Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
15%

Nem, kérdező, semmi közöd a szüleid kapcsolatához.


Ami működik, ott nem fér bele harmadik fél, szóval a szuper házasság csak látszat, semmi több.

Egyébként is, honnan tudod, hogy egy nő ír apádnak? Mert más üzeneteiben turkálni legalább akkora gerinctelenség, mint megcsalni a másikat.

2022. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 anonim ***** válasza:
74%

Én elmondanám. Az információ tudatában úgy dönt, ahogy akar, abba nem avatkoznék bele, de nem lennék áruló és cinkos apám féregségében.


Eddig ahány megcsalásról tudtam az ismeretségi körben, mindegyiket elmondtam az áldozatnak, ha egy módom volt rá. Én így működöm, aki nem akar lebukni, az ne csinálja vagy szóljon előre a partnernek, ennyire egyszerű.

2022. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
30%

"Ami működik, ott nem fér bele harmadik fél, szóval a szuper házasság csak látszat, semmi több."

Nincs tökéletes házasság, se tökéletes élet. Ami a benne szereplőknek megfelel, az jó, és senkinek semmi köze hozzá. Ha pedig mégsem jó, akkor ők megoldják.

Valóban létezik az az eset is, amikor a házasfelek is szenvednek (legalábbis az egyik), de ilyen-olyan okokból nem mer lépni, inkább görcsösen mutatja kifelé a tökéletes életét, ez szomorú, de ezt sem tudja már megoldani helyette.

A konkrét esetben nagyon valószínű, hogy hacsak a kérdező anyukája nem teljesen vak, sejti, mi a helyzet, de nem akar tudni róla. Neki így jó. El kell fogadni, kész. Egyáltalán nem biztos, hogy 50-60 évesen elváltan és magányosan boldogabb lenne.

2022. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
81%

Azért van pár árnyalat aközött, hogy tökéletes egy házasság és hogy szénné aláznak és megcsalnak benne.


Ne haragudjatok már, de mikor lett luxus nem egy hűtlen gennyládának lenni?

2022. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 A kérdező kommentje:
Nem kutakodok apám után csak amikor mutat valamit mondjuk viberen akkor látom az utolsó üzenetet vagy amikor sétálok a lakásban és látom hogy goldengatet néz(szex társkereső)
2022. júl. 30. 10:59
 16/116 anonim válasza:
19%
Az,hogy irkál,keresgél,még nem bizonyiték a megcsalásra.A férfiak álltalában vadásznak,keresgélnek,még akkor is ,ha otthon minden rendben van,poligám tipusok.Apámmal beszélnék,megkérdezném miért,ha szereti anyámat,nem szép dolog ilyet tenni.Ha én lennék az anyuka igen ,szeretném tudni,söt megkérnélek mutasd meg nekem az üzeneteket,aztán eldönteném érdemes e szóllnom a férjemnek,vagy nem.
2022. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:
26%

Attól hogy ilyen oldalakat néz még nem biztos hogy megcsalja, az is lehet hogy hármasban csinálják.

De akárhogy is van, én nem szólnék bele, felnőtt emberek, ő dolguk.

2022. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
75%

Kikérem magamnak, meg az összes normális embertársam nevében!


A boldog házasság igenis létezik, egyáltalán nem ritka és ez lenne a normális. Nem az, hogy "jajj hát igen megcsalom a feleségem, de hát ő így is boldog, nem tud semmiről, és legalább én is élhetem az életem"


Mi a fas*? Azért választottunk valakit magunk mellé, mert szeretjük és jóban rosszban őt szeretjük. Nem a titkárnőt, vagy a kertészt, vagy a dadust.


Majd 20 éve élek házasságban. Rengeteg xar házasságot láttam már és rengeteg csalót és megcsaltat, akik élték ugyanúgy tovább az életüket és próbáltak nem tudomást venni a sérelmeikről. Többek között a saját szüleimet és az anyósomékét.


Én viszont kijelenthetem, hogy 20 éve élek boldog és megcsalás mentes házasságban és hajlandó is vagyok ezt tovább folytatni. :)

Mert ez a normális. És ha két normális ember jön össze egymással, hasonló értékrenddel, akkor ugyanez lesz a jussa.

Csak sajnos sok ember IQ és EQ szintje a béka se**e alatt van és nem tudják kontrollálni magukat.


Merné a férjem a farkát úgy belémtenni, hogy előtte 2 órával mondjuk a HR-est dugta a cégnél.


Azt mondjátok, ez normális? És ha nem tudom, boldog vagyok? Hát, én nem akarnék tudatlanul boldog lenni, miközben két ember nevet ki a hátam mögött 20 év együttélés, gyerek, őszinte barátság után.


De én jól választottam, mert 20 év után is mosollyal kelek fel az arcomon, mikor meglátom a férjemet magam mellett. :)

Nem szégyen a válás és az új partner keresés. A szégyen megszokásból lenni valakivel és megalázni a háta mögött.

2022. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
85%

"egyáltalán nem biztos hogy nem tud róla. És vagy azért nem szól mert neki megfelel, így egyeztek meg, vagy csak nem akar ugrálni a jelenlegi szar helyzetben"

Simán lehet, hogy nem tud róla. Ha meg tud róla, akkor mi van? Akkor majd elmondják a gyereknek is, hogy igen, mindketten tudják, így egyeztek meg, stb., és akkor már hárman fognak tudni róla -, aztán élnek tovább akár ugyanúgy, ha azt akarják. Miért lenne akkor olyan nagy baj, ha elmondja a gyerek, hogy tudja?

2022. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
79%

"A Kérdező apja nem szétb@a a házasságot, hanem él egy olyan életet, ami neki megfelelő, és mindeközben a felesége is elégedett. Sőt, talán boldog is."

Honnan veszik egyesek, hogy a feleségnek is így jó, sőt, direkt boldog is így talán? :-O

2022. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!