Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek apám normális,...

Szerintetek apám normális, hogy elmondja, hogy nem akar éveken keresztül kenyéren élni, mikor még egy napja sem volt, hogy fél pizzát megevett?

Figyelt kérdés
Sajnos a kérdés komoly.Csak annyi igaz ebből,hogy tènyleg minden nap megeszik 1 kg kenyeret kb pár tojással és hagymával.
2016. nov. 28. 17:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%

Pótcselekvésnek nem szoktak 1kg kenyeret megenni más kaja mellett! Szerintem csak rágicskálnak ropit,mogyorót,chipset,ilyesmit!

Valami szervi baja van,az biztos. Főleg ha nem is végez semmi megterhelő munkát! Kövér is vagy elkezdett hízni?

Vigyétek el valami vizsgálatokra,mert ez nem normális dolog.

2016. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező

És te éhezel?

Vagy mi bajod?

2016. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Hasra hízik,elég nagy a hasa,a súlya önmagában nem olyan vészes.Szerinted mi baja lehet?Valami tipp esetleg?

Utolsó!Már leírtam mi bajom,de egyébként nem szoktam mostanában túl jól lakni,de ez most mellékes.

2016. nov. 28. 18:18
 14/23 anonim ***** válasza:
23%
nem, nem normális és nincs ezzel egyedül.
2016. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ezt neki mondjad ne nekünk, ha ekkora probléma. Bár nem tudom miért baj ha valaki sokat eszik, nem piál és dolgozik akkor meg mit sajnálod tőle?!

Ha meg panaszkodik ne foglalkozz vele, vagy szólj rá.

Erre a kérdésre mégis mi lenne a válasz?

2016. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Becs szó, de én még most sem értem, hogy ezt miért kellett neked megkérdezned? Összevesztél apáddal? Vagy most értetted meg? +semmi sem történt odahaza?
2016. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baja lehet. Egy kivizsgálás nem árt! Ha világ életében ilyen nagyevő volt,akkor ez adottság,de ha nem rég óta eszik ennyit,akkor valami gáz van.
2016. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem pótcselekvés! Az nem attól függ, hogy mogyoró vagy kenyér. Én pótcselekvésből nőként annyit ettem, mint egy disznó.
2016. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy ennyit eszik, ha csak csirke meg rántott parízer van. Igaz, a pizza sem éppen jó kaja.
2016. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15%

A kérdésből süt, hogy a kislány nem az érdekli, hogy milyen egészségügyi problémája lehet az apjának , hanem a rosszindulat.

A lány éhes, az apja bezzeg jóllakik.

2016. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!