Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
100%
A végéből vágatni oké, hiszen szebb lesz tőle és része a haj ápolásának, de vállig érőre ne. Engem anyám kényszerített rövid hajra, mert az úszáshoz ez praktikus. Gondolom mondanom sem kell, hogy többek között emiatt is gyűlöltem úszni... Én hosszú hajat akartam és nem egy hideg vízzel teli medencében szenvedni. Az edző meg maradjon csöndben, mert semmi köze hozzá. Egy 13 éves lányról beszélünk és nem egy profi úszóról. Majd ha ott tartotok, hogy a tizedmásodpercek lefaragásáért és vb kvalifikációért megy a küzdelem és a lányod is akarja ezt, akkor úgyis levágatja a haját.
2013. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül nem tudnà gondozni, és mindig Neked kellene, akkor megérteném, hogy eleged van és ezért szeretnéd a vàgàst. De azt írtad, hogy ő is boldogul vele, csak több idő kell neki. Amíg foglalkozik vele, hagyd. Ha megunja, majd ő kéri a rövidebb fazont. Ne kezeld kisgyerekként, az az idő màr elmùlt.

Keresztanyàm meggyőzte/ràerőltette a lànyàra a rövid hajat, de abba nem gondolt bele, hogy a gyereknek a göndör hajàhoz nem lesz jò, most csùfoljàk az iskolàban, ha ni

2013. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
13%

Gyönyörű tud lenni egy ápolt és gondozott hosszú haj.


DE!

Ezt már túlzásba vitte a lányod.

Az, hogy már a "feneke alá ér" az nem csak, hogy nem praktikus, de akár életveszélyes is lehet!!

Beleakadhat bármibe, odacsukhatja a busz ajtaja, beránthatja egy háztartási gép, vagy belelóghat akár a wc-be is...stb...

2013. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
80%

Nincs kivasalva a haja, ami reggelente legalàbb fél òra. Mindezt szintèn ùszàs miatt...a gyerek utàlja a hajàt, és az anyjàt is.

Küldd el egyedül fodrászhoz, hogy a törött részt vàgja le neki, és hagyd, hogy ő döntsön a haja tovàbbi sorsàròl.

A pasikròl meg annyit, hogy ha jò értékrendet tanult Tőled, akkor nem lesz gond

2013. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
19%
En elsonek azt ajanlanam hogy kozephosszu legyen, ne rovid,hatha abba beleegyezik. Mutatnek divatos frizurakat,otleteket es megnyugtatnam hogy sokkal gyorsabban no,ha vagatunk belole. Cserebe en is ajanlanek neki valamit,amit o szeretne. Ha nem sikerul rahagynam, de en nem foglalkoznek a hajaval tobbet. Mossa,szaritsa o maga,ha ragaszkodik a hosszahoz. A legrosszabb esetben valasszon: uszas vagy haj,mert en is usztam 12 evig versenyszeruen, tudom mennyire borzalmas telen a hajszaritas es a klor nagyon tonkrevagja a hajat.
2013. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron leakarod vágatni neki akkor mond neki, hogy csak a végét mert már úgyis száraz és csak 5 centi az nem sok:) örülni kell, ha már a kicsit is megengedi innentől ha vevő ahajvágásra akkor engedni fogja, ha nem akkor pedig belekell törődnöd, hogy neki ez bizony így tetszik:)
2013. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
86%

A lányomnak sűrű, hosszú, gyönyörű haja van, igazi gesztenyebarna, festeni nem lehet ilyent, már bébikorában kérdezte több hülye, festve van-e.

Érdekes módon tud vele úszni (tudott), most atletizál, megoldja.

Azon meg eszembe se jut aggódni, hogy emiatt tetszeni fog a fiúknak. Na és?

2013. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
91%

Ha megkörnyékezik, azt jelenti, hogy szépnek látják. Ez azonban nem jelenti azt, hogy engednie kell a fiúknak.

Ha 13 évesen neki ez tetszik - gondolom, régóta növeszti már a haját -, akkor miért nem hordhatja így? Ha szerinted is szép, miért vágatnád le? Légy büszke rá, hogy ilyen szép lányod van. Vigyázz rá nagyon, de hagyd meg a haját, ha ő ezt szeretné.

2013. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
39%

Hát szerintem az ennyire hosszú haj már nem szép :S

Nekem is volt egy osztálytársam majdnem a térdéig ért a szőke haja, és iszonyat gáz volt,mikor fújt a szél vagy valami...

Mond meg neki,hogy töredezett és vágjatok a végéből kicsit!

2013. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
19%
Na ájlon csak meg a menet ne hordjátok már le ennyire szegény anyukát, nekem úgy tűnik, hogy ezt a kérdést pont azért tette ki mert NEM akarja ráerőszakolni a lányára az akaratát, hanem tippeket szeretne amitől esetleg magának a lánynak jön meg a kedve. Szerintem teljesen normális ha egy anyuka megpróbálja jobb véleményre bírni a gyermekét, (egyesk ezt kifogásolták) dehát akkor mire való egy anya ha nem erre?
2013. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!