Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam...

Mit csináljak? Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem anyám pasijával. Nagyon rosszul érzem magam, nem birok a szemébe nézni. Elmondjam neki? Légyszi ne csak olyan válaszokat, hogy én mekkora r.banc vagyok..
2011. febr. 17. 23:30
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
20%
Hát én nem mondanám el. Pláne, ha jó volt, és esetleg megismétlődik... :P
2011. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
92%
hány éves vagy, és ő mennyi? ha szereted anyukádat, és szeretnéd, hogy boldog legyen, akkor még ha a saját ügyedet be se mered vallani (bár talán célravezető lenne, hogy ne a pasitól tudja meg:S), akkor is tudasd vele, hogy ez a fickó bárkivel hajlandó....
2011. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő 25
2011. febr. 17. 23:37
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem volt szép dolog,ha lepontozol,ha nem.Nem tudom h nagyon a szeme elé kéne-e kerülnöd.Gratulálok a pasinak is.

Biztos nem lesz boldog anyukád ha elmondod neki.Gondold el forditott esetben hogy mondjuk anyukád feküdt volna le avval aki neked van,te akarnád-e hogy elmondja.Lehet ha belegondolsz az ellenkezőjébe akkor megtalálod a választ.

2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
53%
Azt kéred, na olyanokat válaszoljanak, hogy r-banc vagy. Miért is? Te talán nem tartod magad annak? 18 éves kis p-csaként arra van eszed, hogy anyád palijával dugj, gratulálok. Lényegtelen, hogy ki csábított el kit, ha te őt, akkor hatalmas k-rva vagy, ha meg ő téged, mondhattál volna nemet. Anyádnak joga van tudni, milyen szeméttel mászkál. Gondolom, nála élsz még. Mondj el neki mindent. Mondjuk, ha az én lányom lennék, pofán vágnálak és kidobnálak, mint macskát szarni. Hogy lehet valaki ilyen? A saját anyjával? Ez számomra érthetetlen. Te nulla.
2011. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy nem is ez a legnagyobb probléma, hanem h anyád egy 25 éves sráccal van együtt...
2011. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
93%

Azt írtad h 18 vagy, s gondolom a pasi 25. itt az a bibi h ez a srác korban inkább hozzád való, mint az anyudhoz. És ha veled ágyba bújt, akkor gondolom másokkal is könnyen megteheti, akik szintén hasonló korúak lesznek...

szerintem el kellene mondanod, dühös lesz, de szerintem ezzel csak jót teszel neki, mert ez a kapcsolat nem hiszem h hosszú életű lesz, s az anyudnak a maga korosztályából kellene választania...

s igen, inkább tőled tudja meg, mint a sráctól.

2011. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
53%
Anyukád hány éves, h ilyen kis kölyökkel flangál? Neked meg gratulálok!!!! Ennyi erővel hármasba is nyomhatnátok.
2011. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
67%
Ja azért anyuci se lehet kutya hogy ilyen fiatal pasija van,de tényleg egy anya akivel laksz és ő etet esetleg hogy így kicseszni vele,nem hiszem el hogy nem volt más pasi aki érdekelne,nagyon gerinctelen dolog volt tőled.
2011. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim válasza:
56%
Hogy Te mekkora egy r.banc vagy... ;D
2011. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!