Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:

Nem dehogy szeretnem elcsufitani, sajnalom ha igy vetted le,

a nembecsuletes fiuktol feltettem volna akik csak a kulsore mennek, es a pasik tapadnak a hosszu hajra. Kerlek ne haragudj, nekem meg csak ez az elso gyermekem.

2013. aug. 17. 07:55
 12/82 anonim ***** válasza:
94%
Nekem anyám pont ilyen volt, erőszakkal vitt el mindig a fodrászhoz, sírva mentem mindig, nem engedte, hogy megnövesszem, alig vártam, hogy felnőjek és megnövesztettem a hajam. Ne akarj semmit ráerőszakolni a kislányodra, ha nem akarod, hogy megromoljon közöttetek a kapcsolat, az ilyesmi nagyon tud fájni!
2013. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
"Pont ilyen volt" en egyszer nem eroszakolltam ra semmit most is meggyozesrol volt szo. Es latod hosszu haja van es nem tusire gondolltam hanem vallig erore kb...
2013. aug. 17. 07:59
 14/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ha egyke gyereket nem normálisan neveled.Nem az életre, és nem készíted fel a külső behatásokra.

Meg kell tudnia védeni magát, természetesen ott állsz mögötte, de azt neki nem kell tudnia. Muszáj elengedned, néha még azt is muszáj, hogy egyedül bukjon, hogy érezze és tudja mit jelent ha hibás döntést hoz.Amikor te tudod, hogy bukni fog, hagyni kell kikecmeregnie belőle, mutathatsz irányt neki, de csak akkor ha látod hogy tanult a dolgokból.

2013. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
Koszonom, megprobalom betartani, es koszi hogy te nem tamadtal le olyan durvan :)
2013. aug. 17. 08:05
 16/82 anonim ***** válasza:
96%
A meggyőzés is az erőszak egy fajtája, szeretnéd ráerőszakolni a te akaratod.
2013. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
94%
A nők hajában is nőiesség van. Ma képesek kopaszra vágatni magukat, mert "praktikus". Azért, mert két fiú a szemed láttára füttyentett, vágassa le a haját? Ha mégis füttyent? A pincében a helye a lánynak? Meg szeretnéd rá tanítani, hogy nem érdemes évekig küzdeni, mert pillanatok alatt szertefoszlik?!
2013. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
16%
A 14-est akkor csináld meg, ha a gyerek nincs elrontva, mert egy agyonkényeztetett akarnok és egoista, önimádó egyke gyereknél ezzel semmit nem érsz már ilyen korban.
2013. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:

Nincs elrontva, nincs harag kettonk kozott vagy ilyesmi es nagyon jol teljesit mindenhol megteszi a tole legtobbet tellhetot :)

Tobbieket meg nem ertem miert fujjak fol ennyire...ha eroszakkal meg akartam volna csinalni meg se kerdeztem volna.

2013. aug. 17. 08:11
 20/82 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra beszéld rá, hogy a végéből vágasson merthogy úgy szebb lesz, egészségesebb, kevésbé fog gubancolódni.Vegyél neki hajbalzsamot, hajkifésülő sprayt és mondjad, hogy haszálja rendszeresen.13 évesen hagy döntse el ő miylen hajat akar, hisz nem kislány.:)
2013. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!