Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nehéz ügy! Ha elmondod, akkor nehéz időszak következik az életedben! A válás és a vele járó procedúra hosszú hónapokat - akár éveket - is igénybe vesz!

Főleg, hogy gazdaságilag is nehéz időszak jön az országban!

Úgy gondolom, először apádnak kéne jelezned a dolgot! Aztán, a többi majd kialakul!

Ne robbantsad ki a botrányt! Apáddal beszélj előbb!

2022. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
13%
Semmi közöd nincs hozzá
2022. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
19%
felnőtt emberek, az ő dolguk. ne nézegesd apukád gépét.
2022. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
62%

Minden ilyen kérdésnél le van írva: a gyerek nem lát bele milyen a szülei kapcsolata igazából. és nem kéne beleavatkoznia, mert fogalma sincs mibe mászik bele.


Igen, vannak gerinctelen emberek. De legyen akár férfi, akár nő a megcsalt fél, egyáltalán nem biztos hogy nem tud róla. És vagy azért nem szól mert neki megfelel, így egyeztek meg, vagy csak nem akar ugrálni a jelenlegi szar helyzetben amikor brutál magas fizetésből élne meg normálisan egy egyedülálló. Hát még egy egyedülálló szülő. Tudjátok, elszállt árak, rezsi körüli cécó.... Nem szép dolog a megalkuvás, de jobb mint ott maradni a gyerekkel úgy hogy lópikulára sem telik. Mert a fekete-fehér világnézet csak elméletben működik, a gyakorlat szürke ha élni akarsz, és nem akarod hogy nélkülözzön a gyerek.

2022. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
61%
Úgyhogy kérdező: hagyd ezt a szüleidre, akármilyen szar is hallgatni.
2022. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
17%

Ne, ez nem tartozik rád! Egyáltalán, miért kutakodsz apukád üzenetei között?

N

2022. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
58%

Talán kicsit más, de én évekkel ezelőtt véletlenül rájöttem, hogy apám kvázós oldalakat (rosszlányok stb.) nézeget. És ha már nézi, nyilván oka is van rá. Akkor elég sok, korábban furcsa dolga is a helyére került.

Eszem ágában nem volt róla szólni anyámnak. Nagyon szépen élnek, apám a legjobb ember, akit ismerek. A házasságuk intim részleteibe nem látok bele, nem is érdekel.

Apám tudja, hogy tudom, de nem beszélünk róla.

2022. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
83%
#2: a házasságot az apja b.ssza szét, nem a kérdező.
2022. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:
20%

#9, a házasságot az apja b.ssza szét, nem a kérdező.


Alapvetően igen. De ha apunál nem lenne szabad vegyérték - ami azért van, mert valami nem működik a házasságában -, akkor nem tudna oda belépni a 3.fél.

2022. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
38%

8-as vagyok.

Nem tudom, hány évesek írnak ide, de szerintem elég fiatalok lehettek. Egyetlen házasság sem úgy működik, mint a tündérmesékben. Persze, az lenne az igazi, ha boldogan élne mindenki hűségben holtomiglan-holtodiglan, de ez a legritkább esetben történik valóban így. A többiben mindenki a lehetőségeihez mérten próbál boldog lenni úgy, hogy közben a többieket se tegye boldogtalanná maga körül.

A Kérdező apja nem szétb@a a házasságot, hanem él egy olyan életet, ami neki megfelelő, és mindeközben a felesége is elégedett. Sőt, talán boldog is. Persze 20 évesen a nagy illúzióinkkal azt hisszük, hogy ez "hazugság", de ezek ennél sokkal összetettebb dolgok.

2022. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!