Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
95%
Annál jobban szeretem anyámat, hogy ne legyek vele őszinte. Felnőtt nő, tudja kezelni az igazságot
2022. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom hány éves vagy, és hogy egyáltalán tényleg van rá bizonyítékod hogy megcsalja apád anyádat, de úgy gondolom ne szólj bele, ez az ő dolguk. Ha vannak üzenetek, smsek, telefonhívások előbb utóbb úgyis lebukik apud ha tényleg olyan jellegűek.

Foglalkozz a saját életeddel, tanulj, ismerkedj emberekkel, a szüleiddel pedig legyél mindig kedves és tiszteletteljes, akármilyen is a kettejük kapcsolata, akkor is a szüleid maradnak. De ez csak az én tanácsom, nem kell megfogadni.

2022. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
14%

"De ez csak az én tanácsom..."

Ezt mi értelme odaírni? Nyilván a tiéd, ki másé lenne?...

2022. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
3%

Hát figyelj, most durva lesz , én a szerető voltam. Ugyanez volt a szitu!!! Ugyanúgy látta a lánya. két hónapja.. Ugyanúgy átvágott engem is mint a gyereke anyját szerintem. Nagyon szerelmes lettem, három hét után leesett a szitu és kivágtam. Ennek már hét éve. Akkor épp az a szöveg ment hogy Megcsalt a feleségem és leválasztani akarom a házat most épp ..- az csak később derült ki évekkel hogy az ő meg valami könyvelővel majdnem összeköltözött.. fél év alatt jó eredmény..aki terhes volt állítólag a volt férjétől aki részegen megerőszakolta de elköltözött, vágod?:))) Hogy mi vaaaaan?


Én nem is akartam tőle semmit de azt mondta legyünk barátok. nekem meghalt az exem és kellett valaki nem tudtam hogy ő dugópajtit keres!! Írtam is hogy nem vagyok alkalmas kapcsolatra ő lazát keresett. Arra behánytam és elküldtem a ...... Annó elváltam. Tisztességgel. Mindig tudtuk merre hány méter senki nem csalt senkit..!

Másrészt ennek a pasinak a felesége "Aki ilyen keveset keres nem férfi" felkiáltással ráment? a gyerekek ovistársának apjára akkor kezdődtek a gondok 15 éve!!!! Flörtöltek. Kettő közt nem biztos hogy volt ok-okozati kapcsolat! de tény, előtte milliókat kerestek de a piac megváltozott.. Akkor szét is költöztek fél évre.

Azóta ugyanúgy együtt vannak , állítólag nincs szex, de én sajnálom szegény asszonyt hogy átvágja folyton , azért mégis egy család..bár a gyerekek felnőttek már. Ezidáig volt reményem hogy elválnak , de tudod az a baj hogy vérszemet kapott és elkezdett netes oldalakon k...vázni!!

Én most azért dobtam ki mert már gyanúm is volt, bizonyíték is..

Szóval kutyából nem lesz szalonna ezt nem fogja abbahagyni amíg lószar van veréb is lesz igaz..! Ennek semmi köze a házasságukhoz itt a baj a JELLEMMEL van baj tudod!? Ezen nem fogsz tudni segíteni viszont. Mert most is ment a buli egy éve , ugyanis én szerelmes lettem amúgy ő sem rossz ember csak férfi , elég markánsan, és hát van ideje netezni is gondolom.

Az a jobbik eset ha csak k...vázik addig nem fogja ott hagyni a családot!!

De mondjuk az én gyomrom ezt nem venné be apádnak szólj!! Hagyja ezt abba.

Én is kérdeztem MIÉRT NEM OLDJÁTOK MEG inkább? Hiszen elmondta tisztességgel hogy Azért mert nincs semmi nem fogok elköltözni, szeretem őket. Ja hogy ezt csak most mondta el -egy éve indult újra a buli- és nem akkor mikor direkt kértem hagyjon ezekkel..? :(((((

Gyereket vártam tőle de elvetéltem. Mert tudtam rá nem számíthatok, egy puhapöts. De jobb is. :(((( Mostanra már vérszemet kapott és szerintem ő is ilyen oldalakat nyit meg és nem is áll meg ott :(((( Na ezzel ez a baj ha kiengedik a szellemet a palackból..!

Nekik már rég el kellett volna válniuk de ugye a pénz amit írtál. Nagyon jól keres. Én etettem sokszor mert volt hogy beleszédült a vízaknába már az izmait emészti fel mert nem eszik egész nap. :(( Hányszor mondtam neki!! De mindegy már nem foglalkozom vele két napja lebukott szinte biztos vagyok benne engem is már átvágott. Pedig egyébként tényleg imád, a reakción is látom.. jókat dumálunk mindig én barátnak tekintettem. Idáig.


