Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam...

Mit csináljak? Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem anyám pasijával. Nagyon rosszul érzem magam, nem birok a szemébe nézni. Elmondjam neki? Légyszi ne csak olyan válaszokat, hogy én mekkora r.banc vagyok..
2011. febr. 17. 23:30
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
26%
Nem ribanc vagy annál sokkal de sokkal rosszabb: azt az embert árultad el, aki az EGYETLEN ember a szánalmas szaros életedben, akire mindig, minden helyzetben számíthattál volna. Egy utolsó anyaáruló szörnyeteg lettél. Az ember elvileg az anyját szereti legjobban a világon: az jut eszembe, hogyha az anyáddal képes voltál ezt megtenni, akit elvileg szeretsz, mikre lehetsz képes azokkal szemben, akiket nem? A hideg ráz tőled, SZÖRNYETEG!
2011. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
76%
Kapd elő a gyereket és kérdezd meg tőle, hogy mik a szándékai. Ha komolyak anyád iránt akkor neki kell eldöntenie elmondja e (ha van lelkiismerete elmondja). Ha nem akkor meg szerintem te mond el. De előtte a fontos dolgaidat azé csomagold be. Jó vége nem lesz az egésznek, csak csillapítani lehet a sz*rt.
2011. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Hát lányom, ezt igen keményen megsz*ptad. Lehet, hogy több értelemben is.
2011. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra akik azt állítják szörnyeteg vagy mert nem vagy az. Hibáztál ez tény és nem is kicsit. De ebben a helyzetben nem csak te vagy a felelős. Hanem az a férfi is aki mind kettőtökkel szórakozik. Mert azt csinálja ha valamelyikőtök is fontos lenne a számára akkor ez nem történik meg. Beszélj anyukáddal mondj el neki mindent kérj bocsánatot. Egyetlen férfi sem érhet annyit hogy tönkre tegye egy anyja gyermeke kapcsolatot.
2011. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
azt vésd az eszedbe ha elmondod akkor onnan költöznöd kell és szerintem elfelejtheted anyádat tudod van önkontroll,empátia,tolerancia ha ezt tanulnád akkor talán nem történt volna meg mindig mielőtt cselekszel gondolkozz hogy megéri-e és vond le a következtetéseket Mindig minden körülmények között innen már nincs kiút ha meg hallgatsz akkor előbb utóbb kiderül
2011. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Azért azt senki se felejtse el, hogy két ember kellett a tánchoz. Én feltenném magamnak a kérdést hogy mi a fontosabb egy anya lánya kapcsolat vagy egy ficsúr aki mind kettőt kihasználta.
2011. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
0%

nem r.ibanc vagy hanem egy UNDORMÁNY!!!

nem is értem,hogy lehetnek ilyen emberek a világon -.-"

egyszerűen szánalmas vagy a saját anyád pasiját nyúlod le fojjj te szutyok fúúj gecc kajak hányingerem lett :O

2011. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó legyen szép napod remélem most hogy kiélted magad ennek a szerencsétlennek a gyalázásában jobban érzed magad. Te meg kérdező ne foglalkozz az ilyen válaszolókkal.

Ők csak szeretnek mások fölött ítélkezni. Pedig nincs hozzá joguk. Na mi lett elmondtad anyudnak? Hogy sikerült? Megbocsájt?

2011. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
0%
Ha 1-2 napon belül nem válaszol,kamu az egész.
2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
KAMUUU!
2011. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!