Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat iszok vagy nem ismernek...

Sokat iszok vagy nem ismernek eléggé?

Figyelt kérdés

Az élettársam egy-két rokona állandóan ezzel b...gat. Nem mondom hogy anti alkoholista vagyok de a soktol tavol vagyok.

Reggel amikor megyek melóba a ház előtt a kisbolba szoktam meginni egy sört meg egy indítot de ezen nincs mit magyarázni öreg járgány szivatoval indul. Utána egész nap semmi aztán délután amikor megyek haza még megsllok a ház előtt egy-két sörre kísérővel. Péntekenként van hogy tovább maradok de hétköznap nem nagyon akkor max 3 sor, 3 orvossaggal.

A hülye rokonai meg téli beszélik a fejét a hulyesegukkel. Verekedni meg cirkuszolni már nem akarok közel az otvenhez inkább leulnek megbeszelni de nem lehet sajnos velük.


2020. ápr. 15. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
95%

Mindig van indokod azok ellen, akik azt írják, hogy sokat iszol. Én is ezt mondom. Festőnek, burkolónak sem szabadna inni munkakezdés előtt. Létrán is dolgozol. Ha leesel...?

Nagyon-nagyon sok az a mennyiség, amit naponta megiszol. Rossz vége lesz!

2020. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
96%
Én Budapest egyik legnagyobb építkezésén vagyok, 1000 feletti melós jön nap mint nap és minden nap kitiltanak egypárat, pedig csak szúrópróba szerűen szondáztatnak. Minden építkezés veszélyes üzemnek számít, nagyon nem kell oda beszeszelt ember.
2020. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
95%

Hagyjatok, kar idot pazarolni ra...

Vagy egy hulye troll, es tudja hogy erre a temara sokan harapnak, vagy valoban alkesz, a hulyebbik fajtabol. Es meg olyannal nem talakoztam aki beismerne hogy napiszinten inni biza alkoholizmus. Es egy kezemen nem tudom megszamolni hany "nem alkoholistat" temettunk mar el.

2020. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen idiótákat nem értem😀😀 a francért kérdezel ha mindnent meg megmagyarázol? 100 an leírták hogy miért vagy alkoholista
2020. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
95%

Alkoholista vagy. Hiába hitegeted magad a "nem vagyok mindennap részeg" meg "ami jár az jár". A lényeg a rendszerességen van. Ne idd meg reggel a sör/felest úgy 3napig. Már az első nap idegbeteg leszel. "hánehogymán1sörmegfeles sok legyen? “

Szóval szerinted aki megiszik 1 Tálca sört/1 liter rövidet 1héten az NEM ALKOHOLISTA? GRATULÁLOK!

2020. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
57%

Ha napi 1sört iszol rövid nélkül AKKOR MÁR ALKOHOLISTA VAGY! MIT ÉRTETLENKEDSZ?



Jaaaa persze....alkoholista.

2020. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
5%
Én alkoholista vagyok. Ha kell, abbahagyom pár hónapra, fél évre, de utána újra kezdem. Tisztelettel kérdezem: kinek mi köze hozzá, ha a munkámat elvégzem (jól), a környezetem így elfogad, az a pénz, amit italra költök, nem hiányzik senkinek, sehonnan?
2020. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. ápr. 15. 19:54
 39/67 anonim válasza:
100%

Amúgy tényleg nem kell hinned nekünk, azt mondod, szeretnéd a dolgot rendezni az élettársaddal és a családjával, leülni velük megbeszélni. Mivel terveztél érvelni a beszélgetés során? Egy "alkoholista vagy" "nem vagyok alkoholista" parttalan vitának nyilván semmi értelme. Bevállalnád, hogy egy hétig semmit nem iszol, megmutatva nekik, hogy bírod nélküle, vagy hogy konzultálsz egy addiktológussal, aki kiállít egy szakvéleményt? Ha annyira biztos vagy a dolgodban, hogy nem vagy alkoholista, akkor az egy hetet lazán kibírnád és nyilván a szakember is téged támasztana alá... vagy mégse?


Igazából engem főleg az zavar, hogy mennyire normalizálva van ez a hétköznapi alkoholizmus a társadalom egy részében. Lehet, hogy csak egy troll vagy, de attól még tény, hogy emberek százezrei élnek így napi szinten, a napi rutinjuk része az "indító" meg a több liter sör, és hárítanak, mert egy darabig tényleg meg se kottyan nekik, el tudják látni a munkájukat meg minden, csak közben fokozatosan épülnek lefelé. Aki látott akár csak egy ilyet is, annak annyira nem vicces ez a jelenség.

2020. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim válasza:
85%
ugye ez a krdés vicc?
2020. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!