Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
85%
Igen, anyudnak joga van a normalis elethez! En elmondanam!
2022. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:
82%

"van amiből jobb kimaradni ha a helyzet nem súlyos"

Vannak családok, amelyekben súlyosnak ítélik a helyzetet, ha ilyesmi történik.

2022. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 anonim ***** válasza:
87%

Kisebbik rossz szerintem az, ha elmondod. Ez nem olyasmi, aminek a tudomásában ki lehetne maradni a dologból, ha hallgatsz.

Nehéz helyzet, de én szólnék apámnak, hogy tudok a dologról és el fogom mondani anyámnak. És el is mondanám.

2022. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:
81%
Igen,joga van tudni róla,bármi lesz is,ez a minimum hogy elmondod,ha egyáltalán szereted őt,és nem a pénzük motivál.
2022. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:
36%

az fel sem merült, hogy anyuka tud róla...

ő is láthatja apuka gépét, nem?

2022. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
44%

Szomorú hogy a kötözködő okoskodó emberek fel vannak pontozva. Nem akarok senkit befolyásolni, csak egy véleményt írtam le, lehet tanácsot adni, a kérdező szerintem maga is el tudja dönteni hogy mit szeretne.

Géniusz.

2022. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
33%
Pont ezt mondom már mióta 55, de mindenki csak kötözködik. Azért is mondom hogy hagyja rájuk, mivel egy háztartásban élnek, szinte elkerülhetetlen hogy ne vegye észre a feleség a férje üzeneteit.
2022. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim ***** válasza:
93%

14 éves voltam, mikor apámat rajtakaptam anyám egyik barátnőjével.

Akkor e téren még szégyenlős voltam, konkrétan az eset után én szégyelltem magam.

Nem mertem elmondani anyámnak, pedig iszonyúan rossz érzés volt, hogy azt az embert akit legjobban szeretek ( anyut ) , átverik és ilyen módon megalázzák.

Kb. 2 év telt el és anyám rájött, apámnak szeretője van. Akkor már egy másik volt, nem az a r ibanc akivel rajtakaptam.

És akkor mertem csak elmesélni, hogy mi történt, mit láttam.

Akkor is és utána is sokat beszélgettünk anyuval erről a témáról.

Megértette, hogy nem mertem neki elmondani 14 éves fejjel, de azt mondta, tudnia kell, hogy ne a háta mögött nézzék ilyen hülyének.

Végül elváltak, bár nem azonnak.

És azóta azt mondom, igenis ha engem megcsalnak, jobb róla tudni, mint hülyén hamis boldogságban élni.

Lehet valakinek nem számít, ha a párja, szerelme más ember ágyában keresi a boldogságot, lehet szemet tud hunyni fölötti, vagy egyszerűen csak naívan nem vesz tudomást a dologról.

Nem vagyunk egyformák, de én igenis megalázónak érzem, ha a másik fél félrelép.

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok, megbízom benne, de ha félrelépne és egy hozzám közeli személy erről tudomást szerezne és nem közölné velem, nagyon rosszul esne.

2022. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:
91%

"az fel sem merült, hogy anyuka tud róla...

ő is láthatja apuka gépét, nem?"

Akkor is tisztább a helyzet úgy, ha rákérdez, hogy tényleg tudja-e anyuka is - hogy tudják, hogy ő is tudja már.

2022. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:
93%

"Nem akarok senkit befolyásolni"

Minden vélemény befolyásolja a kérdezőt is, meg mindenki mást is, aki még olvassa, ez tény. Tehát ha nem akarsz befolyásolni senkit, akkor ne írj semmit.


"a kérdező szerintem maga is el tudja dönteni hogy mit szeretne"

Ha el tudná dönteni, nem tette volna fel a kérdést. Végül persze ő fog dönteni, de egyelőre nem tudja, hogy mit tegyen, ezért kért tanácsot.

2022. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!