Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat iszok vagy nem ismernek...

Sokat iszok vagy nem ismernek eléggé?

Figyelt kérdés

Az élettársam egy-két rokona állandóan ezzel b...gat. Nem mondom hogy anti alkoholista vagyok de a soktol tavol vagyok.

Reggel amikor megyek melóba a ház előtt a kisbolba szoktam meginni egy sört meg egy indítot de ezen nincs mit magyarázni öreg járgány szivatoval indul. Utána egész nap semmi aztán délután amikor megyek haza még megsllok a ház előtt egy-két sörre kísérővel. Péntekenként van hogy tovább maradok de hétköznap nem nagyon akkor max 3 sor, 3 orvossaggal.

A hülye rokonai meg téli beszélik a fejét a hulyesegukkel. Verekedni meg cirkuszolni már nem akarok közel az otvenhez inkább leulnek megbeszelni de nem lehet sajnos velük.


2020. ápr. 15. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
98%

Pont azért nem mész haza négykézláb, mert alkoholista vagy és már ezt a mennyiséget sem érzékeli a szervezeted.

Én aki egyáltalán nem iszom évszámra, még alkalomszerűen sem, ennek a negyedétől amit te megiszol seggrészeg lennék.

De nyugodj meg, még fogsz te is négykézláb hazamenni, ahogy egyre többet és többet kívánsz (nyilván te sem rögtön ezzel a mennyiséggel kezdted) amikor a májad, hasnyálmirigyed lassan de biztosan megadja magát.

Még viszonylag fiatal vagy, nem vagy még ötven, majd nézd meg magad 10 év múlva!

Egyébként nekem teljesen mindegy, hogy te alkoholista vagy vagy absztinens, de a nyilvánvalótól minek kérdést feltenni?

2020. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim válasza:
100%
A helyzet az, kérdező, hogy az, hogy mi számít alkoholizmusnak, nem vélemény kérdése, nem te döntöd el és nem is mi, erre van egy orvosi definíció és egy hivatalos kérdéssor, ami alapján tényszerűen kiderül, hogy valaki az-e vagy nem. Megpróbálhatod relativizálni a helyzetet, hogy ez neked belefér, meg ismersz nálad részegesebbet, de ennek semmi jelentősége.
2020. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim válasza:
100%
Oké, akkor 1 hétig hagyd ki a napi rutinból a piát és aztán, ha el tudod mondani, hogy nem lettél ideges, nem hiányzott és ugyanúgy tetted nélküle a dolgod, viselkedtél a veled élőkkel, akkor rendben, nem vagy alkoholista. De ha egy kicsit is ideges lettél, fáradt voltál vagy elküldtél valakit a francba egy köszönésért, akkor sajnos tagadsz és tényleg függő vagy.
2020. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem értesz egyet a rólad szóló véleményekkel, akkor minek állsz le velük vitatkozni ?
2020. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%
Megiszol 700-800 liter sört + 70 liter páleszt egy évben, de nemhogy alkoholista nem vagy, de még csak sokat sem iszol szerinted... szeszből iszol annyit, amennyit vízből isznak a tényleg nem alkeszek.
2020. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%

A napi 4-5 sör egyáltalán nem kevés, sok ember ettől már simán spicces lesz. Én már 1 feles után érzem (nő vagyok). Mondjuk nem is iszok csak kb évi 2-szer.

Mi az hogy aki dolgozik az megérdemli? Mi az hogy annak inni kell? 8 férfi van a munkahelyemen, 3 huszon éves, a többi 40 feletti, egyik sem iszik reggel. Sőt a huszon évesek is max néha elmennek kocsmába a haverokkal és ennyi.

Egyáltalán te mi dolgozol hogy megengedik hogy igyál munka előtt?? Bár van sejtésem...

2020. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk az is durva, hogy szerinted a világ legnormálisabb dolga, hogy munka ELŐTT megiszol egy sört és egy felest. Nem félsz, hogy egyszer kirúgnak?
2020. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
97%
Élettarsad mit szól ehhez? Vagy ő is alkesz?
2020. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim válasza:
98%
Munka előtt iszol?? Milyen munkahelyed van? És minden nap? Ááá, nem vagy alkoholista....
2020. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
Festő és burkolokent dolgozok meg az életbe nem volt baj az egy sorbol
2020. ápr. 15. 19:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!