Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam e anyámnak hogy...

Elmondjam e anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom itthon mindenki tök jó nyilván van veszekedés néha de látszólag mindenki szeret mindenkit. Anyukám nem egy gyanakvó típus de én meg nem vagyok hülye mikor látom apám megnyitott üzeneteit vagy megnyitott oldalait pontosan tudom mi történik. De nyilván ha most elmondanam akkor csetepaté lenne el válnának pénz se lenne ami azért szempont szóval nemtudom micsinaljak

2022. júl. 30. 08:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
89%

"akivel kétszer látta, az a korábban örökbe fogadott gyerekük édesapja volt, aki meg akarta ismerni a gyereket..."

Egy normális kapcsolatban miért titkolna el ilyesmit a házastársa elől bárki?

2022. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim ***** válasza:
10%
23, Azért kellett odaírni, mert nem akarok senkit befolyásolni sokatokkal ellentétben. Géniusz.
2022. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim ***** válasza:
87%

"Remélem az én gyerekem nem olyan lesz aki tétlenül leszarva vegignezi ahogy átvernek."

Így igaz!

Kérdező, gondolj bele, ha lenne egy gyereked, aki tudna róla, hogy a férjed megcsal (vagy ha lenne egy barátod/barátnőd, aki tudja, hogy a szerelmed megcsal), azt szeretnéd-e, hogy legalább a gyereked illetve barátod/barátnőd őszinte legyen veled, vagy azt szeretnéd-e inkább, hogy ők is a szemedbe hazudjanak. És gondold meg, ha csak gyanú lenne, nem azt szeretnéd, hogy akkor is őszintén elmondják, hogy mit gyanítanak, hogy tisztázni tudd a másik féllel?

2022. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
11%
41, én csak a szüleim elbeszéléséből tudom. Találkozott vele, otthon elmondta, a férj elzárkózott tőle, újra találkoztak. A nő halála után kereste meg a pasi a férjet, akkor derült ki.
2022. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
37%
43 baszki, te vagy a házastársa. te alakítod a kapcsolatodat. figyelj rá, beszélgess vele. akkor észreveszed, ha baj van. ez nem a gyereked dolga. elég szomorú, ha ő észreveszi, te meg nem.
2022. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:
37%

Meg még annyit hogy siralmas milyen válaszok vannak. Nem vagytok tisztában a kérdező családi hátterével, nem tudtok róla semmit és írjátok a marhaságokat. Kicsit bele kéne gondolni egyes cselekedeteink következményébe, van amiből jobb kimaradni ha a helyzet nem súlyos. ÉS különben meg feltevésekről beszélt a kérdező, lehet nincs is alapja, csak látott valami félreérthetőt az apja telefonján. De nem igazán értem, mit keresgél az apja telefonjában? Én sem nyomkodom a faterom telóját, van sajátom. Akárhogy is , nem egyszerű helyzet, le kell higgadni, majd kiforrja magát a dolog. Ha valóban hűtlenség van, előbb utóbb ki fog derülni, egy háztartásban élő személyek között furcsa lenne ha nem derülne ki.

remélem megoldódik minden kérdező, sok sikert kívánok.

2022. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
82%

"két ember kapcsolatába ne szóljon már bele senki"

Akkor sem, ha bántalmazó kapcsolat?

A megcsalás nem véletlenül a lelki bántalmazás egy fajtája?

Éljenek úgy, hogy senkinek eszébe se jusson beleszólni, akkor majd nem szólnak bele!

2022. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
94%

"nem akarok senkit befolyásolni"

Ha nem akarnál, nem írnál semmit.

2022. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem akarnál, nem írnál semmit."


Géniusz.

2022. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:
80%

"ez nem a gyereked dolga. elég szomorú, ha ő észreveszi, te meg nem."

Szomorú, de ez van. Az a kérdés, hogy most hogyan tovább. Ettől kezdve már nem csak a szülők ügye, hiszen a gyereket is bántja a dolog. És nem ő tehet róla, hogy belekeveredett!

2022. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!