Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat iszok vagy nem ismernek...

Sokat iszok vagy nem ismernek eléggé?

Figyelt kérdés

Az élettársam egy-két rokona állandóan ezzel b...gat. Nem mondom hogy anti alkoholista vagyok de a soktol tavol vagyok.

Reggel amikor megyek melóba a ház előtt a kisbolba szoktam meginni egy sört meg egy indítot de ezen nincs mit magyarázni öreg járgány szivatoval indul. Utána egész nap semmi aztán délután amikor megyek haza még megsllok a ház előtt egy-két sörre kísérővel. Péntekenként van hogy tovább maradok de hétköznap nem nagyon akkor max 3 sor, 3 orvossaggal.

A hülye rokonai meg téli beszélik a fejét a hulyesegukkel. Verekedni meg cirkuszolni már nem akarok közel az otvenhez inkább leulnek megbeszelni de nem lehet sajnos velük.


2020. ápr. 15. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
99%
Alkoholista vagy
2020. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Nem vagyok minden nap részeg nem vagyok alkoholista
2020. ápr. 15. 18:44
 3/67 anonim ***** válasza:
99%
Pedig ez bizony azt mutatja, hogy alkoholista vagy.
2020. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
98%

Nem a részegségtől lesz valaki alkoholistává, hanem a kényszertől.

Tehát a kérdés: mi lenne, ha kihagynál egy napot? Rosszul éreznéd magadat? Esetleg izzadnál is vagy idegeskednél? Ha igen, akkor alkoholista vagy. A kézremegés már nagyon a vége tünet.

2020. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista vagy, ez az igazság. Amúgy nem kell részegnek lenni ahhoz, hogy vki alkesz legyen.

Iszol már reggel aztán munka után is.

Iszol minden nap.

A napi rutin része.


Ez alkoholizmus, nincs mit szépíteni!

2020. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
99%
Ha jót akarsz, időben gátat szabsz ennek, mert bizony környezetednek igaza van. Ez sok, nagyon sok... Ha nem tudsz ennek gátat szabni, akkor már az is egy jel.
2020. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Reggel meg este ez között elitelik 8-9 óra és semmi bajom
2020. ápr. 15. 18:52
 8/67 A kérdező kommentje:
Aki dolgozik annak meg jár is szerintem
2020. ápr. 15. 18:56
 9/67 anonim válasza:
97%
Határozottan alkoholista vagy, hiába nem akarod ezt magadnak bevallani.
2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgozom a férjem is dolgozik, mégsem piával kezdjük és zárjuk a napot. Alkoholisták tipikus védekezése:

Dolgozom, innom kell.. Ugyan már!!!

2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!