Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat iszok vagy nem ismernek...

Sokat iszok vagy nem ismernek eléggé?

Figyelt kérdés

Az élettársam egy-két rokona állandóan ezzel b...gat. Nem mondom hogy anti alkoholista vagyok de a soktol tavol vagyok.

Reggel amikor megyek melóba a ház előtt a kisbolba szoktam meginni egy sört meg egy indítot de ezen nincs mit magyarázni öreg járgány szivatoval indul. Utána egész nap semmi aztán délután amikor megyek haza még megsllok a ház előtt egy-két sörre kísérővel. Péntekenként van hogy tovább maradok de hétköznap nem nagyon akkor max 3 sor, 3 orvossaggal.

A hülye rokonai meg téli beszélik a fejét a hulyesegukkel. Verekedni meg cirkuszolni már nem akarok közel az otvenhez inkább leulnek megbeszelni de nem lehet sajnos velük.


2020. ápr. 15. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
96%
Ahol indítózni kell ott már baj van. Nem gondolod?
2020. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
96%

A társaságban én vagyok aki a legtöbbet iszik hétvégén, és a legjobban bírja. De hogy reggel munka előtt behánynék a piától, az fix.

Ja, alkesz vagy.

2020. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim válasza:
100%

Ha nem vagy troll akkor 100% alkoholista, és ez nem vélemény, ez tény. Tagadhatod, de attól még az vagy. De ha neked ez kell, meg ez jó a te dolgod, de gondolom az élettársad ezt sokáig birja majd, és elhagy.

Azért pénzben sem kevés, maradjubk csak napi 3 sőr+3 feles átlagnál, az van legalább 1500 egy nap, 45 ezer egy hónapbab, mert gondolom hétvégén is megiszod ami jár, évi 540.000, abból már kijönne egy komoly All inclusive nyaralás és még maradna is.

2020. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim válasza:
100%

Egyébként ez a kérdés meg a válaszai tipikus alkoholista hozzáállás. Csak azért, mert van az ismerősi körében olyan, aki többet iszik, ő nem alkoholista. Több alkesz van a családomban, mindegyik ilyen volt. Tagadás az megy, de remélem csak addig tagadsz, amíg nem bepisilt nadrággal mész haza az élettársadhoz. Én biztos, hogy nem viselném el. Ha már reggel is iszol, az meg főleg alkoholizmus. Gondolj bele, az emberek 99%-a behányna, ha reggel meg kéne innai egy sört meg egy felest. Te meg ezt lazán napindítónak hívod. Érzed a különbséget?

Sőt, a bkv-n ülve mikor a munkások reggel 6kor már nyitották mellettem a sört,bort, felest, már a szagától is elkapott a hányinger, hogy hogy képes valaki reggel 6kor reggeli nélkül inni???

2020. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
94%

Összehasonlításképpen:

Nekem, férjemnek, szüleimnek, testvéreimnek és az ismerőseimnek a napindítója: reggeli, kávé, esetleg tea vagy tej. A kollégáknak is a munkahelyen, pedig hát mind dolgozunk!


Neked a napindítód alkohol. Van még kérdés?

2020. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 Ingyenkaktusz06 válasza:
54%
Ha nem kezdenéd konkrétan piával a reggeled akkor nem kéne ezt mondaniuk, mert jogos és ezt fogadd el. Reggel igyál alkoholmentes sört például,tudom nem olyan mint a rendes de nem tudom milyen munkahely az ahol ezt tűrik. Délután igyál meg egy sört, 2 feles ez rendben van de ha a reggeled azzal kezded fordulj orvoshoz.
2020. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
100%
66-os! Attól, hogy reggel helyett este issza meg a napi adagját még ugyanúgy alkoholista. Ne adjál hülye tanácsokat.
2020. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!