Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
90%
18-as. Így igaz. Mi már több mint 35 éve vagyunk házasok és merem állítani, hogy nem csak én, de a férjem is hű volt mindvégig. Most persze sokan azt mondanák, honnan tudhatom én azt. Tudom, ismerem férjem, ismerem reakcióit, viselkedését.. Nem volt soha fennakadás a szex terén sem, sem máshol. (kivéve néhány jelentéktelen szóváltást)
2022. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekkoromból emlékszem, hogy meghlat a szomszéd, öngyilkos lett, leugrott a helyi tv-toronyból. A testvére elmondta neki, hogy a felesége megcsalja... ÉS kiderült, hogy baromira nem ez történt, akivel kétszer látta, az a korábban örökbe fogadott gyerekük édesapja volt, aki meg akarta ismerni a gyereket...

Szóval csak óvatosan.

2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim ***** válasza:
15%

semmi köze a szülei szexuális életéhez. senkinek.

ha egyébként normálisan élnek otthon, akkor nem tudom honnan veszi a bátorságot pár frusztrált hülye, hogy minden héten azt javasolja a gyerekeknek, hogy szóljanak, ha ilyet látnak. vegye észre anyuka. ha olyan jó egy házasság, akkor ne mondja nekem senki, hogy nem veszed észre a másikon, ha van valakije. ha meg tényleg nem veszed észre, akkor neked elég ez a nem túl bizalmas kapcsolat, különben már szakítottál volna. szóval felesleges a nagy köpködés.

2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon szomorú hogy ennyi a családjával nemtörődöm ember van. Remélem az én gyerekem nem olyan lesz aki tétlenül leszarva vegignezi ahogy átvernek.


Kérdező! Mennyire fontos neked az anyagi jólét? Merlegeld hogy fontosabb e mint az hogy ez az atveres megszakadjon.

Én a helyedben amúgy oda állnék apád elé hogy tudom mit csinál és fejezze be, illetve mondja el anyadnak.

2022. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
10%

Basszus összekevertem egy másik kérdéssel bocsi #24-es vagyok -elolvastam az alsó régebbi kérdést is- ott írta a csajszi hogy Volt már ugyanilyen 15 éve.


Akkor viszont azt javaslom - továbbra is - apudnak szólj!! Bár úgyis terelni fog meg az ő dolguk, de miért kellene így élniük?? Oldalakat nyit meg, na AZ a gáz. Gondolom milyeneket. Bár , jobb mintha lenne valakije akivel esetleg lelépne. De én is megkaptam hét év ismeretség után hogy Ha nem lenne családom akkor is inkább egyedül élnék. Ja. Majd öregen-betegen is milyen jó lesz mikor már nem a f....rka hajtja. :(

Ha ilyen jól elvagytok és szeretik egymást anyudat még ne avasd be, még megteheted később! Biztos nagyon tré érzés :( De azért ő is tudja hogy állnak egymással .. Ha lenne belőle balhé hidd el nem válnának el nem ilyen egyszerű ez, ha jók az alapok!!

Nyár van, tombolnak a hormonok,.... foglaljátok le apádat vagy kössétek ki a netet.. ))

2022. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
19%

30 és ha apuka erre közli, hogy anyád tud róla, akkor mi van? és simán lehet, hogy ez igaz. akkor most megutálja a szüleit?

azt kéne tisztázni, hogy két ember kapcsolatába ne szóljon már bele senki. ahogy anyós nem szólhat, úgy a gyerek sem.

2022. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
16%
34 mióta parancsolhat egy gyerek a szüleinek? ez egy vicc
2022. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
26%

30, én írtam már itt hasonló kérdésnél, hogy van egy barátunk, aki elmesélte, hogy ő anno megtette, vasárnap, ebédnél közölte, hogy apa, tudom, hogy megcsalod anyát. Abban, amit kapott, nem volt köszönet, ugyanis kvára nem volt kíváncsi arra, amit válaszul kapott, hogy anyáddal szexelni szar, olyan a hüvelye, hogy a paltós ifa megfordul benne,és hiába könyörögtam, hogy orvos, torna, bármi, nem érdekelte.


Szóval hajrá, de csak ha fel vagy készülve bármilyen válaszra vagy reakcióra.

2022. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg anyád tud róla. Nem kell beleavatkozni abba amihez semmi közöd.
2022. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
84%

"Semmi esetre se! Tönkre akarod tenni a családod?"

Család az olyan, ahol az egyik megcsalja a másikat?...

Mindenesetre nem a kérdező fogja tönkretenni, az biztos.

2022. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!