Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek apám normális,...

Szerintetek apám normális, hogy elmondja, hogy nem akar éveken keresztül kenyéren élni, mikor még egy napja sem volt, hogy fél pizzát megevett?

Figyelt kérdés
Sajnos a kérdés komoly.Csak annyi igaz ebből,hogy tènyleg minden nap megeszik 1 kg kenyeret kb pár tojással és hagymával.
2016. nov. 28. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
És az az egész napi kajája?:O Az komoly....
2016. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem csak az.Pont ez az.
2016. nov. 28. 17:16
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Azt hittem megeszik egy kiló kenyeret és akkor mást már nem.

Nem egészséges ennyit enni.

Még akkor sem, ha kemény fizikai melót végez.

Ez rengeteg!

2016. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Mi a probléma most nem értem. Sokat eszik vagy mi? Nem csodálom hogyha ilyen sz.rokat eszik, mint hogy kenyér. Egyáltlán nem laktat, mert szénhidrát. Egyen húst
2016. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Mi kérdés? Ennek talán fussunk neki még egyszer!
2016. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az,hogy nem röhejes-e,amit rendez?Kitalálja,hogy ő mindig csak ezt eszi,amit feljebb írtam,és még nem akarja évekig azt enni,de közben nem is csak azt eszi.Ma azon kívül evett csirke vagy pulykahúst,1 adag törtkrumplival,kovászos uborkával aztán 3 nagyobb szelet pizzát,fél adag főzeléket 2 db rántott parizerrel.Ez csak az,amiről tudok.

Nem normális.

Zárójelben megjegyzem,hogy én csak negyede ennyit ettem kb,éhes is vagyok,mégsem panaszkodom meg nem beszélek hülyeségeket.

2016. nov. 28. 17:44
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja,és ráadásul nem is végez kemény fizikai munkát,de könnyűt sem.
2016. nov. 28. 17:47
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
Apád egy bélpoklos! Ki van lyukadva a gyomra,vagy mi? gilisztás? Vigyétek orvoshoz!
2016. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem akar kenyéren élni, és eddig sikeresen tartja a szavát, nem él kenyéren!

(?)

2016. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ma is megevett 1 kg-t+tojást+hagymát.Nem ez a kérdés utolsó.

Utolsó előtti!Nem tudom,valami nem ok vele.Sokszor mondjuk csak azért eszik,mert kell neki pótcselekvés.Szerintem megszokás.Egyébként meg lehet cukorbeteg akár vagy valami ilyesmi is,nem?Vagy Candida gomba esetleg?Viszont nem bírom,amit rendez.Enne legalább csendben,és kész!

2016. nov. 28. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!