Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat iszok vagy nem ismernek...

Sokat iszok vagy nem ismernek eléggé?

Figyelt kérdés

Az élettársam egy-két rokona állandóan ezzel b...gat. Nem mondom hogy anti alkoholista vagyok de a soktol tavol vagyok.

Reggel amikor megyek melóba a ház előtt a kisbolba szoktam meginni egy sört meg egy indítot de ezen nincs mit magyarázni öreg járgány szivatoval indul. Utána egész nap semmi aztán délután amikor megyek haza még megsllok a ház előtt egy-két sörre kísérővel. Péntekenként van hogy tovább maradok de hétköznap nem nagyon akkor max 3 sor, 3 orvossaggal.

A hülye rokonai meg téli beszélik a fejét a hulyesegukkel. Verekedni meg cirkuszolni már nem akarok közel az otvenhez inkább leulnek megbeszelni de nem lehet sajnos velük.


2020. ápr. 15. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
98%
Alkoholista vagy, egyértelműen. Akinek a napja indításához már KELL, az az. Nincs mit szépíteni. Pitsarészegre sem kell innod magad hozzá. A napi rutinod része, függőség, betegség.
2020. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim válasza:
98%
Miért tetted fel a kérdést, ha nem akarod elfogadni a választ, hogy igen, sokat iszol? Erre, amit leírtál, csak az mondaná neked, hogy normális, aki maga is alkoholista.
2020. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem adsz a véleményekre akkor minek kérdezel? Ahogy mondták, az alkoholizmus nem azt jelenti hogy mindnenap részegre iszod magad ,de mivel minnapot igy kezdesz, igy is fejezel be, a napi rutinod része, tehát alkoholista vagy
2020. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy aki dolgozik, annak jár? És hogy dolgozol ha már reggel mrgy a tütüke?

Férjem is dolgozik, esténként van, hogy megiszik egy sört, étteremben pálinkát is, vagy ha összejövetel van. De van, hogy csak egy teát főz. Pedig hát elég sokat dolgozik, vezető egy multinál.


Én is megiszok egy jó rozét, ha megkívánom, de nem azért mert dolgozom, és pláne nem minden este! Leginkább nyáron, mikor pl kiülünk a teraszra.

Tehát nem vagyunk antialkoholisták, szeretjük a jó borokat is. De te már reggel iszol, illetve munka után is! Levis részegedsz gondolom többször is, de ha nem, hát a szervezeted akkor is hozzá van már szokva gondolom!


Ennyi, egy iszákos vagy, ennek semmi köze a munkához, ha munka nélkül maradnál, akkor is innál ugyanúgy!

2020. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony így van, keményen alkoholista vagy .

De próbáld meg hogy nem iszol egyáltalán, meddig birod?

Ha kibirod mondjuk egy hónapot és eszedbe se jut addig, akkor nem vagy az.

Tudom tiltakozol ez ellen , de sajnos ez így van.

Én is iszogattam régebben és elismertem hogy alkesz vagyok, pedig még erősen se voltam spicces. Csak egy kicsit mindig inni kellett, mert hiányzott.

2020. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
97%
Minden nap iszol=alkoholista vagy
2020. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
Napi 4-5 sör meg feles még nem alkoholizmus!!!! Mutatók alkoholistat aki minden nap négykézláb megy haza
2020. ápr. 15. 19:08
 18/67 anonim ***** válasza:
100%

Menj addiktológushoz és kérdezd meg a véleményét erről... Előbb-utóbb majd emelni kell az adagot... Én is ismertem valakit, aki mindig azt hangoztatta, hogy "ő kemény munkát végez" és "neki a napi több mint egy liter bor megjár esténként", persze egyre több kellett, kontrollálatlanul viselkedett már a végén, sose tudta kialudni magát, stb...

Senki se úgy kezdi, hogy nagy mennyiségekkel, vagy hogy napközben is kelljen...

2020. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg alkoholista vagy. Az a tipikus lecsúszott fajta.
2020. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
98%
Jól nézd meg magadnak, mert pár év és te is ott fogsz tartani. Nekik is volt olyan időszakuk, hogy "csak" 4 5 sört ittak meg naponta. Ami amúgy rengeteg, és nemsokára már 8-10 kell naponta a tolerancia miatt. Mindenki így kezdi, aki kemény alkesz, az is
2020. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!