Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 anonim ***** válasza:
40%
Azon a valóságon, hogy valószínűleg tudom, hogy hány éves vagyok, mit dolgozok, és ha már rákérdeztek én leírtam, hogy ezt te elhiszed-e az a te egyéni szoc problémád
2014. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 anonim ***** válasza:
38%

Itt is ez megy, de mit is vár az ember MO-n? :) Valahogy a japán kultúra minket körülvevő országban elfogadott, és nagymértékben szeretett, csak hozzánk nem ér el valamiért ...


Én szoktam animéket nézni, és ami még jobb, hogy J - rockot ( japán rockot ) hallgatok. Az emberek még soha, egy büdös számukat nem hallották, de még japán embert sem hallottak beszélni, - és már élből leszarozzák. Viszont, találkoztam olyant, aki nem szereti a japán zenét, viszont elismerte, hogy a japánok rock terén igen is tudnak valamit, de ettől függetlenül a stílus nem lesz szívének középpontja.


Én nem is akarok magyarázni semmit, vagy többet, mert úgy is máglyára fognak vetni, ahogy ismerem az embereket ... Főleg a GYK - s embereket ...


( A hármas meg akármennyire is profi, biztos, hogy nem látta még a Psycho - pass, Durararara, Mekakucity Actors, Guility Crown, és egyéb finomságokat :D ... )

2014. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 anonim ***** válasza:
25%
( Így zárójelbe megjegyzem, hogy a leírása alapján talán a Dragonballt láthatta ... )
2014. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
24%

11, tehat arrol a valosagrol beszelsz, amit te gondolsz.

Az nem sokkal tobb, vagy ertekesebb, mint az, amit mas gondol a valosagrol.

2014. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
29%

Most nem fogok belemenni a valóságról alkotott elmélkedésedbe de lég szánalmas vagy, hogy azért támadsz mert nem egyezik a véleményünk.

Én válaszoltam a kérdésre.

Tudjátok a válaszok alatt nem az áll, hogy tetszett-e a válasz, hanem, hogy hasznos-e. Nos a kérdés szempontjából az én válaszom hasznos mivel abszolút a kérdésre válaszoltam.


De bírom a kritikát gyerekek, gyertek csak, ettől függetlenül még mindig megvan a saját egyéni véleményem, miszerint az összes amit itt valamelyik felhasználó zárójelben felsorolt szutyok.

Ha ezt te nem tudod elfogadni az a te szegénységi bizonyítványod.

Puszikálok minden kedves válaszolót aki azért jött, hogy feldúlt kommentet írhasson arról, hogy mennyire tudatlan vagyok:)

2014. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 anonim ***** válasza:
70%

Ja bocsika az lemaradt, hogy nekem nem a kultúrával van bajom csakis és kizárólag az animével.

Azt elismerem, hogy valóban értenek a zenéhez, és rengeteg japán ember van aki emberfeletti teljesítményt nyújt különböző területeken valamint a japán nyelvet is nagyon szeretem, és igen meg tudom különböztetni a kínaitól..

2014. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:
33%

Na itt van az amiről a 3-as beszélt :DD

Az embereket már konkrétan védeni kell az anime-fanatikusoktól, szerencsétlent nem akarjátok mindjárt meglincselni? xD

Őrültek..

2014. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/133 anonim ***** válasza:
72%

15, oszinte leszek, azert tamadlak, mert nehezemre esik elhinni, hogy valaki, aki profi szinesz, olyan lekezelo stilust hasznalna, mint te a 3. hozzaszolasban.

Ha szinesz vagy, es ennyire nincs benned tisztelet az emberek irant, akik valamit maskep gondolnak, mint te, azt hiszem, nem szinesz vagy, csak egy muveszieskedo ertektelen paprikajancsi, aki erteket nem teremt.

Pedig szineszkent ezt kellene tenned, hirdetni a muveltseget, es a kulturat.

Tehat... inkabb nem hiszek neked.

Fajna az igazsag, hogy ennyire elkorcsosult ez is, tudod.

2014. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 anonim ***** válasza:
37%

Talán a színészetben pont ezért van ennyi különböző ember. Nem tudod beskatulyázni a színészeket:)

Azért annyira jó egy társulat mert minden típusú ember megtalálható benne, ezáltal minden típusú szerepre van ember. És attól még, hogy színész vagyok, nyugodtan utálhatok stílusokat és lekezelhetem őket:)

Mert ha ez az én szememben nem művészet, akkor máris megdőlt az elméleted:)

2014. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/133 anonim ***** válasza:
74%

17,

Reszemrol csak ez a fajdalmas, alpari kulturalatlan megnyilvanulas, ami miatt konfrontalodok vele:

" Ha neked ez tetszik nézzed de az biztos, hogy agyhalott köcsögként fogod végezni pár év múlva.

A másik bajom ezzel az egész sz.arsággal, az az, hogy lassan már a normális embereket kell védeni a sz.ararcú anime-b**ziktól "


Ha normalis hangnemben irt volna, egyet is ertenek vele, mert az a fajta amit emlitett, tenyleg jo arra, hogy megartson az ember agyanak, ha sokat nezi - hasonloan a tul sok akciofilmhez.

2014. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!