Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam...

Mit csináljak? Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem anyám pasijával. Nagyon rosszul érzem magam, nem birok a szemébe nézni. Elmondjam neki? Légyszi ne csak olyan válaszokat, hogy én mekkora r.banc vagyok..
2011. febr. 17. 23:30
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Te nyilván tökéletes vagy, nem igaz?

Soha, nem tettél olyat amit később megbántál...

Ha igy van, akkor gratulálok! Te egy nagyszerű ember vagy.

2011. febr. 18. 01:10
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Na szép kis dinasztia vagytok ti:)

Hát kellet ez neked ? Most furdal a lelkiismeret és nagyon jól teszi ha furdal.Remélem tanultál ebből és ha pár év múlva visszatér az önbecsülésed akkor is a fejedhez vághatják még.Mindig mondom , h soha ne tegyetek olyat amit szégyellnétek saját magatok és leendő férjetek ,gyermekeitek előtt. Azért az egy menetért nem éri meg a becsület elvesztése, és ha még lesz több is akkor tényleg menthetetlen vagy:(

Gondolkodj is néha ne csak érezz!Uralkodj magadon , nem vagy állat!

Azért anyukádnak is lehetne annyi esze, h ne hozzád való pasival kezdjen és főleg ne olyannal aki ennyire komolytalan .Bár nem feltétlenül korfüggő a dolog.

Most tök mind1, épp olyan rosszul fog esni neki amikor majd a pasija haverjaitól tudja meg akiknek százas , h első dolga volt eldicsekedni ha már erre is képes volt.

őszintén sajnállak és remélem nem azért történt ez mert nem esik messze az alma a fájától.

Szerintem maradj csendben és sunyíts még , hátha nem járt el a szája és ha következő 60 évben normális rendes nőci leszel, és neki sem fog szájmenése lenni soha , részegen se a kocsmában, akkor még lehetsz , rendes ember, jó anya és hű feleség.

Az vesse rád az első követ aki sose csinált semmi rosszat.

De még 1 ilyen húzás,vagy ha ez nagy port ver és nem fogsz kelleni senkinek csak valami nagyon selejtesnek.

De azért a negyedóra , 3ad osztályú szexért kockára tenni mindent nagyonnagy butaság volt!

2011. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
93%
Ez durva....
2011. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

Most a pasinak melyikőtök kell egyébként ? Vagy hogy gondolja, anyuddal van, veled meg majd fekszik néha, és jót röhög a markában és mikor elege lesz lelép ? Ő hibának érzi, vagy mostmár téged akar vagy hogy ? Mert ha téged akar, azt mondja meg ő anyudnak, talán ezt az esetet nem biztos, hogy el kellene mondani neki viszont. Én azért nem tudom micsoda emberek vannak ilyet csinálni komolyan. Egyébként most akkor mindig félni fogsz, hogy mikor és kitől fogja megtudni anyud ?

A pontos választ a kérdésedre nem tudom amúgy .

2011. febr. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
A pasi hónapok óta azt hajtogatja, hogy engem szeret. Most meg már azzal jön, hogy költözzek el vele. Én nem szeretnék tőle semmit. Nagyon megbántam ezt az egy alkalmat is. Sz.rul érzem magam, nem vagyok r.banc, bár tudom ebből a kérdésből, nem ez jön le..
2011. febr. 18. 03:11
 26/56 anonim válasza:
46%

Vannak dolgok, amik egyszerűen nem passzolnak össze. Elhiszem, hogy kényelmes dolog mondogatni magadnak, főleg el is hinni azt, hogy bár ebből az egészből más jön le, de te nem vagy r.banc. De ilyet egy r.banc csinál, tehát a szó klasszikus értelmében r.banc vagy! Még ha elkezdenéd bemagyarázni magadnak, hogy jó, de ilyenek meg olyanok a körülmények, meg amúgy tényleg nem vagy ám ilyen, hiába, megtetted, és ezzel rá is nyomtad a pecsétet arra, hogy de, bizony nagyon is ilyen vagy! Jelen állapotodban egy r.banc vagy!

