Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek apám normális,...

Szerintetek apám normális, hogy elmondja, hogy nem akar éveken keresztül kenyéren élni, mikor még egy napja sem volt, hogy fél pizzát megevett?

Figyelt kérdés
Sajnos a kérdés komoly.Csak annyi igaz ebből,hogy tènyleg minden nap megeszik 1 kg kenyeret kb pár tojással és hagymával.
2016. nov. 28. 17:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
20. Az neked akkor rosszindulat? Elég szomorú,ha az apuka jól lakik,telezabálja magát,a gyerek meg éhes,éhezik!
2016. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
17%

Van kaja írta, csak ő nem eszik annyit.

Biztos neki nem felel meg a tojás meg a hagyma és a kenyér, akkor haljon éhen!

2016. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Hogy lehetek ilyen rosszindulatúak??? Abba nen gondoltok bele hogy a lány csak az apja egészségét akarja??? Vagy csak félti??? Miért kell mindenkit szidni és letolni mert feltesz egx számotokra nem érdekes kérdést??? Neki lehet hogy megnyugvás lett volna ha azt irjuk normalis, mindenki annyit eszik amennyit akar. Fájt volna??? Ha a rosszindulat fájna sokak fetrengenének a fájdalomtól.


A saját véleményem: apum is ennyit eszik de nem egyszerre, mégsincs elhízva , és én is van olyan hogy éhes vagyok de ő jollakik mert nekem nwm izlik.

2017. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!