Annó apum lelépett egy másik nő miatt elváltak, abból lett egy féltesóm, újranősült,..aztán dobta a nő egy fiatal pasiért amíg apu dolgozott, elváltak megint, mindenét eladták anyósáék :(( 63 évesen, betegen halt meg , mi adósságot örököltünk. Nagymamám lakását eltapsolta az akkori élettársával aki szintén otthagyta egy pasiért a faluban. Aput a szomszédai szedték fel az utcáról mínusz tíz fokban. Hirtelen halt meg, nagyon hiányzik egyedül én segítettem neki a "családból" ...dacára annak hogy mikor ő elment innen anyut itt hagyta egy csomó lakásfelújítási kölcsönnel, két gyerekkel, tartást csak egyikünk után kapott . Én 45 kg voltam mindig , anorexiás, pánikbeteg lettem mert apai nagyim ráment erre agyvérzést kapott anyámmal vitatkoztak! 13 éves voltam. 18 évesen kínkeservvel és 44 kg -val érettségiztem le.

Most épp anyum ápolom le van amortizálva azóta sem volt senkije, egy hét alatt kétszer volt kint nála a mentő . Legalább kaptam egy jó gerincsérvet is néha a kórházban emelegetnem kell. A CSALÁD ITT KEZDŐDIK!


Én azt mondom apáddal beszélj , aki szelet vet vihart arat mindig!

És jelen helyzetben nem az a legnagyobb baj hogy nem lesz pénzetek- ezeknél is kb csak ő dolgozik hitelből élnek , mesterfodrász, műköröm kell anyunak ja igen Anyuci néven van a telefonjában.:)) A gyerekeket piedesztálra emelik hiába mutogatja a seggit az instán telibe a lány, fészbukkra családi fotókat tesznek ki meghitten összebújva..:(((((

A nő nagyon büszke arra hogy egyedül ő házas még a barátnői közül.


Ezzel az a baj hogy nem maguknak ártanak hanem a körülötte lévőknek nem is gondolnátok pedig már hányszor mondtam ezt is.


Van szitu amiből egyszerűen nem tudsz jól kijönni bármit csinálsz, ezt gondold át. Megéri-e? Itt alapvető jellembeli hibák vannak mindkettőnél.

És ezek az emberek hivatkoznak a családra ez benne a legundorítóbb.

A pasi olyan szinten le van amortizálva egészségileg hogy folyton aggódom ha baleset van néztem a híreket...vagy hogy nincs-e rosszul ha a negyven fokban melózik. Azt hiszed más aggódik érte?? Csak leveszik pénzzel.


Hosszú lett bocs mindenkitől.

Ha ezek elválnának ugyanúgy menne minden tovább csak pénzetek nem lenne..

Anyudat meg nem érdekli?? Akkor neki miért jó,,,??? Akkor miért csodálkozna ha tényleg csajozna... Ezeket korrektül meg kéne beszélniük.

2022. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
86%

"Foglalkozz a saját életeddel, tanulj, ismerkedj emberekkel, a szüleiddel pedig legyél mindig kedves és tiszteletteljes..."

Ja, kérdező, ha akarsz magadnak egy jó kis pszichoszomatikus betegséget, akkor nyomd el magadban az egészet, tegyél úgy, mintha nem tudnál semmiről se, mintha semmire sem gyanakodnál.

Ha viszont úgy neveltek a szüleid, hogy velük mindig őszinte lehetsz, hogy nekik bármikor bármit elmondhatsz, mert ők mindig melletted fognak állni és segíteni fognak, ha baj van, stb. - na akkor nyugodtan beszélj velük!

2022. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell ahhoz elnyomnia magában semmit pont ezt írtam előbb #24es voltam, van hogy az élet ilyen nyomorultul bánik velünk , nekem pont nem az jön le hogy őszinték otthon bocsi nem kötözködésképp..

:(


mondjuk apáddal hiába beszélsz vannak ilyen emberek majd ha megöregszik jobb lesz :)))

2022. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 anonim ***** válasza:
89%
Én elmomdanám. Nem szeretném hogy ilyen megalázó kapcsolatban maradjon anyám
2022. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 anonim válasza:
13%
Semmi esetre se! Tönkre akarod tenni a családod? Inkább figyelmeztesd hogy fejezze be!
2022. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim ***** válasza:
91%

28

Az apja már tönkretette. A kérdés az, hogy emellé hazudunk is vagy nem süllyedünk mélyebbre az emberi fertőben.

2022. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 anonim ***** válasza:
93%
Mondjad meg Apádnak, hogy tudsz mindent, és fejezze be
2022. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!