Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
86%

"Ha erőszakkal ráveszed a hajvágásra, lehet hogy az életben többé ilyen hosszúra nem tudja megnöveszteni, és soha nem fogja neked megbocsájtani, hogy levágattad a haját."

Velem pontosan ez a helyzet. Egyszer anya rámerőszakolta a hajvágást, a derékig érő gyönyörű hosszú hajam levágatta vállig érőre, 10 éve próbálom visszanöveszteni, és egyszerűen nem nő. Emiatt azóta is haragszom rá, és még mindig egyből jön a hajvágás-témával, amint lapockáig ér.

Ha szép a haja és ő így szereti, akkor hagyd.

2013. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:
Megoldodott, levagattuk :)
2013. aug. 19. 01:28
 43/82 A kérdező kommentje:
Bar kicsit kivan
2013. aug. 19. 03:09
 44/82 anonim ***** válasza:
94%
Undorító vagy!Megérdemled ha meg fog téged emiatt utálni!!Örülsz?Még büszkén oda is írod,hogy kivan miatta...Gratulálok,hogy megnyomorítottad a gyerekedet!
2013. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
94%
Büszke lehetsz magadra. Én a helyében álmodban ledúratnám a hajad 0ás géppel. Csak hogy te is könnyebben tudd ápolni. Ha az én hajam vágatná le valaki az akaratom ellenére soha az életben nem szólnék hozzá, komolyan mondom.
2013. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
92%
Anyám mindig rábeszélt,hogy vágassak csak egy kicsit a hajamból aminek az lett a vége,hogy mindig fiús frizurát csinált a fodrász! 14évesen elmentem fodrásznak tanulni,és onnantól nem engedtem annak a fodrásznak ,hogy hozzám nyúljon, és azóta hosszú a hajam. Évekig rémálmaim voltak,hogy újra rövid a hajam! ne kényszerítsd rá,hogy levágassa, ha ő fésüli ápolja,és nem zavarja akkor téged mért zavar?
2013. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok hozzá...
2013. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez felháborító!

Meddig vágattátok le?

Én komolyan sírnék, ha ezt tenné velem az anyám, én is most növesztem, még 2 év, mire derékig fog érni. Ez egy türelemjáték, a lányod hosszú évekig növesztgette, te meg levagdostad neki? :( Csak azért, hogy a fiúk ne környékezzék meg?

2013. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
91%
Már meg ne haragudj de minden lány erről álmodik te meg megfosztanád tőle csak mert nem praktikus?! Uram atyám:)
2013. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
88%
Most olvastam tovább, mekkora egy gusztustalan undorító egy állat vagy! Az ilyennek nemértem miért engedik hogy gyereketszüljön!
2013. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!