Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám csalja anyámat! Elmondjam...

Apám csalja anyámat! Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés

Megláttam egy csajjal kézen fogva sétálgatni meg csókolózni. Úgyhogy elég nyilvánvaló, hogy csalja anyát.


Szerintetek mit kellene tennem?

Nem szeretném apát bemártani. Prémium kategóriás csajjal láttam szóval érhető. Meg ott a férfi szolidaritás is. Na de anyám meg csak az anyám. Szóval nem lehet csak úgy a szőnyeg alá söpörni mintha mondjuk egy haveromat láttam volna meg, hogy csalja a barátnőjét/feleségét.


De nehéz szitu. Mit csináljak?


2013. júl. 12. 18:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
mindenképpen mond el anyukádnak
2013. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben apáddal beszélnék. Mondd el hogy láttad őket, de ne vádold meg semmivel. Ha arra érettnek tartod magad, hogy a kérdésen hezitálj, akkor arra is érett vagy, hogy megkérdezd apádat miért csinálja. Mint férfi a férfit. Mert lehet, hogy tanulhatsz belőle a jövőre nézve, vagy megérted apádat, vagy tudni fogod mit tegyél utána. Annak semmi értelme, hogy összeugraszd a szüleidet, mert így mindenkit megszivatsz magadat is beleértve. Apád meg tudni fogja hogy tudod, és ő is ennek megfelelően tud majd lépni. 38/nő
2013. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyedben rákérdeznék anyámnál, hogy nyitott kapcsolatban élnek-e apámmal. Lehet hogy anyád is félrelép, csak nem tudsz róla.
2013. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el anyámnak, mert nem az én dolgom ezt közölni vele. De apámmal mindenképp beszélnék, legalább annyit, hogy tudok a dologról, és megkérdezném mi a terve, hiszen ez engem is érint.
2013. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

10-essel értek egyet.


Nem a te dolgod erkölcs csőszködni. Ha elmondod édesanyádnak azzal őt alázod, bántod.


Esetleg édesapáddal beszélhetnél, hogy láttad mi történt, rákérdezhetnél, hogy nyitott kapcsolatban élnek-e, illetve megkérhetnéd, hogy kevésbé feltűnően csinálja.

2013. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Szia,


én a helyedben apukáddal közölném, hogy tudok róla hogy van valakije.........aztán meglátnám mit mond. Lehet bevallaná a dolgot, ha meg nem, elmondanám én a dolgot.

2013. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert az nem megalázó, hogy a nyílt utcán sétafikál kézen fogva egy másik nővel...
2013. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 habsburg válasza:
Ne artsd bele magad! Az is lehet hogy anyukad is tudja es elnezi neki. Ha zavarja a lelkiismeretedet akkor beszelj az apukaddal. Ha elmondod neki hogy lattad es ez neked lelkiismereti problemat okoz anyukad miatt, mert mindkettöjüket egyforman szereted, az meg nem zsarolas.
2013. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13%
mond meg apádnak hogy vagy hozzon téged is össze a szeretőjével hetente 2-3 dugásra vagy bemártod anyádnak:D
2013. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én elmondanám a helyedben.


Jó jó lehet hogy megalázó de ami igazság az igazság!!!Ez tény.

Meg én semmiképen se lennék képes hazugságban élni legyen bármennyire is fájdalmas az igazság!!!


(ui: az hogy titokban megcsalja a házastársát az is van olyan megalázó mint hogy elmondja neki az igazat és bemártja őt.)

2013. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!