Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
 61/116 anonim ***** válasza:
0%
60, szerintem jobb ha te sem írsz semmit, mert elég ciki más válaszát ennyire becsmérelni.
2022. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
55%

becsmérel (ige)

Fájl:Ócsárol.jpg

1. Lekicsinylőn szól egy személyről, csoportról, dologról. Becsületet sértő, durva szavakkal szid; hibát, vétket felnagyítva, éles szavakkal szemére vet, illetve mások előtt kitereget. Alaptalanul vagy túlozva rosszat mond róla, hogy jó hírét rontsa, becsületét kisebbítse; ócsárol.

2. Mást durván kisebbít. Egy személy, csoport, tárgy, termék, dolog értékét, tiszteletét durva vagy gúnyos szavakkal kisebbíti; hibáit túlzó módon hangoztatja. Értéktelennek, rossznak, hitványnak mond; szid.


Hol tettem ilyet?

2022. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 anonim ***** válasza:
32%
"Egy normális kapcsolatban miért titkolna el ilyesmit a házastársa elől bárki?" Van az az embertípus, aki makkor is féltékeny ha az eladó ránéz az asszonyra. Nem, a házasság nem mindig cukormáz, akkor sem ha az ember nem érzi annyira rossznak hogy váljon. Úgyhogy hagyjuk az álszent szövegeket amiben úgy teszünk mintha tökéletes lenne két ember kapcsolata (pláne tíz-húsz év házasság után)
2022. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
82%

"úgy teszünk mintha tökéletes lenne két ember kapcsolata (pláne tíz-húsz év házasság után)"

Nem kell ahhoz tökéletesnek lennie a kapcsolatnak, hogy egy olyan horderejű ügyben, mint hogy az örökbefogadott gyerek apja meg akarja ismerni a gyereket őszinte legyen egymáshoz a férj meg a feleség és ne az egyikük háta mögött szervezkedjen a másik a vér szerinti szülővel.

2022. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:
35%

45, 45-os tuti válaszok!

:)


Bennem is felmerült 1: az anyja nem tud róla? 2: miért a gyereknek kéne megoldania ezt a problémát..

2022. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell belekeverni.
2022. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
64%

Vicces hogy a kommentek fele azzal jön hogy ne szóljon bele mert lehet hogy anyuka tudja.


Azért valljuk be elég kevés az a házasság ahol ezt elnezik..

2022. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 anonim ***** válasza:
0%
De nyugodtan szólj bele, te leszel a hibás, ezt már most megmondom, és nyugi, ilyenkor a megcsalt fél is nagyrészt tudja, hogy mi az ábra - hacsak nem tökéletesen ostoba.
2022. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:
71%

67-es, meglepődnél, milyen kva sok házasságban nézik el.


Elég csak beleolvasni itt a megcsalás rovatba, naponta van 2-3 kérdés, hogy a párom- feleségem-férjem megcsal, hagyjam el vagy mi legyen (mert szeretem).

2022. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:
100%

Én beleszóltam és nem én lettem a hibás, milyen érdekes. Anyám azóta is egyedül bennem bízik, mert akkor is csak rám számíthatott. Válás lett a vége, azt már nem én döntöttem el, én csak információt szolgáltattam. Anyám felnőtt nő volt, nem omlott össze az igazságtól, hanem annak tudatában hozott egy szerintem jó döntést. És nem hitt el mindent csak úgy, maga bizonyosodott meg róla, hogy igaz, amit mondok.


Az az ember meg aki ezt teszi anyámmal, nekem onnantól amúgy sem az apám. Meglett volna a lehetősége férfinek lenni egy darab szar helyett, késő bánat.

2022. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!