Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány :(

Minek vágattátok le, ha nem akarta?

2013. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
100%

53: "Nem a gyerek fejét vágatta le hanem a haját, higyjétek el 5-10 centitől nem kap tudathasadást egy gyerek. Szerintem a lánynak még így is bőven váll alatt lehet a haja és ez még mindig jó hosszú, visszanő."


Nekem csak az nem tetszik ebben, hogy ilyenen tök fölösleges izmozni a gyerekkel. Úgyis annyi minden van, amiben szót KELL fogadniuk ebben a korban (tanulás, hová kivel mehet el) és mese nincs, most tényleg egy nyamvadt hajviseleten kell erőt mutatni, hogy csakazértis az lesz amit én mondok?

Nem lila kakastaréjt akart, sem griffmadarat tetováltatni a hátára. Nem kell leszabályozni még a pattanást a s..ggén is, hogy aztán 18 évesen meneküljön otthonról az erőszakos, mindenbe beleszóló anyja elől.


Én írtam korábban, hogy az egyik lányomnak akinek iszonyatosan rasztásodott és fésülhetetlen volt a haja megmondtam, hogy akkor legyen szíves ápolja ő magának. Ha anyukát annyira zavarta,hogy fésülgetni kellett a 13 éves lányát, akkor miért nem nyomta a kezébe a hajkefét, hogy tessék kislányom, nagylány vagy, intézd magadnak. Az enyém önként választotta a hajvágást...


Úgy gondolom, hogy a gyerekeknek fokozatosan teret kell hagyni és engedni hogy döntsenek. Persze nem mindenben, de a kisebb súlyú dolgokban (pl. hosszú haj-rövid haj) miért ne dönthetnének ők... Te azt mondod, hogy mi a baj, nem a fejét vágatta le az anyuka, én meg azt, hogy mi a baj, a gyerek nem valami extrém festést akart ami miatt körberöhögik.


Egyébként az is lehet, hogy ha anyuka nem b...szogatja folyamatosan, akkor magától is levágatta volna idővel, de lehet hogy dacból, csakazértis ragaszkodott hozzá. Az pedig nem jó jel, ha ennyire egymásnak feszülnek, most csak a hajon megy a vita, pár év múlva meg azon, hogy cigizzen-e, lefeküdjön-e valakivel és hasonlók.

2013. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim válasza:
milyenre vágattad neki?
2013. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy:)

Ha szép a lányod,és nőies,akkor hosszú haj nélkül is kelleni fog a fiúknak,sőt,rengeteg srácnak bejön a "szexis,rossz kislányos" rövid frizura..Vagy csak azért vágattad le a haját,mert féltékeny vagy,hogy neki szép haja van,neked meg nem?:)

Amúgy,csak hogy tudd,az akaraton kívüli hajvágás 8 napon túl gyógyuló,büntetendő csonkításnak számít.Remélem,hogy büszke vagy magadra.

2013. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
23%
szerintem egy idő után megunja. Tapasztalat. én 13 éves koromig ragaszkodtam a derék alá érő hajamhoz. imádtam, most is nagyon tetszenek a régi képek amin még látszik a hosszú barna hajam, de most már 14 múltam és rájöttem, hogy nyáron megsülök, télen ha hógolyózok az életbe nem szárad meg. ha strandra/wellnesbe megyek 1 órával előbb kellett kijönnöm, hogy megszárítsam a hajamat, szóval én belementem most épp hogy mell alá ér a hajam, ennél rövidebb egy ideig viszont biztos nem lesz :)
2013. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is derékig érő hajam van és imádom. Semmi pénzért nem vágnám le. Nagyon sajnálom a lányod, hogy ilyen anyja van :(
2013. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
31%

Az én nővéremnek a derekáig ér a haja, régen szerette, de most meg utálja. De ha a te lányod, szereti a hosszú szőke haját, akkor miért vágatnád le neki? :-) Hiába, ez most olyan, hogy az én hajam gyorsan nő, és 2 hét után mehetnék újra vissza a fodrászhoz, mert megint a szemem alá ér a hajam, pedig a szemöldökömig szoktam levágatni, és még se vágom a hajam kopaszra...:D


Meg most komolyan az edző véleménye miatt akarod levágatni a haját? Ahogy anyám mondja: "Egy nőnek a haja a koronája, bármilyen is legyen az."

2013. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Már levágatta...

2013. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
Ohh...:/ Akkor későn írtam, sajnos, bár lehet nem az én eszméim demonstrálták volna a hölgynek a véleményét...:/
2013. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy lelki trauma érte az anyukáját, és nem nőtt neki vissza... Az én anyukámmal is ez volt a helyzet... A hajából a fodrász egy akkora tincset levágott, hogy rögvest sírva fakadt, majd szaladt egy másik fodrászhoz... (anyukámnak hosszabb volt mint az ő lányának, sokkal de sokkal.) Utána néha voltak olyan pillanatok amikor a haját csinálta reggel, és kitört a sírás reggel... Mint írtam, azóta is a válláig ér a haja, pedig már évek óta próbálkozik szegényke...:/
2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!