az első anime, ami eszébe jut, az mondjuk a Cowboy Bebop? A Mushishi? Sokan valahogy Miyazaki filmjeit sem az animével kötik össze, pedig azok tényleg művlszi alkotások. (Még mindig nem bírom felfogni, hogy hogy nyerhetett Oscart a Frozen, mikor ott volt a The Wind Rises.) Mondjuk a filmeknél is megfigyelhető, hogy a gagyikat/semmi különös értéket nem képviselőket mindenki ismeri.


b, Sok anime fan gyerekes. Nem, nem mindenki, nyilván, viszont én magam sem bírom elviselni a vinnyogó kislányokat. Huszonévesen én sem szívesen beszélgetek olyan emberrel bármilyen animéről, akinek a legtrendibb aktuális cukiságokra folyik a nyála, de egy összetett mondatot nem bírnak kinyögni. Ez megint csak egy olyan dolog, ami nem csak az anime fanokra igaz. Nem nem szeretem a mániákusokat, legyen szó zenéről, fociról vagy akármi másról.

2014. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/133 anonim válasza:
67%

Szerintem azt hiszik, hogy ilyen Teletabbi meg stb.

És ha szerintem leülnének megnézni 1 anime-t szeretnék őket

Én sem annyira vagyok oda értük, de néha nézegetem :D

Meg lehet azért nézik le, mert nem Magyar, azt hiszik nem normális dolog, és gyerekes

Miért elég idős vagyok, és még mindig szoktam nézni mesét pl. Micimackó, Mickey egér Ezeken nőttem fel, és sohasem fogom megutálni az animet, animációt

Ja és lehet hogy keverik Anime/Animáció

2014. jún. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/133 anonim ***** válasza:
28%

Utóbbi kedves hozzászólók közül egyedül 27-esnek van esze.


Elárulom a többi IQfighter-nek, hogy egy színész is elküldhet a picsba másokat:)

És meg is teszi. Attól még, hogy színész valaki ugyanúgy megvan a véleménye, és ha ez nem pozitív annak ugyanúgy hangot ad.

Na puszikálok minden gyökeret, ha felháborít az, hogy van véleményem és ez sajna nem egyezik a tieddel akkor nyugodtan eltakarodhatsz a picsba ;)

2014. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!