Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám csalja anyámat! Elmondjam...

Apám csalja anyámat! Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés

Megláttam egy csajjal kézen fogva sétálgatni meg csókolózni. Úgyhogy elég nyilvánvaló, hogy csalja anyát.


Szerintetek mit kellene tennem?

Nem szeretném apát bemártani. Prémium kategóriás csajjal láttam szóval érhető. Meg ott a férfi szolidaritás is. Na de anyám meg csak az anyám. Szóval nem lehet csak úgy a szőnyeg alá söpörni mintha mondjuk egy haveromat láttam volna meg, hogy csalja a barátnőjét/feleségét.


De nehéz szitu. Mit csináljak?


2013. júl. 12. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Érhető, hogy csalja anyádat? Az anyád! Mond el!
2013. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Kényszerítsd. Ha arra bátor, akkor elmondani is legyen az...
2013. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Faternak szólj, hogy mit láttál, és kérd meg, hogy ne hozzon téged abba a kínos helyzetbe, hogy vagy hazudni kényszerülsz anyunak, vagy te magad buktatod le az apádat, tehát növesszen gyorsan gerincet és mondja el ő maga, hogy nem bírta a farkát a gatyájában tartani.


A "prémium kategóriás" csajról meg ennyit: [link]

2013. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én nem fogom apámat megzsarolni!


Utolsó az a kép meg pont nem passzol ide:) Erősen kétlem, hogy faternak családalapítási ambíciói lennének a növel. Épp elég neki szerintem ha jelenleg prémium kategóriásnak számít. Mit érdekli őt, hogy évek múlva, gyerek után milyen lesz:)

2013. júl. 12. 19:29
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Akár prémium kategóriás akár nem, en nem érdekes. Apád nyugodtan dugjon olyan nővel akivel akar, de ne anyukáddal mosassa otthon a szaros gatyáját, vigye a nőjéhez :) Ha anyukád megszabadul apádtól, lehet hogy kivirul és szebb lesz mint a nője :)


Én az őszinteség híve vagyok és sokkal megalázóbb ha hazudik a férjem, a szemembe, mintha megmondja, hogy bocs, rámtört a kapuzárási pánik és felszedtem egy dögös pipit. Nincs gond, adjuk meg egymásnak a szabadságot, de ugyanakkor nekem is legyen szabad találni valakit, aki szépnek talál és aki a tenyerén akar hordozni. Már bocsánat.


Úgyhogy mondd el anyádnak, és kérd meg, hogy ne legyen szomorú, azért teszed, hogy ő is találhasson magának valakit.


35/N

2013. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Fater ma is lelépett itthonról. Persze volt jó kis fedőstoryja:) De szerintem tuti kupakolni ment.
2013. júl. 13. 15:05
 7/20 anonim válasza:
64%
Vedd rá apukádat, hogy szakítson azzal a nővel. Az esküvőkor anyukádnak örök hűséget ígért, és ezt nem szegheti meg.
2013. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez csudajó. Kérd meg fatert, hogy tanítson meg, hogyan kell ilyen buxákat felszedni!
2013. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Na látom, te is egy éretlen hülyegyerek vagy. Nem gond, majd te is szedj fel egy prémium csajt, amíg a feleséged otthon csinálja a dolgát. Elvégre jó példát látsz, és még tetszik is! Isten óvjon az ilyen fazonoktól!
2013. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
30%

Ha ez nem borítja fel a családi idillt, ne szólj. Max annyit a faternak,hogy tudsz a dologról, de ésszel csinálja.


Szerintem hA elmondod anyudnak, azzal egyben meg is alázod. Egy hosszú, macerás és demoralizáló válás mit javítana a helyzeten??? A házasság 20 év után nem tündérmese, ha egyébként apád normálisan áll a családhoz, akkor szomorú, de szerintem belefér...

2013. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!