Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam...

Mit csináljak? Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem anyám pasijával. Nagyon rosszul érzem magam, nem birok a szemébe nézni. Elmondjam neki? Légyszi ne csak olyan válaszokat, hogy én mekkora r.banc vagyok..
2011. febr. 17. 23:30
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kell minél hamarabb figyelmeztetni anyukád,de csak óvatosan!Ha tényleg kamu,akkor meg keress egy jó pszichiátert.
2011. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
61%
Azt mondják, nézd meg az anyját, vedd el a lányát. Hát, nos, igen, mondjátok el. Ketten együtt, egyszerre. Anyukád biztos örülni fog, hogy végre sikerült olyan vőt találnia, akit el bír viselni. A párodnak is jobb lesz így, hogy az anyósa kifejezetten csípi.
2011. febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
8%
Ha tényleg igaz a történet, akkor állj neki csomagolni és takarodj el végleg az anyád életéből.
2011. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
89%

Nézd meg az anyját, b@szd meg a lányát, inkább, ha már szólások.


Gondolom tanultál az élet eme leckéjéből nem keveset, ha már nem tudtál ellenállni az ösztönöknek.

2011. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom anyadtol tanultad el...mindketten nagy qrvak lehettek..szerencsere se a csaladomban se az ismerettsegi koromben nincsenek ilyen emberek
2011. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak 25 éves pasija van? Mindegy ez nem is fontos.

Hát én a helyedben őszintén fogalmam sincs mit tennék.

Talán mondd el és kérj bocsánatot. Ő mégis csak az édes anyád és gondolom csak megbocsátana a saját lányának.

Nem csak te vagy a hibás hanem a férfi is. Nem szabad egyedül magadat okolnod. Amit tettél az nem szép dolog de nem éri meg hogy egy életen át emészd magad. Emberek vagyunk és hibázunk ki nagyobbat ki kisebbet. Üljetek le és vallj be mindent őszintén addig úgysem fogsz megnyugodni. Remélem megbocsájt és minden rendben lesz.

2011. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
52%

Mégis mi jogon ítélkezik itt némely emberke. Az dobja rá az első követ aki sose követett el hibát. A lány kétségbe esett szenved és segítséget kér nem pedig olcsó be szólásokat.

Ha valakinek csak ennyire telik hogy ítélkezzen az minek válaszol? Vagy attól talán jobb a lelki világának ha le k--váz egy fiatal lányt. Aki igen nagyot hibázott de ez nem jelenti azt hogy rossz ember. Különben meg én nem 19 vagyok és nekem van 27 éves férjem. Kedves kérdező nem vagy r..anc csak egy lány aki hibázott. Fel a fejjel és beszélj anyukáddal. Utolsó voltam.

2011. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
47%
Tehát, ha én összefekszem anyám pasijával, akkor engem sajnálni kell, mert csak hibáztam? A pasi meg csak megbotlott. (és beleakadt a f@rka a kislányba) Én valami másik bolygóról származom, ez már tuti. :)
2011. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
52%

Jól van, azért nem kell a fejét venni! Még csak 18 éves, és én még emlékszem, milyen volt annyi idősnek lenni. Már nem gyerek, még nem felnőtt. Jött egy hapsi, és jól kihasználta az anyukáját, meg őt is. Mert azt nem tudok elhinni, hogy egy fiatal pasi azért van egy idősebb nővel, mert akkora a szerelem. Vagy ha igen, akkor anyakomplexusos, de akkor nem fektette volna le a lánykát.

Mondd el anyukádnak. Kemény lesz, főleg, ha ő szereti azt a férfit. Balhé lesz, nem is kicsi, de ha elgondolkodik rajta, beláthatja majd, hogy ez a dolog kettőn múlik, és mivel ő a férfi és az idősebb... Gondolom a kezdeményező is.

Te meg a jövőben legalább jobban meggondolod, hogy mikbe mész bele, mert azért ez a te oldaladról sem gyenge arculcsapás anyukád részére.

Okuljatok belőle.

2011. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

13:18

Nem várom, hogy sajnáljanak, én is tudom mekkora hülyeséget csináltam. De sajnos már nem tudom visszacsinálni.

Azt még mindig nem tudom, hogy mit tegyek..

Úgy érzem el kellene mondanom, de ha arra gondolok, hogy forditott esetben szeretném-e tudni, akkor inkább nem. Szóval fogalmam sincs mit tegyek..

2011. febr. 18. 16:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!