Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem,mért jó neked,hogy a lányodnak rossz. És a legkomolyabban kérdezem,hogy mért örülsz ennek? hiszen odatettél egy ":)"-t!
2013. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, a gyereke maj utálni fogja 16-18 évesen, pont a legérzékenyebb korban! Remélem felkészültél a gyereked elvesztésére kedves kérdező!
2013. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
5%
Pontoztatok le nem érdekel. De azért bírnátok már magatokkal? Nem a gyerek fejét vágatta le hanem a haját, higyjétek el 5-10 centitől nem kap tudathasadást egy gyerek. Szerintem a lánynak még így is bőven váll alatt lehet a haja és ez még mindig jó hosszú, visszanő. Nem fogja egy ilyen miatt utálni az anyját egy normális gyerek sem. És ne haragudj aki azt írta hogy az ilyennek nem kéne hagyni, hogy gyerek legyen, na majd megnézem milyen kis szabadszellemű lelked lesz...olyan jó kis kitetovált, bunkó. Szóval azért kicsit jobban válogassátok meg amit írtok mert ez az anyuka korántsm olyan szörny mint aminek leírjátok csak meg akarta mutatni a kislányának, hogy praktikusabb ha kicsit rövidebb a haja és ha nem tetszik így neki nem hinném hogy havonta erőszakkal elvinné a fodrászhoz az anyuka hogy ennek már pedig rövid haja lesz. Szerintem meg akarta neki mutatni, hogy bizony ez is szép csak kezelhető is. Ja és tényleg várom a lepontozást, jobbat úgyse tudtok..:DD
2013. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
0%

Szabadszellemű gyerek*

Mielőtt beszóltok, a telefon kiegészíti a szavakat.

2013. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
87%
Tudok jobbat is. Hugomnak levágták a haját erőszakkal kiskorában, istennek sem nőtt vissza 15 év után sem. És nem nem azért mert rossz a haja, hanem mert olyan lelki trauma érte hogy a teste is megjegyezte. Olvass utána aztán legyél olyan nagyon okos kedves előző.
2013. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
8%
Megértem, hogy okozhat traumát is, de azért nem egy olyan gyerek van a környezetembe aki nyagpfogott hogy ne vágják le a haját, levágták és egy hét múlva már megse kottyant neki. A hugod esete szerintem nagyon egyedi. És én márpedig "okos" leszek (a szavaiddal élve) mert nekem ez a véleményem és legjobb tudomáson szerint ezen az oldalon kifejthetjük a véleményünket.
2013. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező nem írta, végül mennyit vágatott a lánya hajából, de gyanítom, hogy nem 5-10 centit, hanem maradt az eredeti tervnél, a vállig érőnél.

És akárhogyan nézzük, egy fenékig érő hajból vállig érőt vágatni nagy változás, pláne olyannak, aki nem akarta azt.

2013. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
88%

Mindig hosszú hajról álmodoztam, de drága jó anyámat sosem érdekelte, rövidre vágatta a hajam. 14 évesen derékig érő hajam volt. Majd egy szép napon az osztálytársaim jó poénnak tartották felgyújtani. (az osztály kiközösített lúzere voltam, persze anyámat ez sem érdekelte soha...) A derékig érő hajamat le kellett vágatnunk rövidre. Még vállig sem ért. A maradék önbizalmamat is elvesztettem ezzel.

Ha a kérdező maradt az eredeti tervénél, csak gratulálok neki... Remélem a lánya ebben az esetben viszonylag jól viselte.


Még egy dolog. Ne környékezzék meg a fiúk? Inkább csináljunk a gyerekünkből egy "bányarémet", had tegyék tönkre lelkileg? Nem mindenkinek áll jól a rövid haj.

2013. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim válasza:
100%
Ez boraszto ha jól értem azért vágatad le a kislány haját mert irigy vayg hogy öt nézik meg? Ezt azert nem kelet volna szeritem... Bisztos nagyon szomorú most neked ez jó érzés kedvs anyuka?!
2013. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyámnak is állandóan levágatták régen, utálta, aztán soha nem nőtt meg neki már. Akkor elhatározta, hogy az ő gyerekének mindenképp hosszú haja lesz. Be is jött, derékig ér, és se ő, sem én nem vágatnám le! Gusztustalan, érzéketlen némber vagy. Szerintem amúgy provokáció a kérdés.
2013. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!