Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
80%

Anyám ugyanezt csinálta velem, de nem 13 évesen, hanem ovis koromban! De még az is szörnyű volt! Mindig fiúsnak éreztem magam és ez még most, 25 évesen se jött rendbe. Emiatt hajlamos voltam kamasz koromban ri.bancosan öltözni, sminkelni, viselkedni, hogy ne érezzem fiúsnak magam. Még mostis sokszor olyan fiúsnak érzem magam, pedig hosszú szőke hajam van, hatalmas cicim, nőies alakom, csak ruhában, sozknyában járok, szóval baromira nem vagyok fiús, de egyszerűen ez belémrögzölt gyerekkoromban.

Szóval ha levágatod a haját akarata ellenére azzal torzul a lelki világa, nem azzal, hogy szép kislány. És ha tetszik a fiúknak az miért baj? Tudod te milyen rossz érzés egy lánynak, ha csak ő nem tetszik a fiúknak, mert rövid haja van????

2013. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
17%
De a kérdező nem kicsire akarja levágatni a haját hanem csak valamennyivel rövidebbre, nem fog nullásgéppel nekiesni.
2013. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
90%
Én belehalnék, ha a saját anyám azt várná el tőlem, hogy a hosszú hajamat akár csak vállig érőre vágassam. Olyan ritka a szép és hosszú haj. És ettől még soha nem lettem ri.banc, sokaknak tetszett ugyan, hogy hosszú a hajam, de ennyi, az első csókot 17 voltam, amikor megkaptam és csak egyetlen hosszú, komoly kapcsolatom volt/van. Soha nem ri.bancoskodtam. De a hosszú haj nőies, és én szeretek az lenni. Ne foszd meg a hosszú hajától. Maximum a töredezett végeket kell levágatni. És befér a sapka alá, összefonva, felkontyolva negyedakkora lesz..
2013. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is torz a gondolkodásod. irigy vagy a saját lányodra legbelül, hogy kevésbé vonzóvá akarod tenni. Ha a csinos, szép arcú lány, tök mindegy, milyen a frizurája, akkor is tetszeni fog a pasiknak és meg fogják környékezni, nyugodj bele. Mellesleg elárulom, hogy a rövidebb hajjal sokszor sokkal többet kell bíbelődni mint a hosszúval, hogy kinézzen valahogy... tapasztalat. Hajajj, nagy bajok vannak itt...
2013. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
85%

Én nem győzném meg sehogyan...elmondanám, hogy én azt gondolom, hogy praktikusabb lenne a rövid/ebb haj az úszáshoz és azt is, hogy miért lenne az. Ezek után a döntést rá hagynám, hiszen Ő egy különálló emberi lény, akinek joga van önálló döntéseket hozni a saját személye körül. (Természetesen nem olyan dolgokban, amik veszélyt jelentenek számára és kell a folyamatos figyelem a szülő részéről.)

Szerintem egy idő után megunja úgyis, és akkor meg a rövid lesz a sláger. :)

2013. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem mi köze van a hosszú hajnak a srácokhoz, igen hamarabb észreveszik, de ez még nem jelenti azt, hogy tetszik is nekik.


Egyébként ne erőszakolj rá semmit. Azt meg nem értem hogy nem lehet elrejteni az úszósapka alá. Be kell fonni és fel kell tűzni kontyba.

2013. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
82%

Én a kisebbiknek engedtem a hosszú hajat. Az övé jó minőségű, könnyű kezelni, egyedül is tudja. Annyihoz ragaszkodtam, hogy a töredezett, elvékonyodott végeket le kell vágatnia, de ez alig volt pár centi.


A nagyobbnak viszont borzasztóan rasztásodott, ha kibontott hajjal volt, akkor fél óra múlva már kifésülhetetlenné gubancolódott, éjjel nem alhatott kibontott hajjal... A mindennapi fésülés kínszenvedés volt. Amikor elmúlt 10, akkor mondtam, hogy nincs időm és türelmem arra, hogy napi fél-fél órát reggel és este a fürdőszobában hallgassam a nyivákolását mert húzom a pulikutya szerű haját. Vagy ápolja magának, vagy vágassa le... Ő döntött az utóbbi mellett, végül kiderült, hogy még csinosabb is lett, mert jobban áll neki.



"Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd."


Ezt viszont egy nagy hülyeségnek tartom.

2013. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
86%

A te hajad vagy az övé? Hadd döntse már ő el. Meg akarod neki mondani, milyen ruhában járjon? Hogy mikortól sminkeljen? Az ő külseje és persze vigyáznod kell rá valamennyire, de ez beteges.

Ne próbáld meg rábeszélni. Ha engem meggyőznél és levágatnám, egy életre utálnálak miatta. Főleg 13 évesen.

2013. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
95%
Nekem lassan nő a hajam, de anya rábeszélt óvodás koromban hogy vágassam le. Nem akartam de ő heteken át mondta hogy milyen szép leszek meg hasonlók. Én meg persze elhittem neki levágatta a hajam, elő
2013. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
87%

Bocsánat hogy féligkészen küldtem el. A lényeg hogy csúnya lettem, én meg mondtam anyának hogy soha többé nem fogadok el tőle tanácsot a kinézetemmel kapcsolatban. És ez így is van pedig akkor 7 éves voltam. Szerintem ne fűzd a lányod meg ne mondd neki hogy " én ilyen kis vállig érőre gondoltam..." mert eltudom hinni hogy nagyon idegesíti őt.

És szerintem hülyeség ezzel eljátszani a bizalmad, bár lehet hogy nem is baj hogy nem bízik meg benned ha ilyen egyserű kérdésekben nem engeded hogy döntsön.

2013. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!