Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim válasza:
54%

Legalább örült?


És akármennyire nehéz ápolni, az ő haja, ha válalja, hogy ekkora, akkor ápolja. Nekem most vágatták le a hajam (én akartam, mert már nagyon zavart, hát közepéig ért kb. most pedig vál alattig) de nagyon megbántam. Ne vágasd le (máskor) ha nem akarja. Persze olyan 2-5-10cm kell vágni legalább egy évben 1szer, hogy ne legyen töredezett a vége. 13/L

2013. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
7%
Ideje lenne felnőnötök és észrevenni, hogy nem lesz minden gyerek idegroncs egy hajvágástól, igenis egy anyukának dolga hogy megmutassa a gyermekének mi praktikus és mi nem, ezért anya az anya, mert vannak dolgok amiket ő jobban tud.
2013. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!