Viszont ettől még nem kell örökre annak maradnod. Legyen ez egy nagyon jó intő példa arra, hogy milyen ne legyél! Tehát a teendőd az, hogy először is a föld alá süllyedj, de nagyon, megesküdve magadnak, hogy ezután rendes lány leszel, utána pedig elmondod anyádnak az egészet, hogy kidobja a pasit, mert bizony neki mennie kell, méghozzá úgy, hogy utána el is felejtsétek!

Ha pedig a pasival mész, vagyis bedőlsz neki, nem csak r.banc vagy, hanem szánalmasan naiv is. Igen, tudom, ő más, mint a többi, vagy pedig te vagy valóban különleges számára, és mással nem lenne így, igaz? A legtöbb lány ott rontja el, de nagyon, hogy eszerint kezd el gondolkodni, mert legalább addig jó érzés az illúzió, amíg kényszerűen össze nem törik. El sem hinnéd, néhány pasi mennyi hazugságra képes mindössze néhány jó numeráért. Ha pedig beveszed mindazt, amivel szédít ezekért a potenciális jó numerákért, akkor egyrészt szánalmasan naiv vagy, másrészt olyan r.banc is maradsz, mint amilyen - az óriási ballépéseddel bebizonyítottad - jelenleg vagy.

2011. febr. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Allegra67 válasza:
37%

Pontosan tudod mekkora r****c vagy, ezt hagyjuk.

De anyukád vmit nagyon elrontott a nevelésednél... is.

És ha nem veszi észre milyen kis köcsögöt tart el, hát megérdemli, amit akkor érez ha majd kiderül! Mert semmi sem marad titokban.

Grat Neked igazán jellemes ember lettél!

2011. febr. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
85%

Mit kell azt firtatni, hány éves az anyukája?Az mindegy, a szerelem nem korfüggő.


De valóban nagyon helytelen volt lefeküdni anyud pasijával.Hogy juthatott eszetekbe szemet vetni egymásra?

sajnálom anyukád, egyrészt,mert ilyen alantas pasija van, másrészt,mert a saját lánya ilyet tett a háta mögött.

Lehet,hogy nem vagy ribanc,viszont nagyon gyerekes és meggondolatlan lehetsz.

A legjobb,amit tehetsz,hogy messzire elkerülöd a pasiját,gondolom,nem kell neked olyan alak, aki a saját anyádat képes volt megcsalni veled.Anyukádnak pedig ne mondd el konkrétan ,mi történt,ha nem akarod,hogy sokkot kapjon szegény.Inkább csak finoman utalj rá,hogy próbálkozott nálad.Remélhetőleg elhiszi és kidobja,ha meg nem,az az ő baja.Komolyodj meg!

2011. febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
55%

"Te nyilván tökéletes vagy, nem igaz? "

Senki sem az, de EZ??! A cigányoknál tudok ilyet elképzelni maximum, ahol minden családban marad. Aki nem rib@nc, azt sosem lehet semmilyen módon lefektetni ilyen helyzetben. Könyörgöm, az édesanyád palija, és teljesen mindegy, hány éves! Én csak remélem, hogy ez kitaláció, mert ennyire görény senki sem lehet, és ha én követnék el hasonló undormányt, másnap már biztosan szétdurrantanám az agyam!

2011. febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
75%

Csak szólok, hogy a pasi mostantól a markában tarthat téged ezzel. Gondolj bele, ha bármiben ellentmondasz neki akkor csak kitálal anyádnak, aki úgy kidob az utcára, hogy annak örülhetsz, ha hajléktalanszállóra elmehetsz, mindezt télen. Mostantól ha a pasi csettint, neked ugranod kell.

De tuti kamu a sztori, ezért tehát külön roh.adj meg. :)

2011. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!